Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

gerisgeris1970 írta:Sziasztok!
Ha ráteszek egy fájlt a telóra legyen az film,kép akármi,hogyan tudom azt rejtetté tenni?Mert az X Plore fájlkezelővel elrejtem,de a galériában és a filmekben is ott van.Gyári fájlkezelőben ki van kapcsolva a rejtettek mutatása,de az a gond szerintem,hogy el sincs rejtve alapból.Pedig symbianon ha xplore-ral elrejtettem valamit az nem látszódott sehol.Mi a megoldás? :hmm2:
Csinálj egy. . nomedia fájlt és azt tedd be abba a mappában, aminek a tartalmát el akarod rejteni.
These users thanked the author tnorbi for the post (total 2):
gerisgeris1970 (2012-12-29 szomb. 11:11:03) • rolihood (2012-12-29 szomb. 20:25:45)
Rating: 5.26%
flambi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012-10-17 szer. 13:26:32
Készüléktípus: Galaxy S4 4.2.2 XXUBMGA
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baranya
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: flambi »

Sziasztok!Kérdésem lenne fel lehet e rakni a mostani magyar fúggetlen romot 1 Ausztriai kártyafúggö telora odinnal? számit e a simlock a rom szempontjábol? Köszi elöre is ha tud valaki :D
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: Limahl »

flambi írta:Sziasztok!Kérdésem lenne fel lehet e rakni a mostani magyar fúggetlen romot 1 Ausztriai kártyafúggö telora odinnal? számit e a simlock a rom szempontjábol? Köszi elöre is ha tud valaki :D
igen,

nem.hacsak nem lett függetlenitve,mert visszazárhat.
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

A gyári romból kidobáltam a felesleges appokat,azóta még oké.Remélem nem tettem semmi rosszat vele.!?[/quote]
-----------------

Ezért jobb pár napig csak fagyasztani,és ha minden oks akkor törölni azt ami nem kell.
These users thanked the author robrobzon for the post:
rolihood (2012-12-29 szomb. 20:26:00)
Rating: 2.63%
OnePlus3
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

tnorbi írta:
gerisgeris1970 írta:Sziasztok!
Ha ráteszek egy fájlt a telóra legyen az film,kép akármi,hogyan tudom azt rejtetté tenni?Mert az X Plore fájlkezelővel elrejtem,de a galériában és a filmekben is ott van.Gyári fájlkezelőben ki van kapcsolva a rejtettek mutatása,de az a gond szerintem,hogy el sincs rejtve alapból.Pedig symbianon ha xplore-ral elrejtettem valamit az nem látszódott sehol.Mi a megoldás? :hmm2:
Csinálj egy. . nomedia fájlt és azt tedd be abba a mappában, aminek a tartalmát el akarod rejteni.
Szia!Vagy én vagyok a béna vagy nem jó valami amit csinálok,de a videók közé csináltam egy .nomedia fájlt a mappába és ugyan úgy látszanak a nemkívánt filmek mappástól.Valami trükk van amit kihagytam?
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

gerisgeris1970 írta:
tnorbi írta:
gerisgeris1970 írta:Sziasztok!
Ha ráteszek egy fájlt a telóra legyen az film,kép akármi,hogyan tudom azt rejtetté tenni?Mert az X Plore fájlkezelővel elrejtem,de a galériában és a filmekben is ott van.Gyári fájlkezelőben ki van kapcsolva a rejtettek mutatása,de az a gond szerintem,hogy el sincs rejtve alapból.Pedig symbianon ha xplore-ral elrejtettem valamit az nem látszódott sehol.Mi a megoldás? :hmm2:
Csinálj egy. . nomedia fájlt és azt tedd be abba a mappában, aminek a tartalmát el akarod rejteni.
Szia!Vagy én vagyok a béna vagy nem jó valami amit csinálok,de a videók közé csináltam egy .nomedia fájlt a mappába és ugyan úgy látszanak a nemkívánt filmek mappástól.Valami trükk van amit kihagytam?
Tároló gyökerébe csináld a mappát.
These users thanked the author robrobzon for the post:
gerisgeris1970 (2012-12-29 szomb. 12:34:44)
Rating: 2.63%
OnePlus3
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

robrobzon írta: Tároló gyökerébe csináld a mappát.
:( Nem működik a dolog :( Nálad funkcionál? Teló gyökerébe csináltam .nomedia fájlt , majd betettem abba a mappába ahol a videók vannak,amiket rejteni szeretnék,de semmi.Látszódnak a videó és a galéria mappákban is.Próbáltam számtalan alkalmazást az árúházból,mind azt mutatja,hogy az a bizonyos mappa a filmekkel el van rejtve,de ugyan úgy látszódnak.Már megüt a guta,nem igaz,hogy ennyire komplikált a dolog :sly: :hmm2:
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: moco »

gerisgeris1970 írta:
robrobzon írta: Tároló gyökerébe csináld a mappát.
:( Nem működik a dolog :( Nálad funkcionál? Teló gyökerébe csináltam .nomedia fájlt , majd betettem abba a mappába ahol a videók vannak,amiket rejteni szeretnék,de semmi.Látszódnak a videó és a galéria mappákban is.Próbáltam számtalan alkalmazást az árúházból,mind azt mutatja,hogy az a bizonyos mappa a filmekkel el van rejtve,de ugyan úgy látszódnak.Már megüt a guta,nem igaz,hogy ennyire komplikált a dolog :sly: :hmm2:
Figyu. Ha el akarod rejteni, akkor tegyél eléjük egy pontot. Így rejtett fájlként fog szerepelni. (pl. .sexvideoim :D)
VAgy: tehát van egy mappád. Abban vannak a sexvideók (viccvolt :D) abba a mappába csinálsz egy .nomedia fájlt és kész.
Nem komplikált az, csak Te nem vagy még képben :)
These users thanked the author moco for the post:
gerisgeris1970 (2012-12-29 szomb. 17:19:01)
Rating: 2.63%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

moco írta: Figyu. Ha el akarod rejteni, akkor tegyél eléjük egy pontot. Így rejtett fájlként fog szerepelni. (pl. .sexvideoim :D)
VAgy: tehát van egy mappád. Abban vannak a sexvideók (viccvolt :D) abba a mappába csinálsz egy .nomedia fájlt és kész.
Nem komplikált az, csak Te nem vagy még képben :)
Éééésssss :taps1: itt volt a kutya elásva :D Csináltam én a .nomedia fájlt a mappába,de az nem rejtette el.Viszont most,hogy a mappa neve elé biggyesztettem a pontot,már el is rejtőzködött a mappa filmekkel együtt :taps2: Köszönöm moco,robrobzon és tnorbi is a segítségeteket :Notworty: Ismét nem csalódtam ebben a fórumban :lol3:
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
fannitomi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2009-07-21 kedd 15:40:25
Készüléktípus: LG G3--SAMSUNG K ZOOM
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 44 times
Been thanked: 3 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: fannitomi »

robrobzon írta:A gyári romból kidobáltam a felesleges appokat,azóta még oké.Remélem nem tettem semmi rosszat vele.!?
-----------------

Ezért jobb pár napig csak fagyasztani,és ha minden oks akkor törölni azt ami nem kell.[/quote]
A mentésem megvan minden kiszedett appról. :P
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”