Programok törlése

Symbian rendszerű telefonok telepítés és eltávolításával kapcsolatos témák
lokizoli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-07-27 hétf. 11:58:26
Készüléktípus: nokia n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: lokizoli »

Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy nem-e tud valaki segíteni abban, mit kell tenni ha az ALKALMAZÁSKEZELŐBEN nem látszanak a progik!(n95 8gb)
Installálás után felmegy a progi de az alk.kezelőben nincs ott!
Minden progi működik de viszont nem tudom eltávolítani onnan!
Előreis köszönöm!
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: plunk »

lokizoli írta:Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy nem-e tud valaki segíteni abban, mit kell tenni ha az ALKALMAZÁSKEZELŐBEN nem látszanak a progik!(n95 8gb)
Installálás után felmegy a progi de az alk.kezelőben nincs ott!
Minden progi működik de viszont nem tudom eltávolítani onnan!
Előreis köszönöm!
Ilyet még nem láttam, nekem olyan volt hogy ha egy telepítésnél azt írta a telefon hogy Sérült fájl akkor az alkalmazáskezelőben csak a javás dolgok látszódtak teló ki/bekapcsig. Próbáld meg te is ki majd bekapcsolni vagy ha így sem jó, menj az eltávolítandó program ikonjára majd Opciók :jobbra: Eltávolítás. (ugyanazt csinálja mint az alk. kezelő)
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Gyurci81
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-07-23 csüt. 20:57:15
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Gyurci81 »

Hello mindenki!
Olyan gondom van hogy telepitettem fel pár témát és nem kell mind,ezért kitörölném hogy ne foglalja a helyet!
Az alkalmazás kezelöbe lehetne eltávolitani de ott nem találom mindet!valószinü hogy máshova telepitette fel,csak nemtom hova!ebbe kérnék segitséget!vagy hogy hogy tudom eltávolitani ezeket!nokia n95 8gb
email:gyurci81@gmail.com
elöre is köszönöm

üdv.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Damir »

Gyurci81 írta:Hello mindenki!
Olyan gondom van hogy telepitettem fel pár témát és nem kell mind,ezért kitörölném hogy ne foglalja a helyet!
Az alkalmazás kezelöbe lehetne eltávolitani de ott nem találom mindet!valószinü hogy máshova telepitette fel,csak nemtom hova!ebbe kérnék segitséget!vagy hogy hogy tudom eltávolitani ezeket!nokia n95 8gb
email:gyurci81@gmail.com
elöre is köszönöm

üdv.
Másikban válaszoltam, ne tedd fel ugyanazt a kérdést 2 topicban :!:
namirobi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:34:33
Készüléktípus: 5800 xpressmusic
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: namirobi »

Sziasztok segítségre lenne szükségem feltelepítettem a telómra (5800) a nokia térképet 3.0-ás verziót, betölt de nem jelenik meg semmi és nem reagál semmire. Hogyan tudnám visszaállítani.Üdv.
tigergabo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 11:21:26
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: tigergabo »

Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem! Mindjárt van itt kettő is... ;-)
Van egy E51-esem, letöltöttem innen egy msn_messenger.zip-et és amikor használni akarom bejelentkezik és egy perc múlva le is dob róla! A másik problémám: letöltöttem egy alkamazást és nem tudom letörölni, igaz a fájlkezelőben már nincs a program de a telepítések mappából az Alk.kezelőből nem tudom kitörölni ....
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

tigergabo írta:Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem! Mindjárt van itt kettő is... ;-)
Van egy E51-esem, letöltöttem innen egy msn_messenger.zip-et és amikor használni akarom bejelentkezik és egy perc múlva le is dob róla! A másik problémám: letöltöttem egy alkamazást és nem tudom letörölni, igaz a fájlkezelőben már nincs a program de a telepítések mappából az Alk.kezelőből nem tudom kitörölni ....
Sztem msn messenger helyett töltsd le az eBuddy programját :) az stabil
A másodikra nem tok mit mondani :?
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Kaszás87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-09-01 kedd 17:33:40
Készüléktípus: Nokia N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Kaszás87 »

Szevasztok!

Van egy nagy problémám: formáztam a telefont, és a memkarit, mert már hülyén olvasta be a zenéket. Szóval volt a telefonon gmail program, formáztam a telót, és a memkarit, és ezekután fel akartam telepíteni a gmail-es programot, telepités közben mondja, hogy a gmail program már fent van és kivánom-e felülirni :sly: , mondom persze, és amikor ki kell választanom, hogy hova telepítsem, kiválasztom a telefonmemóriát (vagy a memkarit) és egy 5 mp-re lefagy, és azt írja ki, hogy "nem lehet telepíteni" :x .Már próbáltam pyuninstallert, de nem segít.Remélem érthető a problémám, a segítséget előre is köszönöm!
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

Kaszás87 írta:Szevasztok!

Van egy nagy problémám: formáztam a telefont, és a memkarit, mert már hülyén olvasta be a zenéket. Szóval volt a telefonon gmail program, formáztam a telót, és a memkarit, és ezekután fel akartam telepíteni a gmail-es programot, telepités közben mondja, hogy a gmail program már fent van és kivánom-e felülirni :sly: , mondom persze, és amikor ki kell választanom, hogy hova telepítsem, kiválasztom a telefonmemóriát (vagy a memkarit) és egy 5 mp-re lefagy, és azt írja ki, hogy "nem lehet telepíteni" :x .Már próbáltam pyuninstallert, de nem segít.Remélem érthető a problémám, a segítséget előre is köszönöm!
3 gombos formázást próbáltad???
Avatar
sztu80
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009-07-30 csüt. 23:39:38
Készüléktípus: Galaxy S4 4.2.2 BMGA
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bern
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: sztu80 »

Sziasztok. nekem olyan kérdésem lenne, hogy le szeretném formázni a telót, mert tele van egy csomó szeméttel mert sokmindent feltettem kipróbálás képpen aztán ami nem tetszett leszedtem, de így is le van lassúlva 146 mb belső memóriából kb 35 mb szabad és a ramom sokszor 20 mb alatt van (apropó valami jó progit amivel tudnám a ramot felszabadítani tudnátok ajánlani?)ha leformázom megmarad rajta a hackelés vagy újra kell hackelni? Gondolom az összes progi ami a telóra van telepítve törlődik, és tiszta lappal kezdhetek? Köszi előre is.
Válasz küldése

Vissza: “Telepítés / eltávolítás”