Handy Weather

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

sutyika írta:
Macika írta:Nálam visszakúszott a Foreca Weather :(

Nem rossz az sem, csak hát úgy megszoktam, hogy egy pillantás a főképernyőre, és már tudtam, mennyi az annyi...
No igen... :hmm2: És az sem mindegy, mennyi adatforgalmat generál.... Mert a Foreca nagyságrendekkel többet "eszik".. :hmm2:
Nem feltétlen. Ha az előrejelzés típusoknál mindet inaktívra állítod, az adatforgalom csupán 1-2KB. Nekem csak a műhold nézet van beállítva 'egy kép'-re, így 33KB.
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: sutyi »

MrAngelo írta: Nem feltétlen. Ha az előrejelzés típusoknál mindet inaktívra állítod, az adatforgalom csupán 1-2KB. Nekem csak a műhold nézet van beállítva 'egy kép'-re, így 33KB.
Ez valóban így van, én arra az esetre gondoltam, amikor minden előrejelzéstípus aktív.... :yes:
Kép
kriss02
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-04-24 pén. 09:08:15
Készüléktípus: Nokia N95 8G
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: kriss02 »

Sziasztok!

Eddig nekem is tök faintosan frissített a Handy Weather, már több mint egy éve, de csütörtök óta semmi. Olvasgattam hogy mások is hasonló problémával küzdönek, és nekem is nagyon hiányzott a progi. Lehet hogy balek vagyok, de ma megvettem a progit az epocware oldalán 4600Ft-ért (ez nem 1 évre szól). Megkaptam az új kódot, beírtam, és lám tökéletesen működik. Tehát az IMEI letiltás nem valószínű, csak a régi kód halhatott meg.
Üdv!
Kriss
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: Damir »

kriss02 írta:Sziasztok!

Eddig nekem is tök faintosan frissített a Handy Weather, már több mint egy éve, de csütörtök óta semmi. Olvasgattam hogy mások is hasonló problémával küzdönek, és nekem is nagyon hiányzott a progi. Lehet hogy balek vagyok, de ma megvettem a progit az epocware oldalán 4600Ft-ért (ez nem 1 évre szól). Megkaptam az új kódot, beírtam, és lám tökéletesen működik. Tehát az IMEI letiltás nem valószínű, csak a régi kód halhatott meg.
Üdv!
Kriss
Szia!
Ez eddig is oké volt, csak Macikának levonták azt az időszakot, amíg törten használta. Viszont én utánajárnék annak, hogy tuti nem 1évre szól-e a vásárlás, mert eddig mindenhol úgy láttam :roll:
Ha nem, akkor lehet én is elgondolkozok rajta megint :yes:
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

sutyika írta:
MrAngelo írta: Nem feltétlen. Ha az előrejelzés típusoknál mindet inaktívra állítod, az adatforgalom csupán 1-2KB. Nekem csak a műhold nézet van beállítva 'egy kép'-re, így 33KB.
Ez valóban így van, én arra az esetre gondoltam, amikor minden előrejelzéstípus aktív.... :yes:
Ja, de szerintem azok az előrejelzés típusok feleslegesek. Nekem egyedül a műhold nézet van bekapcsolva, így 30-40KB az adatforgalom. Így ha nincs wifi vagy 3G esetleg rossz a térerő, akkor is csak pár másodperc a frissítés.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: Macika »

kriss02 írta:Sziasztok!

Eddig nekem is tök faintosan frissített a Handy Weather, már több mint egy éve, de csütörtök óta semmi. Olvasgattam hogy mások is hasonló problémával küzdönek, és nekem is nagyon hiányzott a progi. Lehet hogy balek vagyok, de ma megvettem a progit az epocware oldalán 4600Ft-ért (ez nem 1 évre szól). Megkaptam az új kódot, beírtam, és lám tökéletesen működik. Tehát az IMEI letiltás nem valószínű, csak a régi kód halhatott meg.
Üdv!
Kriss
De, oda van írva valahol, Keresd meg, hogy 1 year subscription.

Lehet, hogy leszokott már a népnevelésről a cég, nekem nyár elején járt volna le az 1 évem és március közepe felé tiltották a hozzáférésemet, szinte pontosan 1 évre rá, amikor felraktam a februárban vásárolt E51-emre az okosított progit innen.
IGAZ, az még nem ezzel a módszerrel volt megtörve, LEHET, hogy az más elbírálás alá esett!
kriss02
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-04-24 pén. 09:08:15
Készüléktípus: Nokia N95 8G
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: kriss02 »

Kövezzetek meg, de amit én vettem, ott sehol nem volt ott az 1 év. Két lehetőség van, vagy az 1 éveset veszed meg 3700Ft-ért (ott írják is, hogy 1 évre), vagy a teljes verziót 4600 -ért. Legalábbis én így értelmeztem azzal a csekély angol tudásommal ami van. Nézzétek meg az oldalon, hogy ti hogy értelmezitek.Talán ezért lehet az is, hogy Macikának levonták a használt időszakot, mivel éveset vett meg, nekm meg nem, mivel a teljes progit vettem meg. Nem lehet ilyen?
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: Macika »

kriss02 írta:Kövezzetek meg, de amit én vettem, ott sehol nem volt ott az 1 év. Két lehetőség van, vagy az 1 éveset veszed meg 3700Ft-ért (ott írják is, hogy 1 évre), vagy a teljes verziót 4600 -ért. Legalábbis én így értelmeztem azzal a csekély angol tudásommal ami van. Nézzétek meg az oldalon, hogy ti hogy értelmezitek.Talán ezért lehet az is, hogy Macikának levonták a használt időszakot, mivel éveset vett meg, nekm meg nem, mivel a teljes progit vettem meg. Nem lehet ilyen?
De lehet, megmutatod, hol van ez a két áras link?
kriss02
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-04-24 pén. 09:08:15
Készüléktípus: Nokia N95 8G
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: kriss02 »

"De, oda van írva valahol, Keresd meg, hogy 1 year subscription."- Igen oda van írva a 3700Ft-osnál. A 4600-asnál nincs ilyen írva.
kriss02
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-04-24 pén. 09:08:15
Készüléktípus: Nokia N95 8G
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Handy Weather

Hozzászólás Szerző: kriss02 »

Ez az egyik:
Handy Weather for S60 1-Year Subscription We use instant delivery scheme. You will receive your registration code and download link via e-mail right after completing your order. The registration code will turn the trial version of the product into the full commercial one. Ft 3,713 Ft 3,713
Total:Includes Ft 593 VAT (19% on Ft 3,120). Ft 3,713

Ez a másik:
Handy Weather for S60 We use instant delivery scheme. You will receive your registration code and download link via e-mail right after completing your order. The registration code will turn the trial version of the product into the full commercial one. Ft 4,644 Ft 4,644
Total:Includes Ft 741 VAT (19% on Ft 3,903). Ft 4,644

Üdv!
Kriss
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”