Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
janez
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 18:01:44
Készüléktípus: Jiayu G3
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 13 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: janez »

Fishbone írta:Sziasztok srácok!

Tudom, hogy lerágott csont már ,amit most kérdezni szeretnék! Tehát a Nokia N95 8gb-os telónak miért fagy be állandóan a vidifelvevője? Mostanság kezdte nekem ezt csinálni, anno még 30 mp-nél kezdett akadozni a felvétel, de most már 5-6 mp-nél megakada, ez miért van ? Előre is köszi!

üdv.,
Már kétszer leírtam a tapasztalataimat... Tavaly a régi fórumon és asszem már idén az újon is. Emlékezetem szerint a memóriaegységen kavar be valami. Csináltam egy másolatot a memóriaegységről, (jó sokáig tartott...) aztán elkezdtem egyesével törölni a memóriaegységen lévő mappákat egészen addig, amíg meg nem szűnt a videószaggatás. Utána visszamásoltam azt a törölt mappát ami után rendbejött a videózás és érdekes módon már nem szaggat azóta egyáltalán, kb egy éve, vagy több. Természetesen a többi törölt mappát is visszatettem. Biztos ami biztos, egy restart nem árthat egy-egy mappa törlése után, mielőtt kipróbálnánk, hogy szaggat e, vagy nem. Valamelyik rendszermappa (sys, system, data) törlése után történt a "csoda", de hogy pontosan melyik, azt már nem tudom. Asszem valaki írt vissza, hogy bevált neki is. Szerintem próba cseresznye...
Fishbone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-08-25 kedd 12:54:31
Készüléktípus: Noki N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Fishbone »

Sziasztok!

Egy érdekes felfedezést vettem észre a Videó szaggatós ügyben! Na már most! Feldugtam a telót a PC-re, aztán rámentem a Start->Minden program->Kellékek->Rendszereszközök-> Lemeztöredezettség-mentesítésre, és elkezdtem ez a manővert! Majd miután végzett, jó sok idő után, megnéztem a Videófelvevőt és azóta No Problem! :mrgreen: Szerintem ti is próbáljátok meg, egy próbát megér!

üdv: Fishbone
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Fishbone írta:Sziasztok!

Egy érdekes felfedezést vettem észre a Videó szaggatós ügyben! Na már most! Feldugtam a telót a PC-re, aztán rámentem a Start->Minden program->Kellékek->Rendszereszközök-> Lemeztöredezettség-mentesítésre, és elkezdtem ez a manővert! Majd miután végzett, jó sok idő után, megnéztem a Videófelvevőt és azóta No Problem! :mrgreen: Szerintem ti is próbáljátok meg, egy próbát megér!

üdv: Fishbone
Csak Macika ezt meg ne lássa :D a végén szívinfarktust kap :D
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

Üdv.Segítsetek légyszíves,hogy hagyan kell N-Gage játékokat feltenni,mert felraktam szignózva ezt: N-GAGE(N95 8GB).SiGNED.SISX
Berakom az Ngage játékot az Ngage mappába de üres mappát jelez a teló!Mit kell még csinálnom?
Előre is köszönöm a segítségetek!

Szerk találtam leírást.talán menni fog!
Szerk.Addig megvagyok,hogy az installserver.exe-t be kéne másolnom a C:/SYS/Bin mappába.Csak egy probléma van,hogy nincs ilyen mappa :roll:
Mit tegyek??
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Macika »

t.benedek92 írta:
Fishbone írta:Sziasztok!

Egy érdekes felfedezést vettem észre a Videó szaggatós ügyben! Na már most! Feldugtam a telót a PC-re, aztán rámentem a Start->Minden program->Kellékek->Rendszereszközök-> Lemeztöredezettség-mentesítésre, és elkezdtem ez a manővert! Majd miután végzett, jó sok idő után, megnéztem a Videófelvevőt és azóta No Problem! :mrgreen: Szerintem ti is próbáljátok meg, egy próbát megér!

üdv: Fishbone
Csak Macika ezt meg ne lássa :D a végén szívinfarktust kap :D
Köszönöm, jól vagyok.

Maradjunk annyiban, hogy placebo-jelenség...
Fishbone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-08-25 kedd 12:54:31
Készüléktípus: Noki N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Fishbone »

Miért mi a gond ezzel, amit leírtam ?
Avatar
janez
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 18:01:44
Készüléktípus: Jiayu G3
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 13 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: janez »

Fishbone írta:Miért mi a gond ezzel, amit leírtam ?
Szerintem gond nincs vele, viszont magyarázat sincs a "jelenségre". Nem lehet azt állítani, hogy töredezettség miatt van az egész szaggatás. Ám ha beválik másoknál is, akkor legalább van megoldás, ez a lényeg.

Persze sokaknak valami hivatalos, vagy kézzelfoghatóbb magyarázat kell. Pl. ez és ez a program kavar be, le kell törölni; ez és ez a fájl hibás stb.
Nekem máshogy oldódott meg a probléma, de nem érdekel mi az oka, mert úgysem fogok rájönni.

De aki hisz a mesékben, az csinál egy üres parancsfájlt, megnyitja szerkesztésre, beírja, hogy "video mukodj" , futtatási jogot ad neki, elindítja és ha szerencséje van működni fog. :D Persze még ki kell kísérletezni, hogy melyik mappába tegyük. ;)

Szóval ha nem is értünk mélyebben a rendszerünkhöz, azért pár dolgot kipróbálhatunk, hátha...
boksz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009-03-27 pén. 15:43:49
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Kecskemét. Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: boksz »

Sziasztok, kellene valami jó kis alkalmazásvédő program ha tudtok benne segíteni megköszönném.
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Salmi »

boksz írta:alkalmazásvédő program
Szia. Szerintem ezt jobban magyarázd el... :hmm2:
boksz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009-03-27 pén. 15:43:49
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Kecskemét. Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: boksz »

Salmi írta:
boksz írta:alkalmazásvédő program
Szia. Szerintem ezt jobban magyarázd el... :hmm2:
Amivel le tudom védeni kóddal az alkalmazásokat hogy más ne tudja megnyitni pl. smartmovie.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”