Samsung i8510 (innov8)

Samsung márkájú készülékek témái
kely1988
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-08-11 kedd 22:37:36
Készüléktípus: Nokia 5800XM Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: kely1988 »

delbarta írta:
kely1988 írta:Amúgy milyen típusú a headseted? Csak samsungos jó hozzá? Van külön ehhez a típushoz esetleg?
Nekem egy Samsung SBH-650 van, de minden sztereó bt. fülhallgató jó hozzá. Itt van egy pár, tapasztalatokkal együtt: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)
Persze, azt gondolom hogy mindegyik jó hozzá, de én olyanra gondoltam amin vannak szabályzó gombok, mint a nokia távirányítós headset-jén...
Én is az SBH-650-est néztem, de rohadt drága, most nincsen ilyenre pénzem sajna... :weep:
kely1988
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-08-11 kedd 22:37:36
Készüléktípus: Nokia 5800XM Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: kely1988 »

Minden I8510 tulajhoz aki ide látogat:

Milyen firmware-t használtok? Olvasgattam már neten hogy melyik hogy szuperál, csak kíváncsi lennék itt egy magyar fórumon is hogy mik a tapasztalatok.
Számomra ez a magyar firm felejtős, 1000% hogy valami újabb firm fog figyelni 1 pár napon belül a telómon...
Én ezeket fogom remélhetőleg kipróbálni (ha minden rendben megy a flasheléssel persze):
I8510XXIA1 Nigeria
I8510XXIC1 South Africa
Ezekről a firmekről jókat hallottam, majd kiderül...

Ezt azért ide írtam mert a flashes topik úgy látom meg van halva, itt meg azért van egy kis élet... :taps1:
delbarta
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:40:57
Készüléktípus: SGS3 NeatROM v6.3 [4.3]
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: delbarta »

Nekem most az ZXIE1 és DJIC1_(Australia) van fent mert akkor még nem volt XXIC1_(UK). Ez most elég jól szuperál, úgyhogy nem bántom, majd ha kijön valami újabb, de ha most csinálnám, akkor az ZXIE1 & XXIC1_(UK) párosítást próbálnám. Volt már fent nekem több fajta is, a flash topicban le is írtam néhányról a tapasztalatom.
kely1988
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-08-11 kedd 22:37:36
Készüléktípus: Nokia 5800XM Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: kely1988 »

delbarta írta:Nekem most az ZXIE1 és DJIC1_(Australia) van fent mert akkor még nem volt XXIC1_(UK). Ez most elég jól szuperál, úgyhogy nem bántom, majd ha kijön valami újabb, de ha most csinálnám, akkor az ZXIE1 & XXIC1_(UK) párosítást próbálnám. Volt már fent nekem több fajta is, a flash topicban le is írtam néhányról a tapasztalatom.
Nah ez az amit nem vágok itt: hogy érted a párosítást? Láttam külföldi fórumokon hogy több féle firmet kevernek össze, de nem nagyon vágtam le hogy mi értelme van... El tudnád magyarázni? Mondjuk ez a téma lehet nem ide tartozik, inkább privátban kéne folytatnunk, vagy a flash topikban...
Avatar
slimtomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-08-12 szer. 22:06:09
Készüléktípus: SAMSUNG i8510 Innov8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: slimtomi »

Hali! Megint írok :)
A WiFi vel nem volt gondja senkinek? A térerő frankó, de van hogy látja a routert van hogy nem. Amikor kapcsolódik és netezek egyszer sem dob le. Csak kereséskor ritkán látja a routerem, akkor is ha mellette vok.
Valami hasonló tapasztalat?

Másik! Valaki nem tudja hol lehet bekapcsolni a képstabilizátort? A rázkódás védelem és a széles dinamika nem ér semmit, ráadásul téma módban nem használhatók.
Ez fontos lenne, mert így elég ramaty képek készülnek vele. Picit megmozdul a gép fotózás közbe, már mossa is. A nagy 8 megapixeles tesztben pedig szidták a C905öt nincs benne a képstab. holott abban meg benne van...
Esetleg szoftverfrissítés?
Nem a hardverekből kellene havonta kiadni újat, hanem azok programozásában kellene picit jobban elmélyülni. Ez a technika jövője!
delbarta
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:40:57
Készüléktípus: SGS3 NeatROM v6.3 [4.3]
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: delbarta »

kely1988 írta:... El tudnád magyarázni? Mondjuk ez a téma lehet nem ide tartozik, inkább privátban kéne folytatnunk, vagy a flash topikban...
Odaát válaszoltam, szerintem is ez már oda való. ;)
delbarta
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:40:57
Készüléktípus: SGS3 NeatROM v6.3 [4.3]
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: delbarta »

slimtomi írta:A WiFi vel nem volt gondja senkinek? A térerő frankó, de van hogy látja a routert van hogy nem. Amikor kapcsolódik és netezek egyszer sem dob le. Csak kereséskor ritkán látja a routerem, akkor is ha mellette vok... Valami hasonló tapasztalat?

