Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Petyamester írta:Újabb kérdés:
Le lehet kódolni az Üzeneteket v. mondjuk az egész telót?
Az egész telefont úgy lehet hogy megnyomod a kikapcsológombot röviden és ott van hogy telefon lezárása és beírod a biztonsági kódot és lezárja.
Az üzeneteket akarod csak akkor arra van külön programok pl. ez: Handy Phoneguard.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Petyamester
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009-09-10 csüt. 22:39:45
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Petyamester »

Köszöntem!
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: plunk »

Petyamester írta:Újabb kérdés:
Le lehet kódolni az Üzeneteket v. mondjuk az egész telót?
Ebben a szekcióban nézd át a "zárolás" szócskát tartalmazó topikokat ;)
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Xirnox
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 20:08:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Xirnox »

Sziasztok!

Nekem olyan problémám adott, hogy szétszedtem a telefont csúszkajavítás végett, de sikerült kiakasztani a telefon képernyő részét a bal oldali sínből és egyszerűen képtelen vagyok visszatenni. Van ennek valami spec módja vagy csak béna vagyok?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Damir »

Petyamester írta:Újabb kérdés:
Le lehet kódolni az Üzeneteket v. mondjuk az egész telót?
Van patch, nézz szét itt: viewforum.php?f=122 ;)
Avatar
Robagorib
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-06-16 kedd 22:34:01
Készüléktípus: Nokia N70 + Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: A világ közepe :)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Robagorib »

Xirnox írta:Sziasztok!

Nekem olyan problémám adott, hogy szétszedtem a telefont csúszkajavítás végett, de sikerült kiakasztani a telefon képernyő részét a bal oldali sínből és egyszerűen képtelen vagyok visszatenni. Van ennek valami spec módja vagy csak béna vagyok?
Youtubin néyted már? Tele van csúszkajavitós videókkal... Talán ott találsz majd step by step vidit is...
KépKép
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

Üdv.megszeretném kérdezni,hogy telefonról netről leszedett játékokat,alkalmazásokat(sis) nem tudom telepíteni,mert azt írja ki,hogy nem támogatott típus,ha PC-ről rakom át akkor működik!Telóm hackelve!Egyedül témákat tudok netről leszedni és egyből telepíti is a telón!Illetve lenne még kérdésem.Amiket feltelepítettem témákat és nem kellenek,hogy tudom törölni?Valamint vannak régi programok,amiket sajnos akkori tudatlanságomból csak kitöröltem,de nem eltávolítással,ezért az alkalmazáskezelőben szerepelnek,de eltávolítani nem tudom őket!Erre tudtok valami megoldást?Előre is köszönöm a segítségetek ;)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Damir »

mixen írta:Üdv.megszeretném kérdezni,hogy telefonról netről leszedett játékokat,alkalmazásokat(sis) nem tudom telepíteni,mert azt írja ki,hogy nem támogatott típus,ha PC-ről rakom át akkor működik!Telóm hackelve!Egyedül témákat tudok netről leszedni és egyből telepíti is a telón!Illetve lenne még kérdésem.Amiket feltelepítettem témákat és nem kellenek,hogy tudom törölni?Valamint vannak régi programok,amiket sajnos akkori tudatlanságomból csak kitöröltem,de nem eltávolítással,ezért az alkalmazáskezelőben szerepelnek,de eltávolítani nem tudom őket!Erre tudtok valami megoldást?Előre is köszönöm a segítségetek ;)
Biztos, hogy ugyanazt próbálod letölteni és áttölteni? Csak mert akkor szokott ilyet kiírni, ha nem V3-as programokkal próbálkozol.
Témákat alkalmazáskezelőben tudsz törölni. Ha mégse, akkor újratelepítve a telefon memóriájába menni fog a törlés.
A progikat is újra fel kell rakni, csak akkor tudod törölni őket, szintén alk.kezelőből ;)
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

