Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
kuma
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 08:41:59
Készüléktípus: Nokia N8-00+32GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 41 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kuma »

nem lehet valahogy törölni a már letöltött anna 1/2-t hogy újra letöltsem hátha azzal van a gond? Mert szoftverfrissítésnél rögtön telepít...
Nokia N8-00 GY.I.K! Használd Te is, mielőtt kérdezel ;)
Avatar
gold
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011-05-27 pén. 22:19:35
Készüléktípus: Samsung GALAXY S II
Nem: Férfi
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gold »

molbal írta:
BLAUZOO írta:Igen T.s.
Nem csináltam semmit egyszer csak jelzett az Ovi a telefonon,hogy szoft. frisités elérhető.
Most telepítem vagy később stb.
Letöltötte és utána telepítés.
Segíteni nem tudok nálam ennyi volt csak és működik azóta.
És azt mondod ,hogy ANNA van a telefonodon? .....mert nekem is T-s és nuku ANNA ,sőt szerintem a legutolsók leszünk !!!! :whaaa: :whaaa:
Lehet ,hogy valami progira vagy játékra frissített az OVI. Nézted a szoft.verziót?
Dehát miért nem flashelitek rá a magyar hivatalos Annát? A Nokia Care Pointokon nem jár garanciavesztéssel :) (N97 Minit beadtam garival és CFW-vel és tök pöpec volt, kicserélték a hardveres hibáit ingyen és megtartották a garit)[/quote]

Vicces srác vagy ha Te nem veszed észre ha játékot v progit frissítel vagy mást:)
De ,hogy teljes legyen:
T-s vagyok
Verzió: Symbian Anna
Szoftververzió:022.014
Modell:N8-00
Típusjelölés:RM-596
stb.

Nekem nem volt jó az Ovi áruház ezért szoft. frissítésre beküldtem egy ismerősömmel Pécsre (2500ft) másnap hozta jó lett.
Utána rá kb.4-5 napra ezt a telefon ajánlotta fel ,hogy frissítés. Utána letöltötte wifin keresztül és telepítés és lás csodát.... :) S a QWERTY virtuális billentyűzet fekvő, álló módban is használható ez csak Annánál van tehát biztos az :)
Felment az új kamera frissítés is. Van kamera hang kikapcsolás is.
S én írtam ,hogy a képeket nem látta de újra indítás után már okés volt az is.
Ami nekem fura ,hogy sokkal jobban szívja az aksít azóta.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gold 2011-08-25 csüt. 09:23:09-kor.
Avatar
oggy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 12:10:45
Készüléktípus: N8DG T-mobile
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: oggy »

tibusz, krisz153
Nyugodtan menjetek be egy Nokia Care-be, és mondjátok, hogy szeretnétek egy új SW-t (pr2.0).
A gari nem ugrik mert a Nokia és Té szerződött partnerek.
Nekem is ez a tervem, csak ezek a gondoskodás pontok kicsit messze vannak tőlem, de ha arra járok megcsináltatom.
A hivatalos Tés Annára várhatunk, mert a szolgáltatónál még ütik verik rendesen, hogy butább legyen :angry: , mint a független (pölö:kamera hang kikapcs nuku).
Gold telóján meg szerintem pr1.2 lehetett, azért jelzett neki az Ovi, hogy van frissebb sw.
Az 1.1-re még sovány minden a trénél!
Avatar
gold
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011-05-27 pén. 22:19:35
Készüléktípus: Samsung GALAXY S II
Nem: Férfi
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gold »

kotrocz írta:háhá sikerült a kamera frissítést feltennem:D de az oi áruházat még mindig nemtudom használni, esetleg valami tipp?
Így jártam én is már nem tudom miért lett:) Nekem se lépet be az áruházba, Qt újra tettem nem segített semmi rajta, nem tudtam megoldani sehogy azt olvastam csak ha újra teszed a szoftot akkor jó ezzel meg nem akartam kísérletezni így, ezért szoft. frissítésre beküldtem egy ismerősömmel Pécsre (2500ft) másnap hozta jó lett.
Avatar
Fejvadasz
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 17:14:47
Készüléktípus: Samsung Galaxy S III Titanium
Nem: Férfi
Has thanked: 48 times
Been thanked: 22 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Fejvadasz »

Sziasztok. Nekem is T-Moobos, de eddeg se a telefon soft frissites se az OVI Suite nem ajanlott fel uj verziot. A kamerat feltettem muxik is rendesen. Udv.
Krati
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011-07-02 szomb. 16:19:00
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Krati »

gold írta:Nekem nem volt jó az Ovi áruház ezért szoft. frissítésre beküldtem egy ismerősömmel Pécsre (2500ft) másnap hozta jó lett.
Utána rá kb.4-5 napra ezt a telefon ajánlotta fel ,hogy frissítés. Utána letöltötte wifin keresztül és telepítés és lás csodát.... :) S a QWERTY virtuális billentyűzet fekvő, álló módban is használható ez csak Annánál van tehát biztos az :)
Felment az új kamera frissítés is. Van kamera hang kikapcsolás is.
S én írtam ,hogy a képeket nem látta de újra indítás után már okés volt az is.
Ami nekem fura ,hogy sokkal jobban szívja az aksít azóta.
Többen irjátok, hogy az anna telepítése után gyorsabban merül az akku. Igaz én T-s vagyok még nem frissítettem, de nem is tudom, hogy ezután akarom-e :D még is mennyivel hamarabb merül le a telefonod? és milyen használat mellett?
Továbbá aki feltette az annát megszünt neki a lilásodó kijelző? előre is köszi a válaszokat.
Avatar
gold
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011-05-27 pén. 22:19:35
Készüléktípus: Samsung GALAXY S II
Nem: Férfi
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gold »

