A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
laci0023
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 21:13:57
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: laci0023 »

Sziasztok!
Olyan problémám lenne egy noki5800-val,hogy:
eggyik reggel mikor rápillantottam a telcsimre azt írta ki hogy kérem helyezze be a memória kártyát!
Előtte nem volt semmi gond mert este még működött, már próbáltam másik kártyával úgy sem jó próbáltam szoftver frissítést az sem segített reseteltem hard reset-et nyomtam az se jött be!Már teljesen tanácstalan vagyok!de ha a kártyát beleteszem a laptopba akkor működik!
Kérem ha valaki tud valami megoldást az jelezzen nekem!Előre is köszönöm!
Azóta csinál olyat hogy néha látja a kártyát de álltalában nem!Plusz gondol eggyet és kiírja hogy:"a memória kártya eltávolítása nem biztonságos a memória kártya eltávolítása menüpont nélkül" nagyon jó lenne ha valaki tudna nekem segíteni!
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: nsee »

laci0023 írta:Sziasztok!
Olyan problémám lenne egy noki5800-val,hogy:
eggyik reggel mikor rápillantottam a telcsimre azt írta ki hogy kérem helyezze be a memória kártyát! .....
Próba: formázd a kártyát a telefonnal.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
laci0023
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 21:13:57
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: laci0023 »

de a telefon nem látja!:(
Dani87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 15:31:50
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Dani87 »

Utána néztem jobban sokaknak van baja az n82 bluetooth-ával.Nekem pl. rendesen kiírja a bluetooth címet,elvileg akkor nem hardveres.De akkor mi lehet a baj?Néha jó,néha nem...
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: nsee »

laci0023 írta:de a telefon nem látja!:(
Jahh, bocsi arra gondoltam mikor épp látja mert eleget "szórakoztál" már vele :confused2: Számítógépen formáztad? (hátha!?)
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
laci0023
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 21:13:57
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: laci0023 »

Próbáltam semmi eredmény!Majd ha feltöltött akkor nyomok ma mégegy szoftverfissítést ha nem lesz jó akkor szétkapom és kitakarítom!lehhet valamelyik érintkezőnél esetleg valami szennyeződés, de ennek kicsi az esélye!:(
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: nsee »

laci0023 írta:Próbáltam semmi eredmény!Majd ha feltöltött akkor nyomok ma mégegy szoftverfissítést ha nem lesz jó akkor szétkapom és kitakarítom!lehhet valamelyik érintkezőnél esetleg valami szennyeződés, de ennek kicsi az esélye!:(
Még lehet esély szoft frissítéssel, előtte hard reset és utána is ;) kártya ne legyen benne.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
joe bácsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-08-15 vas. 17:09:46
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: joe bácsi »

Hello!Olyan gondom van,hogy az n95-öm egy idő óta ha bekapcsoltam nehezen töltött be elöször 10 perc azután egyre több idő.Most ott tart a dolog,hogy be sem kapcsol csak halvány derengéssel világít a kijelző és az alatta levő gombsor.Kikapcsolni pedig csak úgy lehet ha kiveszem az aksit belőle az usb-vel csatlakozva a pc suite sem ismeri fell.Légyszi segíts mi lehet vele én megtudom csinálni vagy sem.Nagyon megköszönök minden hasznos tanácsot!!!! :sad:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: potter55 »

joe bácsi írta:Hello!Olyan gondom van,hogy az n95-öm egy idő óta ha bekapcsoltam nehezen töltött be elöször 10 perc azután egyre több idő.Most ott tart a dolog,hogy be sem kapcsol csak halvány derengéssel világít a kijelző és az alatta levő gombsor.Kikapcsolni pedig csak úgy lehet ha kiveszem az aksit belőle az usb-vel csatlakozva a pc suite sem ismeri fell.Légyszi segíts mi lehet vele én megtudom csinálni vagy sem.Nagyon megköszönök minden hasznos tanácsot!!!! :sad:
Szerintem egy formázás helyreteszi. De akkor eltűnik minden adat róla, amit te raktál rá.
Hard reset: kikapcsolt állapotban: *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
joe bácsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-08-15 vas. 17:09:46
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: joe bácsi »

potter55 írta:
joe bácsi írta:Hello!Olyan gondom van,hogy az n95-öm egy idő óta ha bekapcsoltam nehezen töltött be elöször 10 perc azután egyre több idő.Most ott tart a dolog,hogy be sem kapcsol csak halvány derengéssel világít a kijelző és az alatta levő gombsor.Kikapcsolni pedig csak úgy lehet ha kiveszem az aksit belőle az usb-vel csatlakozva a pc suite sem ismeri fell.Légyszi segíts mi lehet vele én megtudom csinálni vagy sem.Nagyon megköszönök minden hasznos tanácsot!!!! :sad:
Szerintem egy formázás helyreteszi. De akkor eltűnik minden adat róla, amit te raktál rá.
Hard reset: kikapcsolt állapotban: *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor.
Bocsi de hogy van ez a billentyü kombináció lehet,hogy én vagyok a láma de nem értem? :oops:
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”