Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

t.benedek92 írta:
mixen írta: Valaki Ngage játékok linket tud adni? :blush:
PÜ ment.
Pü ment!Azt az egy oldalt ismerem én is :)
Azonkívül? :roll:
beryary
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:26:06
Készüléktípus: N8-00 - N95 8GB
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: beryary »

Help.
Nem tudom csatlakoztatni a telót adatátvitelben"...más használja..." de semmi nem fut a háttérben vagyis én nem látom a szokásos
módon,h a menü gombot nyomom.
Valaki segítsen

THX
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

beryary írta:Help.
Nem tudom csatlakoztatni a telót adatátvitelben"...más használja..." de semmi nem fut a háttérben vagyis én nem látom a szokásos
módon,h a menü gombot nyomom.
Valaki segítsen

THX
Az üzenetek nem a memóriakártyára vannak mentve?
Amit éppen használsz témát az nem oda van telepítve?
Nincs olyan program amit használsz de nem látszódik ha hosszan megnyomod a menügombot pl.: hívásrögzítő. smartsettings?
Próbálj ki egy taskman programot azzal meg tudod nézni hogy fut-e még valami a háttérben, de utána azt is zárd be teljesen.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
beryary
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:26:06
Készüléktípus: N8-00 - N95 8GB
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: beryary »

potter55 írta:
beryary írta:Help.
Nem tudom csatlakoztatni a telót adatátvitelben"...más használja..." de semmi nem fut a háttérben vagyis én nem látom a szokásos
módon,h a menü gombot nyomom.
Valaki segítsen

THX
Az üzenetek nem a memóriakártyára vannak mentve?
Amit éppen használsz témát az nem oda van telepítve?
Nincs olyan program amit használsz de nem látszódik ha hosszan megnyomod a menügombot pl.: hívásrögzítő. smartsettings?
Próbálj ki egy taskman programot azzal meg tudod nézni hogy fut-e még valami a háttérben, de utána azt is zárd be teljesen.
THX
megoldódott, fullsreencaller volt a ludas :)
Lall
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 16:21:15
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Lall »

potter55 írta:
Lall írta:hali feltettem ma atelomra egy témát és hogy ha ujra indítom a telot és betölt és azt írja ki hogy telepítés és utánna kiírja hogy :nem megfelelő program van a memoria egységen lépjen be a alkalmazásokba és telepítse miért irja ezt ki m,indig ???

Mert szerintem van rajta egy beragadt alkalmazás, itt a megoldás rá.
De azért előtte nézd meg hogy van-e valami az alkalmazáskezelőben.
OK !! Kösszi sikerült !!!
Lall
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 16:21:15
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Lall »

Hali !! Feltetem egy flash alkalmazást a telomra Geiger mérő a neve és bejön csak nem csinál semit meg az ujlenyomat olvasónál se csinál semit és nagy képet mutat csak valki segítsen kösszi !
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Lall írta:Hali !! Feltetem egy flash alkalmazást a telomra Geiger mérő a neve és bejön csak nem csinál semit meg az ujlenyomat olvasónál se csinál semit és nagy képet mutat csak valki segítsen kösszi !
Ezek csak kamu dolgok, olyan mint amikor röntgennek használhatod a telefonod kameráját...semmire sem valók.Az ujjlenyomat olvasó valószínűleg érintős telókra van azért nem csinál semmit.A másikat nem tudom.
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Lall
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 16:21:15
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Lall »

t.benedek92 írta:
Lall írta:Hali !! Feltetem egy flash alkalmazást a telomra Geiger mérő a neve és bejön csak nem csinál semit meg az ujlenyomat olvasónál se csinál semit és nagy képet mutat csak valki segítsen kösszi !

Ezek csak kamu dolgok, olyan mint amikor röntgennek használhatod a telefonod kameráját...semmire sem valók.Az ujjlenyomat olvasó valószínűleg érintős telókra van azért nem csinál semmit.A másikat nem tudom.

CS ! Jah tudom hogy kamuk csak poénbol lett volna jó jah sazerintem is érintősre van az de a másik szerintem nem am kiírja hogy n95 8gb támogatja a sugárzásmérő !! ??
Valaki más
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Lall írta: CS ! Jah tudom hogy kamuk csak poénbol lett volna jó jah sazerintem is érintősre van az de a másik szerintem nem am kiírja hogy n95 8gb támogatja a sugárzásmérő !! ??
Valaki más
Lehet a gyári flash lejátszó nem jó hozzá, telepítsd fel ezt: Flash Player v2.10 és utána próbáld ki a programot.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Lall
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 16:21:15
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Lall »

potter55 írta:
Lall írta: CS ! Jah tudom hogy kamuk csak poénbol lett volna jó jah sazerintem is érintősre van az de a másik szerintem nem am kiírja hogy n95 8gb támogatja a sugárzásmérő !! ??
Valaki más
Lehet a gyári flash lejátszó nem jó hozzá, telepítsd fel ezt: Flash Player v2.10 és utána próbáld ki a programot.
felvan rakva de modst nem jön be a sugármérő progi se meg a a flesh lejátszó se HelP ????
Megvan hackelve a telom am ezzel a módszerrel http://www.smartnews.hu/2008/06/symbian ... arbide-al/
szerintem jol megcsináltam a hecket és azt hogy lehet megtudni hogy jo e a heck ????
Meg még ezt is megcsináltam http://s60web.extra.hu/szignozas_kikeru ... allserver/
Nah üdv előre is kösszi a segítségett !!!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”