Anna:
"Megújult Térképek alkalmazás továbbfejlesztett kereséssel, tömegközlekedési nézettel, és az új Check-in bejelentkezés funkcióval, amellyel másokkal is megoszthatja a közösségi oldalakon, hogy milyen helyekre érdemes ellátogatni."

"tömegközlekedési nézettel" hát én ezt nem találom sehol se, a többi megvan:(
Avatar
gold
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011-05-27 pén. 22:19:35
Készüléktípus: Samsung GALAXY S II
Nem: Férfi
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gold »

Krati írta:
gold írta:Nekem nem volt jó az Ovi áruház ezért szoft. frissítésre beküldtem egy ismerősömmel Pécsre (2500ft) másnap hozta jó lett.
Utána rá kb.4-5 napra ezt a telefon ajánlotta fel ,hogy frissítés. Utána letöltötte wifin keresztül és telepítés és lás csodát.... :) S a QWERTY virtuális billentyűzet fekvő, álló módban is használható ez csak Annánál van tehát biztos az :)
Felment az új kamera frissítés is. Van kamera hang kikapcsolás is.
S én írtam ,hogy a képeket nem látta de újra indítás után már okés volt az is.
Ami nekem fura ,hogy sokkal jobban szívja az aksít azóta.
Többen irjátok, hogy az anna telepítése után gyorsabban merül az akku. Igaz én T-s vagyok még nem frissítettem, de nem is tudom, hogy ezután akarom-e :D még is mennyivel hamarabb merül le a telefonod? és milyen használat mellett?
Továbbá aki feltette az annát megszünt neki a lilásodó kijelző? előre is köszi a válaszokat.
Nekem 1 nap se így a telefon (most azt hiába írom ,hogy mire használom de kihasználom ezzel nincs gond:) wifi,telefon,sms,zene stb. napi szinten)
De a lényeg ,hogy ugyan ezek használata mellett bírta 1napig. Most nem igazán :(
Krati
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011-07-02 szomb. 16:19:00
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Krati »

gold írta:
Krati írta:
gold írta:Nekem nem volt jó az Ovi áruház ezért szoft. frissítésre beküldtem egy ismerősömmel Pécsre (2500ft) másnap hozta jó lett.
Utána rá kb.4-5 napra ezt a telefon ajánlotta fel ,hogy frissítés. Utána letöltötte wifin keresztül és telepítés és lás csodát.... :) S a QWERTY virtuális billentyűzet fekvő, álló módban is használható ez csak Annánál van tehát biztos az :)
Felment az új kamera frissítés is. Van kamera hang kikapcsolás is.
S én írtam ,hogy a képeket nem látta de újra indítás után már okés volt az is.
Ami nekem fura ,hogy sokkal jobban szívja az aksít azóta.
Többen irjátok, hogy az anna telepítése után gyorsabban merül az akku. Igaz én T-s vagyok még nem frissítettem, de nem is tudom, hogy ezután akarom-e :D még is mennyivel hamarabb merül le a telefonod? és milyen használat mellett?
Továbbá aki feltette az annát megszünt neki a lilásodó kijelző? előre is köszi a válaszokat.
Nekem 1 nap se így a telefon (most azt hiába írom ,hogy mire használom de kihasználom ezzel nincs gond:) wifi,telefon,sms,zene stb. napi szinten)
De a lényeg ,hogy ugyan ezek használata mellett bírta 1napig. Most nem igazán :(
És a lilásodás? javítottak rajta valamit? talált már valaki megoldást erre? nekem mondjuk nem feltünő csak amikor este nézek filmet rajta, napközben meg szólal olyan gyönyörü, de este eléggé előjön.
Avatar
kuma
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 08:41:59
Készüléktípus: Nokia N8-00+32GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 41 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kuma »

kuma írta:nem lehet valahogy törölni a már letöltött anna 1/2-t hogy újra letöltsem hátha azzal van a gond? Mert szoftverfrissítésnél rögtön telepít...
ez van állandóan... :(
nem megy fel az 1es anna (képekben)
http://kepfeltoltes.hu/110825/anna01_ww ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110825/anna02_ww ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110825/anna03_ww ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110825/anna04_ww ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110825/anna05_ww ... es.hu_.jpg

szerk: az ovi suite ujratelepítése sem segitett. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kuma 2011-08-25 csüt. 11:17:36-kor.
Nokia N8-00 GY.I.K! Használd Te is, mielőtt kérdezel ;)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”