Nokia C5-03

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
panas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014-10-22 szer. 08:53:39
Készüléktípus: Nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: panas »

Köszönöm.
Sajnos a Phoenix nem tudom letölteni...

Kérhetek egy linket ami műxik is?
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: ferret »

panas írta:Köszönöm.
Sajnos a Phoenix nem tudom letölteni...

Kérhetek egy linket ami műxik is?
http://www13.zippyshare.com/v/33117791/file.html
Ez tuti jó, néhány napja töltöttem le innen.
Kép Kép
panas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014-10-22 szer. 08:53:39
Készüléktípus: Nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: panas »

Nagyon szépen köszönök mindent.. :Notworty:
Sikerült minden.
Ha leirod miként tudom megköszönni,hogy megjelenjen nállad is megteszem.. :Notworty:
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: ferret »

panas írta:Nagyon szépen köszönök mindent.. :Notworty:
Sikerült minden.
Ha leirod miként tudom megköszönni,hogy megjelenjen nállad is megteszem.. :Notworty:
Nincs mit. Örülök, hogy sikerült. :)
Kép Kép
joceuza
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-09-25 pén. 20:08:56
Készüléktípus: nokia 6131
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: joceuza »

Helló mindenkinek!
Szeretném a segítségeteket kérni. Előszedtem a régi telómat Nokia C5-03. Ő lesz a "melós" telefonom. Olvasgattam a Penge féle SW-ről. Le is töltöttem ,de sehogyan sem tudom feltelepíteni! Ahogy írták,feltelepítettem a gépre a Phoenix 2012.50.001.49220-at (win7). Csatlakoztattam a telót a pc-hez. (Itt viszont már nem tudtam hogy milyen módban mert arról nem írt senki) Próbáltam Ovi Suite és tárolóhely módban is. Elindítottam a Phoenix-et. Követtem a videóban látott dolgokat,de product kódot már nem írt. Ha "filmware update" fülön rákattintok az opció-ra akkor teljesen más ablakot dob fel. Pin code-al kezdődik,amit nem használok. Innentől kezdve pedig bukott a mutatvány. Ha olyan ember jár még errefele aki feltette a telefonjára és használta,használja, az legyen olyan kedves és segítsen nekem. Az esetleges segítséget pedig előre is köszönöm!

Jó éjszakát mindenkinek!
Joci
panas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014-10-22 szer. 08:53:39
Készüléktípus: Nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: panas »

Szia.
Nekem pár napja sikerűlt ferret segitségével megoldanom SW frissitést.
Leirom én miként csináltam.

Innen letöltöd: http://nokiafirm.com/product_code-1076.html

Ezek közül azt ami megegyezik a telefonod szinével:

Ctr Euro3 Aluminum Grey (059D027 )
Ctr Euro3 Black Burned Orange (059G9T9 )
Ctr Euro3 Graphite Black (059C515 )
Ctr Euro3 Illuvial Black (059G5N0 )
Ctr Euro3 Illuvial White (059G618 )
Ctr Euro3 Lilac (059F3F9 )
Ctr Euro3 Lime Green (059C5G7 )
Ctr Euro3 Petrol Blue (059C939 )
Ctr Euro3 Red (059H433 )
Ctr Euro3 White Aluminum Grey (059F1B7 )
Ctr Euro3 White Burned Orange (059H0W7 )
Ctr Euro3 White Graphite Black (059F2V9 )
Ctr Euro3 White Lilac (059F074 )
Ctr Euro3 White Lime Green (059F341 )
Ctr Euro3 White Petrol Blue (059F1Z0 )
Ctr Euro3 White Red (059H4G4 )

Amikor letöltötted az összeset (16db fajl) bemásolod a C:\Program Files (x86)\Nokia\Phoenix\Products\RM-***

Infó: RM-*** a telefonod RM-verzióját mutatja tel aksija alatt ott van..

Amikor ez megvan: Nyisd meg a Phoenix-t, válaszd a Choose file -> Scan product menüt--Válaszd a Flashing -> Firm Update pontot--Kattints a refurbish-ra--fogadd el--várj.
joceuza
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-09-25 pén. 20:08:56
Készüléktípus: nokia 6131
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: joceuza »

Helló! Köszi a gyors reagálást! Viszont most már tényleg nem tudom mi van! A lényeg hogy amikor megvettük a C5-ek akkor az enyém zöld-fekete volt, az asszonykámé pedig igazi nőies,csicsás fehér-rószaszín. Az én telefonom sajnos elveszett és mivel neki van másik,így az ő régijét befogtam. Szereztem rá másik hátlapot és így már oké. VISZONT! Az ő telójához tartozó kód nincs a listán és sehol sem találtam erre a kódra 23-as frissítést.

