Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Macika »

quadman írta:Hali!
Lecseréltem az n96-ot, n95 8gb-ra!N96-ról csináltam biztonsági mentést amit most felraknék az új telóra.Minden okés el is indul de 1perc után írja, hogy kevés a telefon memória, töröljön adatokat!Nem lehet valahogy átállítani, hogy ne a telefonmemóriára hanem a merevlemezre töltse rá? :hmm2:
Nem.
Viszont a mentés visszatöltésénél ki lehet választani, miket akarsz, hogy visszakerüljön.
Érdemes csak a telefonkönyvet, az üzeneteket és a naptárat visszatenni.
A készülékspecifikus beállításokat nem szerencsés, mert eltérő memóriaigényűek a típusok mentései...
Avatar
quadman
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-05-10 vas. 12:52:32
Készüléktípus: Iphone 3GS 16Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: quadman »

Macika írta:
quadman írta:Hali!
Lecseréltem az n96-ot, n95 8gb-ra!N96-ról csináltam biztonsági mentést amit most felraknék az új telóra.Minden okés el is indul de 1perc után írja, hogy kevés a telefon memória, töröljön adatokat!Nem lehet valahogy átállítani, hogy ne a telefonmemóriára hanem a merevlemezre töltse rá? :hmm2:
Nem.
Viszont a mentés visszatöltésénél ki lehet választani, miket akarsz, hogy visszakerüljön.
Érdemes csak a telefonkönyvet, az üzeneteket és a naptárat visszatenni.
A készülékspecifikus beállításokat nem szerencsés, mert eltérő memóriaigényűek a típusok mentései...
Okés.köszönöm a segítséget!
3510i->Samsung c100->Siemens M65->Motorola E1000->6120c->N96->N95 8Gb->Lg Arena->N97 mini->Iphone 3g 8Gb->3GS 16Gb 4.1 Jailbroken + Sennheiser MM50
Avatar
oggy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 12:10:45
Készüléktípus: N8DG T-mobile
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: oggy »

Hali!
Nem tudjátok véletlenül, hogy T-mobilos telefonnal foglalkoznak e Nokia szervízben, vagy csak a T-szervízbe vihetem??
Avatar
Praetorianus
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 18:38:09
Készüléktípus: Blackberry Bold 9700 + E72
Tartózkodási hely: Tata
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Praetorianus »

Macika írta:
quadman írta:Hali!
Lecseréltem az n96-ot, n95 8gb-ra!N96-ról csináltam biztonsági mentést amit most felraknék az új telóra.Minden okés el is indul de 1perc után írja, hogy kevés a telefon memória, töröljön adatokat!Nem lehet valahogy átállítani, hogy ne a telefonmemóriára hanem a merevlemezre töltse rá? :hmm2:
Nem.
Viszont a mentés visszatöltésénél ki lehet választani, miket akarsz, hogy visszakerüljön.
Érdemes csak a telefonkönyvet, az üzeneteket és a naptárat visszatenni.
A készülékspecifikus beállításokat nem szerencsés, mert eltérő memóriaigényűek a típusok mentései...
Sajna az N95 8GB-nél nem lehet kiválasztani, hogy mit szeretnél archiválni. Egyetlen backup.arc fájlt csinál, ami tartalmaz mindent (névjegyzék, naptár, könyvjelzők, beállítások, stb).
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Vigyázz a jelenre, mert a jelenből múlt lesz, és a múlt megölheti a jövődet...
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Macika »

Praetorianus írta:
Macika írta:
quadman írta:Hali!
Lecseréltem az n96-ot, n95 8gb-ra!N96-ról csináltam biztonsági mentést amit most felraknék az új telóra.Minden okés el is indul de 1perc után írja, hogy kevés a telefon memória, töröljön adatokat!Nem lehet valahogy átállítani, hogy ne a telefonmemóriára hanem a merevlemezre töltse rá? :hmm2:
Nem.
Viszont a mentés visszatöltésénél ki lehet választani, miket akarsz, hogy visszakerüljön.
Érdemes csak a telefonkönyvet, az üzeneteket és a naptárat visszatenni.
A készülékspecifikus beállításokat nem szerencsés, mert eltérő memóriaigényűek a típusok mentései...
Sajna az N95 8GB-nél nem lehet kiválasztani, hogy mit szeretnél archiválni. Egyetlen backup.arc fájlt csinál, ami tartalmaz mindent (névjegyzék, naptár, könyvjelzők, beállítások, stb).
Bocs, PC-Suite-re gondoltam.
Én azt használom mentésre, visszaírásra, mert nem csak azokra a telefonokra használható, amik képesek önmaguk mentést készíteni.

