Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

torrente írta:Menüben megvan.Megnyitás, egy pillanatra elfordul a kép, ebben a pillanatban még látok egy-egy beállítás ikont,amit kép készítése közben is látni a kép szélén, majd kilép. Gondoltam kicsit bővebben kifejtem a "nem működik" állításomat.:-)
Rakd újra a szoftvert, ha azután se jó akkor valami hardveres hiba lesz szerintem.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
ZS3NI
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-02-28 szomb. 09:47:13
Készüléktípus: N95 8GB
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ZS3NI »

A közeljövőben egy teljes format kellene a telómra. Kérdésem lenne, hogy akkor egyúttal megszeretném csinálni azt is, hogy működjön újra a "Hooked on.." N-gage játék (pecás), mit kell kitöröljek illetve honnan?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

ZS3NI írta:A közeljövőben egy teljes format kellene a telómra. Kérdésem lenne, hogy akkor egyúttal megszeretném csinálni azt is, hogy működjön újra a "Hooked on.." N-gage játék (pecás), mit kell kitöröljek illetve honnan?
Ha formázol akkor szerintem semmi, mert úgyis letöröl mindent a telefonból.
A memóriaegységet is formázd szerintem.
Után rakd fel azt a keretprogramot amivel működött a játék és akkor elvileg működnie kell.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
ZS3NI
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-02-28 szomb. 09:47:13
Készüléktípus: N95 8GB
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ZS3NI »

Épp ezaz, hogy ezelőtt is így jártam. Formáztam memóriát\telefont, és UTÁNA nem indult már a Hooked. :(
Szerintem nem töröl le teljesen mindent a formázás? ( :hmm: )
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

ZS3NI írta:Épp ezaz, hogy ezelőtt is így jártam. Formáztam memóriát\telefont, és UTÁNA nem indult már a Hooked. :(
Szerintem nem töröl le teljesen mindent a formázás? ( :hmm: )
Hard resettel szoktad csinálni a formázást?
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
ZS3NI
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-02-28 szomb. 09:47:13
Készüléktípus: N95 8GB
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ZS3NI »

Igen.

Először Mem. kártya formázás a menüből, majd *#7370# :hmm2:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

ZS3NI írta:Igen.

Először Mem. kártya formázás a menüből, majd *#7370# :hmm2:
Az nem a hard reset, az csak a szoft reset.
A hard reset ez: kikapcsolt állapotban: *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
torrente
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-26 csüt. 21:40:38
Készüléktípus: n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: torrente »

potter55 írta:
ZS3NI írta:Igen.

Először Mem. kártya formázás a menüből, majd *#7370# :hmm2:
Az nem a hard reset, az csak a szoft reset.
A hard reset ez: kikapcsolt állapotban: *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor.
Potter mester, ezt megtettem nemrég, újratettem a szoftvert, és ugyanez... Van esetleg még valami ötleted? Van valakinek valami ötlete?

Segítsetek légyszi, köszi!!
Avatar
navrancs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-11-27 pén. 21:08:59
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: navrancs »

Sziasztok!
Még új vagyok itt ( alig 2 hete van meg a csodás készülék és ráaddásul első symbianos telefonom :D ), úgyhogy remélem jó helyen teszem fel a kédésemet.
Szóval a problémám: A HelloOx-al megcsináltam mindent amit kell a hckhez. Sikerült is, elérem a sys könyvtárat. Minden tökéletes, szignózni se kell. Viszont azóta az adatátviteli mód nem működik. Bedugom a kábelt, kérdezi mit szeretnék, okézom az adatátviteli módot, és semmi nem történik. A memókarit használja valami, és ha lehúzom, kiírja hogy "Adat vesztés történhtett. Az adatátvitelt a kábel kihúzása előtt le kell állítani." és ez elindul: "SWInstSvrUI" és kiírja, hogy "A telepítés nem fejezhető be a mem. egységről. A többi alk. telepítéséhez lépjen az Alkalmazáskezelőbe." és ennyi.

Remélem tud valaki orvosságot a bajomra. Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek! Üdvözlettel: Narancs
Respect mindenkinek: Narancs :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Damir »

navrancs írta:Sziasztok!
Még új vagyok itt ( alig 2 hete van meg a csodás készülék és ráaddásul első symbianos telefonom :D ), úgyhogy remélem jó helyen teszem fel a kédésemet.
Szóval a problémám: A HelloOx-al megcsináltam mindent amit kell a hckhez. Sikerült is, elérem a sys könyvtárat. Minden tökéletes, szignózni se kell. Viszont azóta az adatátviteli mód nem működik. Bedugom a kábelt, kérdezi mit szeretnék, okézom az adatátviteli módot, és semmi nem történik. A memókarit használja valami, és ha lehúzom, kiírja hogy "Adat vesztés történhtett. Az adatátvitelt a kábel kihúzása előtt le kell állítani." és ez elindul: "SWInstSvrUI" és kiírja, hogy "A telepítés nem fejezhető be a mem. egységről. A többi alk. telepítéséhez lépjen az Alkalmazáskezelőbe." és ennyi.

Remélem tud valaki orvosságot a bajomra. Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek! Üdvözlettel: Narancs
Valami a 8gb-os memóriára lett telepítve, majd a telefon formázva lett, de a memória nem, így a maradék fájlokból akarja újratelepíteni a progit, amit persze nem tud. Formáznod kell a memóriát....
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”