Másik! Valaki nem tudja hol lehet bekapcsolni a képstabilizátort? A rázkódás védelem és a széles dinamika nem ér semmit, ráadásul téma módban nem használhatók.
A wifi nálam jól működik, semmi gondom vele, még két szobával arrébb is, ahol a régebbi telefonom már látta a router-t.

Képstabilizátor??? Ilyenről még nem hallottam ennél a telónál. Rázkódás védelem van, igaz csak normál módban. A széles dinamika meg nem arra való amiről beszélsz, csak kiegyenlíti a fényeket.
Avatar
slimtomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-08-12 szer. 22:06:09
Készüléktípus: SAMSUNG i8510 Innov8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: slimtomi »

delbarta írta:
slimtomi írta:A WiFi vel nem volt gondja senkinek? A térerő frankó, de van hogy látja a routert van hogy nem. Amikor kapcsolódik és netezek egyszer sem dob le. Csak kereséskor ritkán látja a routerem, akkor is ha mellette vok... Valami hasonló tapasztalat?

Másik! Valaki nem tudja hol lehet bekapcsolni a képstabilizátort? A rázkódás védelem és a széles dinamika nem ér semmit, ráadásul téma módban nem használhatók.
A wifi nálam jól működik, semmi gondom vele, még két szobával arrébb is, ahol a régebbi telefonom már látta a router-t.

Képstabilizátor??? Ilyenről még nem hallottam ennél a telónál. Rázkódás védelem van, igaz csak normál módban. A széles dinamika meg nem arra való amiről beszélsz, csak kiegyenlíti a fényeket.
Ez az, csípázom a hozzáértő hozzászólásokat - ezt jóértelemben mondom :) A fényképezés terén amatőr vagyok, csak sokat olvasgatok utána. Szóval a széles dinamika másra való, ezt jó tudni! Azt olvastam a tesztekben, h van benne, vagy talán félreértettem. A munkahelyemen lefényképeztem egy forgó cimkét és teljesen elvan mosódva, még sport módban is. Munkatársam SE K800i-je pedig tükör éles képet készített róla, persze sport módban. Ezt hiányoltam a gépből:S
WLAN: Nos szóval nálam nem a térerővel van gond, hanem nem mindig találja meg a beépített wlan keresője a routerem. Ezt úgy oldottam meg, hogy a Garminnal megnézem pl az időjárást, tálcára teszem és úgy használom a netet a böngészővel. A garmin mindig megtalálja routerem és tartja ugye a kapcsolatot ezáltal tudom használni a netet. A Fring is mindig látja a routerem... :hmm2: érdekes.
Nem a hardverekből kellene havonta kiadni újat, hanem azok programozásában kellene picit jobban elmélyülni. Ez a technika jövője!
delbarta
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:40:57
Készüléktípus: SGS3 NeatROM v6.3 [4.3]
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: delbarta »

slimtomi írta:Szóval a széles dinamika másra való, ezt jó tudni!
Egy kis infó: Széles dinamika tartomány
kely1988
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-08-11 kedd 22:37:36
Készüléktípus: Nokia 5800XM Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: kely1988 »

Az egyik külföldi fórumon írta az egyik srác, hogy írt a Samsungnak, hogy nagyon emrül az akksija, és azt írták neki vissza hogy lehetséges javítani az akksi "erején" úgy ha csutkára merítjük, és 14 órás töltésre rakjuk kikapcsolt állapotban...
Ezt a csutka állapotot úgy tudjuk elérni hogy addig nyomkodjuk a telót amíg ki nem kapcsol, aztán bekapcsolgatjuk addíg amíg lehet, és ha már nem is kapcsol be akkor rakjuk fel tölteni...
Erről esetleg véleménye valakinek? Én úgy tudtam hogy ezeket az akksikat nem szabad hagyni lemerülni...
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”