Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
oggy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 12:10:45
Készüléktípus: N8DG T-mobile
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: oggy »

Köszi szépen Damir88 és ata78!
Nagyon sokat segítettetek :yes: !
Még egy kérdésem lenne, a teló slide-ja összecsukott állapotban ki-be lötyög mikor a gombokat nyomogatom - erről olvastam, h ez normális - de engem kissé zavar, lehet ezzel a problémával valamit kezdeni :hmm: ?
Avatar
ata78
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009-02-01 vas. 08:31:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ata78 »

oggy írta:Köszi szépen Damir88 és ata78!
Nagyon sokat segítettetek :yes: !
Még egy kérdésem lenne, a teló slide-ja összecsukott állapotban ki-be lötyög mikor a gombokat nyomogatom - erről olvastam, h ez normális - de engem kissé zavar, lehet ezzel a problémával valamit kezdeni :hmm: ?
lehet vele kezdeni,de ha még garis a telód akkor kérdezz rá a szervízben! Az enyém már nem garis ezért én megoldottam saját magam!
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Damir88 írta:
oggy írta:Üdv néktek Naagy Nokia Guhuk!
Pár napja vásároltam egy ilyen készüléket :yes: !
Használtan, T-mobilos ,még a V20.0.016-sw van rajta (pedig nem régi a készlék, 3 és fél hó), ha beviszem a T-be milyen soft kerül rá (30 v.31) és melyik jobb?? és volna némi gondom a Garminnal is, 4.20-as verz. volt rajta és frissítettem a 5.0.60-asra, azóta nem igazán lát műholdat, (vár a jobb gps pontosságra), mi lehet itt a gázság?
A másik kérdésem, hogy lehet megnézni a tel-en a life timer-t? Tán vmi bill. kombinációval?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Szia!
Bemész egy Nokia boltba a garipapírral és akkor rárakják neked a legfrissebbet. Amúgy nincs frissebb T-s szerintem :roll:
Első indításra mindig nehezen talál műholdat, utána már gyorsabb lesz ;)
Nekem t-s telóm van...gyárilag v30as szoft van rajta :)
oggy írta: Még egy kérdésem lenne, a teló slide-ja összecsukott állapotban ki-be lötyög mikor a gombokat nyomogatom - erről olvastam, h ez normális - de engem kissé zavar, lehet ezzel a problémával valamit kezdeni :hmm: ?
nekem 30 perc alatt megcsinálták T-szervízben...azóta csak csukott állapotban van egy pici holt játéka...(ÉÉÉÉS még ajándék hajszálat is kaptam a kijelző is a plexi közé) :D :D
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
ata78
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009-02-01 vas. 08:31:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ata78 »

(ÉÉÉÉS még ajándék hajszálat is kaptam a kijelző is a plexi közé)
:lol: Később DNS vizsgálattal majd azonosítani tudod, hogy ki csinálta meg a telódat!
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

ata78 írta:
(ÉÉÉÉS még ajándék hajszálat is kaptam a kijelző is a plexi közé)
:lol: Később DNS vizsgálattal majd azonosítani tudod, hogy ki csinálta meg a telódat!
Pontosan :D
Szerintem ma ki vetetem velük... :D kijelzővédő fóliából milyet ajánlotok...mert vettem 8db-ot 800ért(gondoltam ez is megvédi a telót)...aztán ennek minden baja van...először is nem lehet buborék mentesen feltenni...másodszor felkunkorodik a sarka egy idő után...és a legidegesítőbb az az h alapvetően is karcos a fólia de pár nap hazsnálat után már zavaróan karcos...
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
oggy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 12:10:45
Készüléktípus: N8DG T-mobile
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: oggy »

Ezt nem értem én sem miért 20-as sw van rajt, mert ez már jó régi lehet, viszont a tel Jun 06. án lett vásárolva és akkor már lehetett akár 30-as sw is.
Na mindegy úgyis beviszem szervízbe egy frissítésre meg megnézetem a slide-ját is mé lötyög.
Avatar
oggy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 12:10:45
Készüléktípus: N8DG T-mobile
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: oggy »

Ez a "Jó" kijelzővédő fólia engem is érdekelne!!
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

oggy írta:Ezt nem értem én sem miért 20-as sw van rajt, mert ez már jó régi lehet, viszont a tel Jun 06. án lett vásárolva és akkor már lehetett akár 30-as sw is.
Na mindegy úgyis beviszem szervízbe egy frissítésre meg megnézetem a slide-ját is mé lötyög.
Az én telóm júni 19-én lett vásárolva :) és mint emljtettem 30as szoft van rajta...
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: rydair »

oggy írta:Ezt nem értem én sem miért 20-as sw van rajt, mert ez már jó régi lehet, viszont a tel Jun 06. án lett vásárolva és akkor már lehetett akár 30-as sw is.
Na mindegy úgyis beviszem szervízbe egy frissítésre meg megnézetem a slide-ját is mé lötyög.
Mindegyik telónak lötyög a slide-ja kicsit, ez normális :)
t.benedek írta: mert vettem 8db-ot 800ért(gondoltam ez is megvédi a telót)...aztán ennek minden baja van...először is nem lehet buborék mentesen feltenni...másodszor felkunkorodik a sarka egy idő után...és a legidegesítőbb az az h alapvetően is karcos a fólia de pár nap hazsnálat után már zavaróan karcos...
Na nekem is van ám olyan fóliám, hogy nem lehet rajta átlátni :D nem tükörsima, hanem ilyen picit barázdás, napfényben látszik.. és rettenetes pedig BRANDO vagy nemtom milyen márkájú, azt hittem jó lesz..

Az hogy nem lehet buborékmentesen feltenni az egy dolog, de ha használod tovább a telót, zsebredugod, kiveszed onnan, simogatod kicsit, max 48óra múlva már egy bubi sem lesz. ;)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

rydair írta:
oggy írta:Ezt nem értem én sem miért 20-as sw van rajt, mert ez már jó régi lehet, viszont a tel Jun 06. án lett vásárolva és akkor már lehetett akár 30-as sw is.
Na mindegy úgyis beviszem szervízbe egy frissítésre meg megnézetem a slide-ját is mé lötyög.
Mindegyik telónak lötyög a slide-ja kicsit, ez normális :)
t.benedek írta: mert vettem 8db-ot 800ért(gondoltam ez is megvédi a telót)...aztán ennek minden baja van...először is nem lehet buborék mentesen feltenni...másodszor felkunkorodik a sarka egy idő után...és a legidegesítőbb az az h alapvetően is karcos a fólia de pár nap hazsnálat után már zavaróan karcos...
Na nekem is van ám olyan fóliám, hogy nem lehet rajta átlátni :D nem tükörsima, hanem ilyen picit barázdás, napfényben látszik.. és rettenetes pedig BRANDO vagy nemtom milyen márkájú, azt hittem jó lesz..

Az hogy nem lehet buborékmentesen feltenni az egy dolog, de ha használod tovább a telót, zsebredugod, kiveszed onnan, simogatod kicsit, max 48óra múlva már egy bubi sem lesz. ;)
hmmm...volt olyan fólia ami 2 hátig húzta és ugyanannyi bubi maradt rajta mint amennyi az elején volt :P
ami most van fennt az meg olyan mintha egyre több bubi lenne benne :D
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”