"C5-03 Rm-697 Telenor Hungary Hu White Illuvial V1color → 059L9P9"

Jelenleg a "V22.0.007"-es szofver van rajta. Mivel kód alapján nem találtam 23-ast,így nem lehet rárakni sem? NEMÁR!
Joci
Avatar
die nadel
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012-03-23 pén. 18:33:32
Készüléktípus: Nokia C5-03 - Nokia Lumia 625
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 11 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: die nadel »

Én ezen segítség alapján telepítettem mindhárom C5-03-asunkra a Penge által készített SW-t és azóta is tökéletesen működik. Két Illuvial White és egy Illuvial Black telefon, mindhárom Telenor-os.
A videó ne zavarjon be mert itt az 5230-as telót szoftverezése van rajta, de mindent ugyan úgy kell végig csinálni csak te értelem szerűen az Rm-697-es választod ki mert az a C5-03 telónk száma!!!
Ha nem tetszik ugyan ezzel a megoldással vissza lehet tenni a Gyári 23-mas Sw-t!!!
Kisebb verziót már visszafelé nem Szoftverezünk! (Tehát vagy ugyan ezt a számu 23-mast vagy ha lesz magasabbat!


Tehát a videó a szoftver feltöltés menetéről:

http://youtu.be/ASbG8X_A7FY


1,Feltelepítjük a Phoenix programot! (Fel ugrik majd egy ablak a telepítésnél igen jóváhagyjuk)
Ha vin7 vagy win8 Op rendszert használsz akkor klikk a jobb gombal a Phoenix ikonra és Tulajdonság menüponton belül válaszd ki a Futtatás Xp-módban (kipipálni) és alul le okézni !!!
Vírus irtó kikapcs a Nokia programok bezárása!

A Nokia Suite legyen feltelepítve de bezárva!
Mem kártyát benne kel hagyni a telóban Sw.feltöltéskor!
Feltöltött aksival kezdjük mindig a Szoftverezést vagy legalább 70%-osan legyen feltöltve!!!!!!!!
Letöltjük az Sw-t és kicsomagoljuk! Benne van az Rm-697-es mappa.

Az Rm-697-es mappát bemásoljuk a Számítógép-Helyi lemez C,-Program Files-Nokia-Phoenix-Produck mappába !!!
Összekötjük adatkábellel a bekapcsolt telefont.

2, utána amit a videón látsz !!!
Megvárjuk míg feltölti az Sw-t nem nyulunk semmihez ki és bekapcsolgat a teló nem bántjuk!
Amikor bejön a telefon betölt kéri a pin kódot akkor kész az Sw.-feltöltés de közben mutatja is egy felugró üzenet,hogy Frimware Updgrate Secusfull! KÉSZ!!!!!!!!!!!!! Na meg már látod azt a betöltő képet amit itt a fórumon mellékeltem akkor le lehet húzni a telót a Pc-ről !:D


Megjegyzés:
Én minden Szoftver Frissítés után csinálok egy HardResetet is!!!!
Ha már felált a rendszer a telódon akkor Menü-Beállítások-Telefon-Szenzor beállítások és elforgatásvezérlésnél bepipálni a KIJELZŐ AUT.FORGAT!!!!!
Találsz majd egy idegen menüpontot a telódban az elindítod és automatikusan feltelepíti a RomPatcher programot a mem.kártyádra !Így állandó Heckelt telód lesz és nincs a lejárt tanúsítvány hibaüzenet bizonyos programoknál!
De ha nem találod meg akkor sincs gond majd utólag rátelepíthető.
Csak hideg vérrel No Para nem tudod elrontani sem na meg még van az a feltöltési művelet is aminek a neve Szoftveresen Halott Telefon újraélesztése az is ugyan ezzel a progival kel csak kikapcsolt telóval azzal minden kuka telefon életre kel!
De erre nem lesz szükségünk csak megnyugtatás ként írtam! Így most már megnyugodtál igaz???
3.perc az egész Szoftver feltöltés úgy-hogy csak bátran ezt használják a szervízben is mármint a Phoenix progit!
Nézd át még egyszer, hátha megtalálod, hogy hol hibáztál.
joceuza
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-09-25 pén. 20:08:56
Készüléktípus: nokia 6131
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: joceuza »

Nos! Nálam már ott elakad hogy használni akarom a Phoenixet? Win7 64 bit,de XP-ben futtatom a progit. Nem kezeli a telefont. Firware update után ami ablak feljön, az üres. NSU program szintėn nem olvassa be a telefon adatait... Nem tudom miėrt!
Joci
Avatar
die nadel
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012-03-23 pén. 18:33:32
Készüléktípus: Nokia C5-03 - Nokia Lumia 625
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 11 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: die nadel »

Nekem is 64 bites Windows 7-em van.
Én konkrétan ezt a Phoenix verziót használtam: Phoenix_Service_Software_2012.04.003.47798_Cracked
Innen letölthető: http://upfile.mobi/193333
A letöltés és a telepítés idejére a vírusirtót ki kell kapcsolni, mert kuporog rá. Nyugi, nem vírusos!
A Nokia Suite nevű program telepítve van a gépedre? Mert ez feltétel. Telepítve, de bezárva kell lennie.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “C-széria”