Damir88 írta:
mixen írta:Üdv.megszeretném kérdezni,hogy telefonról netről leszedett játékokat,alkalmazásokat(sis) nem tudom telepíteni,mert azt írja ki,hogy nem támogatott típus,ha PC-ről rakom át akkor működik!Telóm hackelve!Egyedül témákat tudok netről leszedni és egyből telepíti is a telón!Illetve lenne még kérdésem.Amiket feltelepítettem témákat és nem kellenek,hogy tudom törölni?Valamint vannak régi programok,amiket sajnos akkori tudatlanságomból csak kitöröltem,de nem eltávolítással,ezért az alkalmazáskezelőben szerepelnek,de eltávolítani nem tudom őket!Erre tudtok valami megoldást?Előre is köszönöm a segítségetek ;)
Biztos, hogy ugyanazt próbálod letölteni és áttölteni? Csak mert akkor szokott ilyet kiírni, ha nem V3-as programokkal próbálkozol.
Témákat alkalmazáskezelőben tudsz törölni. Ha mégse, akkor újratelepítve a telefon memóriájába menni fog a törlés.
A progikat is újra fel kell rakni, csak akkor tudod törölni őket, szintén alk.kezelőből ;)
Köszönöm segítséged.A témák nincsenek benne az alkalmazáskezelőben(memóriakártyára telepítettem).
Persze.Akár erről az oldalról is próbáltam progikat leszedni (powerMP3) de ha telefonon töltöttem le simán kiírta,hogy nem támogatott típus!
Természetesen figyeltem,hogy SV3 legyen.Nem tudom mi lehet a baj.Sehonnan nem tudok alkalmazásokat letölteni telefonon keresztül,csak PC-n keresztül,és utána rakom át Pc Suite-al!Így megy.
Mi lehet a baj?
Újra kéne raknom a szoftvert?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Damir »

mixen írta:
Damir88 írta:
mixen írta:Üdv.megszeretném kérdezni,hogy telefonról netről leszedett játékokat,alkalmazásokat(sis) nem tudom telepíteni,mert azt írja ki,hogy nem támogatott típus,ha PC-ről rakom át akkor működik!Telóm hackelve!Egyedül témákat tudok netről leszedni és egyből telepíti is a telón!Illetve lenne még kérdésem.Amiket feltelepítettem témákat és nem kellenek,hogy tudom törölni?Valamint vannak régi programok,amiket sajnos akkori tudatlanságomból csak kitöröltem,de nem eltávolítással,ezért az alkalmazáskezelőben szerepelnek,de eltávolítani nem tudom őket!Erre tudtok valami megoldást?Előre is köszönöm a segítségetek ;)
Biztos, hogy ugyanazt próbálod letölteni és áttölteni? Csak mert akkor szokott ilyet kiírni, ha nem V3-as programokkal próbálkozol.
Témákat alkalmazáskezelőben tudsz törölni. Ha mégse, akkor újratelepítve a telefon memóriájába menni fog a törlés.
A progikat is újra fel kell rakni, csak akkor tudod törölni őket, szintén alk.kezelőből ;)
Köszönöm segítséged.A témák nincsenek benne az alkalmazáskezelőben(memóriakártyára telepítettem).
Persze.Akár erről az oldalról is próbáltam progikat leszedni (powerMP3) de ha telefonon töltöttem le simán kiírta,hogy nem támogatott típus!
Természetesen figyeltem,hogy SV3 legyen.Nem tudom mi lehet a baj.Sehonnan nem tudok alkalmazásokat letölteni telefonon keresztül,csak PC-n keresztül,és utána rakom át Pc Suite-al!Így megy.
Mi lehet a baj?
Újra kéne raknom a szoftvert?
Lehet, hogy az megoldaná.... De lehet, hogy csak elég egy hard reset.... :roll:
Persze mindkettő előtt biztonsági mentés, de a beállításokat ne mentsd, csak az üzenetek, névjegy, naptár és jegyzetek legyenek benne.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”