LG G3

LG márkájú készüléktípusok témái
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

Limahl írta: ott ne is kersd,ez a g2-é. tessék.

http://data.hu/get/8136116/LGTaskManager.apk

Nem települ,csak tudnám miért nem?
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Limahl »

na most aki trés.és C van fent,mint utána jártam,LG-trémobil,nem volt egyszerű,de ugyan ugy H nak felel meg a C,agusztus végi utcsó H,csak tré máshogy betüzi :D és nem tom mert ,én feltettem H-át,de 1 napig birtam,tehát trés C-ami H (na de meg van bonyolitva) jobb. ;) most,hogy kint az L,remélem hamarosan itt a......D mert trénél az jön sorba,de mit tom én. :D
Samsung galaxy s7 edge
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

gerisgeris1970 írta:
Limahl írta: ott ne is kersd,ez a g2-é. tessék.

http://data.hu/get/8136116/LGTaskManager.apk

Nem települ,csak tudnám miért nem?
Akkor szerintem próbáld meg úgy hogy a Root Explorer system-app mappába teszed és restart.
These users thanked the author kakuk100 for the post:
gerisgeris1970 (2014-10-17 pén. 20:18:49)
Rating: 2.63%
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Samsung galaxy s7 edge
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

kakuk100 írta:
gerisgeris1970 írta:
Limahl írta: ott ne is kersd,ez a g2-é. tessék.

http://data.hu/get/8136116/LGTaskManager.apk

Nem települ,csak tudnám miért nem?
Akkor szerintem próbáld meg úgy hogy a Root Explorer system-app mappába teszed és restart.
No,így már sikerült.Csak az a bibi,hogy ha nem saját launcher van belőve akkor nem lehet kitenni,nincs a widgetek között,mintha nem is lenne felrakva.
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

No,így már sikerült.Csak az a bibi,hogy ha nem saját launcher van belőve akkor nem lehet kitenni,nincs a widgetek között,mintha nem is lenne felrakva.

Nekem az Apex Launcher van fent és az alkalmazások között megtalálod. Kék ikon feladatkezelő van aláírva.
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

kakuk100 írta:
No,így már sikerült.Csak az a bibi,hogy ha nem saját launcher van belőve akkor nem lehet kitenni,nincs a widgetek között,mintha nem is lenne felrakva.

Nekem az Apex Launcher van fent és az alkalmazások között megtalálod. Kék ikon feladatkezelő van aláírva.
Az egy dolog,igen az alkalmazásoknál ott van,de ha widgetként akarom kitenni next launcherre,no ott már nincs a widgetek között.
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

Meg akartam csinálni azt a bizonyos animációs időjárást a zárt képernyőn,de nem sikerül.Letöltöttem azokat a fájlokat xda-ról (lg keyguard.apk és lg keyguard.odex),root explorerrel kitöröltem a system/priv-app mappából az eredetiket(persze előtte csináltam róluk mentés memkártyára),a letöltötteket bemásoltam a helyükre és átírtam őket rw.-r.-r azt a bizonyos permissiont(remélem jól csináltam a permission átírást,mivel nem tudom ez mit jelent,de másik ott lévő fájloknál mikor a permissionra kattintottam láttam,hogy melyik négyzetekben volt a pipa és úgy állítottam ezeknél is).Ki is írta,hogy a művelet sikeres volt.Teló újraindít és SEMMI.A szinkronizálás be van kapcsolva ahogy Limahl hsz.-ében olvastam,de nincs időjárás és animáció sincs.Tweaksbox van,( az árúházból ingyenes) ott is a zárképernyőnél engedélyezve van az összes időjárás animáció,de nem akar működni.Ha valakinek van ötlete,aki már ezt végigcsinálta,hogy hol rontottam el és miért nem működik nálam,légyszi segítsen már.
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Limahl »

gerisgeris1970 írta:Meg akartam csinálni azt a bizonyos animációs időjárást a zárt képernyőn,de nem sikerül.Letöltöttem azokat a fájlokat xda-ról (lg keyguard.apk és lg keyguard.odex),root explorerrel kitöröltem a system/priv-app mappából az eredetiket(persze előtte csináltam róluk mentés memkártyára),a letöltötteket bemásoltam a helyükre és átírtam őket rw.-r.-r azt a bizonyos permissiont(remélem jól csináltam a permission átírást,mivel nem tudom ez mit jelent,de másik ott lévő fájloknál mikor a permissionra kattintottam láttam,hogy melyik négyzetekben volt a pipa és úgy állítottam ezeknél is).Ki is írta,hogy a művelet sikeres volt.Teló újraindít és SEMMI.A szinkronizálás be van kapcsolva ahogy Limahl hsz.-ében olvastam,de nincs időjárás és animáció sincs.Tweaksbox van,( az árúházból ingyenes) ott is a zárképernyőnél engedélyezve van az összes időjárás animáció,de nem akar működni.Ha valakinek van ötlete,aki már ezt végigcsinálta,hogy hol rontottam el és miért nem működik nálam,légyszi segítsen már.
gyári időjárást frissited? mert azzal müxik.next -en nem tom mit raktál ki,de csak gyárival megy az is.
These users thanked the author Limahl for the post:
gerisgeris1970 (2014-10-18 szomb. 08:19:31)
Rating: 2.63%
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Limahl »

gerisgeris1970 írta:
kakuk100 írta:
No,így már sikerült.Csak az a bibi,hogy ha nem saját launcher van belőve akkor nem lehet kitenni,nincs a widgetek között,mintha nem is lenne felrakva.

Nekem az Apex Launcher van fent és az alkalmazások között megtalálod. Kék ikon feladatkezelő van aláírva.
Az egy dolog,igen az alkalmazásoknál ott van,de ha widgetként akarom kitenni next launcherre,no ott már nincs a widgetek között.
igen csak saját launcheren van widgetje,nekem megfelel a saját,probáltam párat,de akkor meg nincs kop kop,nekem nem éri meg,szeretem kop kop -ot :D
Samsung galaxy s7 edge
Válasz küldése

Vissza: “LG”