Nokia N95

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

fapuma007 írta:a háttérben lehetnek alapból olyan progik amik nem kellenek? mert a KillMe egy csomó mindent kiír amiről azt se tudom micsoda. ha ezekből lelőnénk párat lehet jobb lenne az akksi nem?
franc se tudja.De ezeket az akksikat állítólag nem szabad teljesen lemeríteni mert nem szereti,mondjuk nekem megfelel hogy 2naponta töltögetem,bár talán 3mat kibirna,nem szeretem csontra lemeríteni.Tök vicces az E50esembe azt szerettem hogy 4-5naponta kellett tölteni és nem is gondoltam rá hogy ez ilyen nagy dolog.Na de az hogy mindig van nálam 5mpixeles kamera meg GPS már önmagában pótolhatatlan.Vagyis nem is az hogy nálam van,hanem hogy elfér a farmer zsebben:)
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Segal »

Z 3 írta:
fapuma007 írta:a háttérben lehetnek alapból olyan progik amik nem kellenek? mert a KillMe egy csomó mindent kiír amiről azt se tudom micsoda. ha ezekből lelőnénk párat lehet jobb lenne az akksi nem?
franc se tudja.De ezeket az akksikat állítólag nem szabad teljesen lemeríteni mert nem szereti,mondjuk nekem megfelel hogy 2naponta töltögetem,bár talán 3mat kibirna,nem szeretem csontra lemeríteni.Tök vicces az E50esembe azt szerettem hogy 4-5naponta kellett tölteni és nem is gondoltam rá hogy ez ilyen nagy dolog.Na de az hogy mindig van nálam 5mpixeles kamera meg GPS már önmagában pótolhatatlan.Vagyis nem is az hogy nálam van,hanem hogy elfér a farmer zsebben:)
nem is tudod teljesen lemeríteni mert amikor kikapcsol a telefon hogy zéró akksi akkor van még rajta pici erő pont evégett hogy védje de azért sokszor kikapcsolásig meríteni sem egészséges
fapuma007
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 13:36:33
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: fapuma007 »

bár 2 naponta töltögethetném én is...
biztos, hogy kibírna 2 napot is, csak soha nem lehet tudni, hogy mikor kerülök olyan helyzetbe amikor nagy szükség lenne rá, és elég bosszantó lenne, ha pont akkor merülne le.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Lehet, hogy sokan nem hiszitek el, de nálam teljesen más a helyzet. 30-as szoft van fent, heckelve. Ha csak telefonálásra használom a készüléket minimum 4 napig bírja az aksi, ha rövidebb időre használom a gps-t is, akkor is minimum 3 napig. Persze tisztában vagyok vele, hogy nagy mértékben befolyásolja az aksit, hogy ki, mire, használja a készülékét, de nekem szerencsére így nincs vele gondom. Ja, és most októberben lesz 1 éves.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: nsee »

laci64 írta:Lehet, hogy sokan nem hiszitek el, de nálam teljesen más a helyzet. 30-as szoft van fent, heckelve. Ha csak telefonálásra használom a készüléket minimum 4 napig bírja az aksi, ha rövidebb időre használom a gps-t is, akkor is minimum 3 napig. Persze tisztában vagyok vele, hogy nagy mértékben befolyásolja az aksit, hogy ki, mire, használja a készülékét, de nekem szerencsére így nincs vele gondom. Ja, és most októberben lesz 1 éves.
Nem tudom milyen aksid van, de nekem soha sem bírta 4 napig max 3 (21-es szoft) 1év 4hónapja nyúzom a telót.
Neked mit mutat teljes feltöltés után az iON BatteryTimer?
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: laci64 »

nsee írta:
laci64 írta:Lehet, hogy sokan nem hiszitek el, de nálam teljesen más a helyzet. 30-as szoft van fent, heckelve. Ha csak telefonálásra használom a készüléket minimum 4 napig bírja az aksi, ha rövidebb időre használom a gps-t is, akkor is minimum 3 napig. Persze tisztában vagyok vele, hogy nagy mértékben befolyásolja az aksit, hogy ki, mire, használja a készülékét, de nekem szerencsére így nincs vele gondom. Ja, és most októberben lesz 1 éves.
Nem tudom milyen aksid van, de nekem soha sem bírta 4 napig max 3 (21-es szoft) 1év 4hónapja nyúzom a telót.
Neked mit mutat teljes feltöltés után az iON BatteryTimer?
Én nem használom ezt a prgit, ezért sajna nem tudok mit mondni.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: nsee »

laci64 írta: Én nem használom ezt a prgit, ezért sajna nem tudok mit mondni.
Oké nem gond csak kíváncsiságom hajtotta ezt a kérdést. ;)
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Damir »

fapuma007 írta:bár 2 naponta töltögethetném én is...
biztos, hogy kibírna 2 napot is, csak soha nem lehet tudni, hogy mikor kerülök olyan helyzetbe amikor nagy szükség lenne rá, és elég bosszantó lenne, ha pont akkor merülne le.
Megoldás az, hogy ahogy lehetőséged van, töltöd... én is így szoktam csinálni, mert tudom, hogy pont akkor fog lemerülni mikor nagyon kéne a telefon :roll:
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

laci64 írta:Lehet, hogy sokan nem hiszitek el, de nálam teljesen más a helyzet. 30-as szoft van fent, heckelve. Ha csak telefonálásra használom a készüléket minimum 4 napig bírja az aksi, ha rövidebb időre használom a gps-t is, akkor is minimum 3 napig. Persze tisztában vagyok vele, hogy nagy mértékben befolyásolja az aksit, hogy ki, mire, használja a készülékét, de nekem szerencsére így nincs vele gondom. Ja, és most októberben lesz 1 éves.
jó hát úgy lehet...mondjuk én külön angolon ezzel szoktam szótározni...és nem is lépek ki a szótár progiból ami azt jelenti hogy 2órán át folyamatosan megy:)
Avatar
tmz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2009-08-31 hétf. 17:55:25
Készüléktípus: 5800 Black +E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: tmz »

nekem 2 napot szokott menni de adok neki hideget meleget :D wifi ,zenehallgatás ,sms ,telozás szerintem bőven jó:)
E51
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”