Az újabb telóknál egyébként már így néz ki a memóriakártyán a telefonnal készített mentés könyvtár:
Bookmarks.arc
Calendar.arc
Contacts.arc
Messages.arc
Settings.arc
UserFiles.arc
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Damir »

oggy írta:Hali!
Nem tudjátok véletlenül, hogy T-mobilos telefonnal foglalkoznak e Nokia szervízben, vagy csak a T-szervízbe vihetem??
Bárhova viheted ;)
Avatar
oggy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 12:10:45
Készüléktípus: N8DG T-mobile
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: oggy »

Ismét kérdésem lenne hozzátok a slide-al kapcsolatban : Az még belefér a "normál" lötyögésbe, hogy összecsukva kb. 1 millimétert "billen" a felső rész (oldalirányban nem mozog) és ha csörög a tel. még be is rezonál rendesen.
Avatar
Praetorianus
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 18:38:09
Készüléktípus: Blackberry Bold 9700 + E72
Tartózkodási hely: Tata
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Praetorianus »

oggy írta:Ismét kérdésem lenne hozzátok a slide-al kapcsolatban : Az még belefér a "normál" lötyögésbe, hogy összecsukva kb. 1 millimétert "billen" a felső rész (oldalirányban nem mozog) és ha csörög a tel. még be is rezonál rendesen.
Attól függ, hogy mennyi idős... Nekem pár esés után lett olyan, alapból teljesen lötyögésmentes volt...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Vigyázz a jelenre, mert a jelenből múlt lesz, és a múlt megölheti a jövődet...
Avatar
quadman
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-05-10 vas. 12:52:32
Készüléktípus: Iphone 3GS 16Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: quadman »

Nem.
Viszont a mentés visszatöltésénél ki lehet választani, miket akarsz, hogy visszakerüljön.
Érdemes csak a telefonkönyvet, az üzeneteket és a naptárat visszatenni.
A készülékspecifikus beállításokat nem szerencsés, mert eltérő memóriaigényűek a típusok mentései...[/quote]
Sajna az N95 8GB-nél nem lehet kiválasztani, hogy mit szeretnél archiválni. Egyetlen backup.arc fájlt csinál, ami tartalmaz mindent (névjegyzék, naptár, könyvjelzők, beállítások, stb).[/quote]
Bocs, PC-Suite-re gondoltam.
Én azt használom mentésre, visszaírásra, mert nem csak azokra a telefonokra használható, amik képesek önmaguk mentést készíteni.

Az újabb telóknál egyébként már így néz ki a memóriakártyán a telefonnal készített mentés könyvtár:
Bookmarks.arc
Calendar.arc
Contacts.arc
Messages.arc
Settings.arc
UserFiles.arc[/quote]
Én is Pc suittal csináltam ami csinált egy nbu kiterjesztésű fájlt és visszarakásnál ki tudtam választani, hogy mit rakjon vissza.Smsek,nevek,sikerült minden.Zenéket meg képeket azokat meg feltettem simán.
3510i->Samsung c100->Siemens M65->Motorola E1000->6120c->N96->N95 8Gb->Lg Arena->N97 mini->Iphone 3g 8Gb->3GS 16Gb 4.1 Jailbroken + Sennheiser MM50
Petyamester
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009-09-10 csüt. 22:39:45
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Petyamester »

Lassan 1 hete van meg a telóm! Csak ajánlani tudom, eddig a működése és minden funkciója tökéletes! ;)
Valami tokot kéne szerezni szegénykének, mert nagyon féltem a karcoktól,eséstől... tudom, hogy van csak erre a típusra tok, csak azt nem tudom hol kellene megvenni (Borsod megyén belül) és pontosan milyet vegyek? Ja... és kellene egy "GPS" tartó a kocsiba is. :) Ötlet?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”