Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

Lehet, hogy az megoldaná.... De lehet, hogy csak elég egy hard reset.... :roll:
Persze mindkettő előtt biztonsági mentés, de a beállításokat ne mentsd, csak az üzenetek, névjegy, naptár és jegyzetek legyenek benne.
És ekkor nem veszik el a szoftver hackelése?Tehát nem kell újra hackelnem?Hard reset a *#7780# ?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

mixen írta:
Damir88 írta:Lehet, hogy az megoldaná.... De lehet, hogy csak elég egy hard reset.... :roll:
Persze mindkettő előtt biztonsági mentés, de a beállításokat ne mentsd, csak az üzenetek, névjegy, naptár és jegyzetek legyenek benne.
És ekkor nem veszik el a szoftver hackelése?Tehát nem kell újra hackelnem?Hard reset a *#7780# ?
De elveszik minden, azért kell biztonsági mentést csinálni és azokat vissza rakni csak amit Damir88 írt.
Az nem az a hard reset, a hard reset: kikapcsolt állapotban: *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

potter55 írta:
mixen írta:
Damir88 írta:Lehet, hogy az megoldaná.... De lehet, hogy csak elég egy hard reset.... :roll:
Persze mindkettő előtt biztonsági mentés, de a beállításokat ne mentsd, csak az üzenetek, névjegy, naptár és jegyzetek legyenek benne.
És ekkor nem veszik el a szoftver hackelése?Tehát nem kell újra hackelnem?Hard reset a *#7780# ?
De elveszik minden, azért kell biztonsági mentést csinálni és azokat vissza rakni csak amit Damir88 írt.
Az nem az a hard reset, a hard reset: kikapcsolt állapotban: *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor.
A fene :sad:
Lehet annyit nem ér meg,hogy újra csináljak mindent :censored:
Ha lesz egy kis szabim megcsinálom.Köszönöm segítségetek!!!
haslerkyy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-11-05 csüt. 16:28:59
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: haslerkyy »

Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogy pár napja vettem a Telefont (N95 8GB) és most jutottam el oda hogy az ilyen hackeket fel rakosgassam. láttam mindenre van külön topik és stb. de valahogy össze zavar mindig egyik oldalról irányit a másikra és igy elvesztem a fonalat.
szóval a kérésem az lenne aki esetleg msn-en tudna adni egy gyorstalpalót symbianos hackekkel kapcs. vagy esetleg valaki a leg jobb sorrendben hogy rakjam fel a hackeket és belinkelné valaki a sor rendet . a lényeg az ngage jatekok,szignózás,gps program lenne.
előre is köszönöm :Notworty:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

haslerkyy írta:Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogy pár napja vettem a Telefont (N95 8GB) és most jutottam el oda hogy az ilyen hackeket fel rakosgassam. láttam mindenre van külön topik és stb. de valahogy össze zavar mindig egyik oldalról irányit a másikra és igy elvesztem a fonalat.
szóval a kérésem az lenne aki esetleg msn-en tudna adni egy gyorstalpalót symbianos hackekkel kapcs. vagy esetleg valaki a leg jobb sorrendben hogy rakjam fel a hackeket és belinkelné valaki a sor rendet . a lényeg az ngage jatekok,szignózás,gps program lenne.
előre is köszönöm :Notworty:
Akkor a linkek sorrendben.
1. Kérni kell szignó fájlokat ahhoz itt a segítség. A szignózásról itt és itt olvashatsz hogy mi is az.
2. Utána le kell szignózni a HelloOX-et amit itt találsz meg. A hack arra jó hogy hozzáférj a rendszermappákhoz, így pl utána már nem kell szignózni stb.
3. Az n-gage keretprogram elvileg fent van a telefonon alapból de itt tudsz a programról olvasni.
4. Gps programokat itt találsz: link.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

Üdv.Tud nekem ajánlani valaki olyan netrádió programot,ami időzíthetően kikapcsolható és nem lép ki azonnal.LCG Jukebox tökéletes lenne,de nem tudom miért 1 napig jó azután,ha megakarok valamilyen file-t nyitni kilép :duhos2:
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

mixen írta:Üdv.Tud nekem ajánlani valaki olyan netrádió programot,ami időzíthetően kikapcsolható és nem lép ki azonnal.LCG Jukebox tökéletes lenne,de nem tudom miért 1 napig jó azután,ha megakarok valamilyen file-t nyitni kilép :duhos2:
Ha adsz egy email cimet akkor kuldok egy mukodo jukeboxot!nekem eddig jol mukodott!
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
extrembmx
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009-07-15 szer. 21:33:54
Készüléktípus: N95 8Gb
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: extrembmx »

Sziasztok!

2 dolog érdekelne!
Egyik hogy mikro megvettem a telóm egyböl megcsináltam szinte minden kis trükköt ami csak lehestéges atelón, és valóban megy szinte minden rajta.
Na de egyik hogy az ngage dolgokat file kezelőben kitakarítottam ,plusz egy csomó nem oda kellő dolgot így 129 mega szabad mincig a C meghajtó.
De az egyik érdekes dolog számomra hogy már párszor volt rajta hard reset mint a *#7370# mint a gombok lenyomásával bekapcsoláskor,de a játékok ikonja azóta sem jött vissza és meg sem niytja.. amit kitöröltem ott cröl azt már vissza sem teszi.. ez lehet hogy nem a z böl van eredetileg? És még csak törölni sem tudokm az ikonjkát... olyan ikon lett mint egy puzzle..

Másik:
minap találtam egy zsép témát feltettem... semmi különleges használtam a telóm,minden ok..
tegnap este feltettem egy két dolgot ami nem tetszett letöröltem ,defeltettem valami gyári Noka képnézőt..először nem tudtam letörölni ,másodjára sikerült..DE azóta annál a témánál ami akkor volt fenn mikor a progi fagy a telóm..
Bármi témát teszek fel hibátlan,mint minde másik teló..Amint vissza teszem azt ami amúgy jó volt de akkor is ez volt fenn amikor a gyári progit tettem fel egyböl fagy.Alig lép ki maga a téma menüböl.. menü gombre fél perc után tér észhez..bekapcsoláskor még apint beütöm és vagy 20-25 mp után futnak be a csillagok stb..

Megint csináltam egy HR-t de most próbálgatom kiszűrni mi l ehet,de amint újra telepítem a telót...törlöm a 8Gb-ot vagyis minden "szűz" és csak a témát teszem rá .. dettó fagy minden...


Ez mitöl lehet?


Krisz
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

A témától. Ennyi.
Vannak olyanok amik látszólag szépek és jók, de valami miatt mégis betesz a rendszernek.
extrembmx
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009-07-15 szer. 21:33:54
Készüléktípus: N95 8Gb
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: extrembmx »

Szia


Az az érdekes csak,hogy előtte már heteken át ez a téma volt,mert végre talááltam olyat ami tetszett :)
Szóval azt nem értemmiért volt sokáig jó majd 1 program után sz@r... és miután mindent letöröltem még azután is...
plusz hard reset után is maradt.. Ez pedig végképp érdekes...


Arra gondoltam hogy azt a témát át kellene nevezni vagy valami szerkesztőben kivenni mondjuk az ikonokat,mert igazán a kép és a hatás tetszik nem az ikon..De fene tudja.. Nem értem miért lehet.. elég régóta van S60 as telóm,de még ilyet nem tapasztaltam..
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”