Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Litmanen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-08-20 csüt. 01:43:11
Készüléktípus: E65 V3X K770
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: Litmanen »

Hali,

BH-504-em van, müködik teljesen jól C3, 6303C, 5230, E90-el. :)

Viszont, olyan kérdésem van, hogy nem tudjátok véletlen hol lehet hozzá kapni tokot? Nekem sajnos olyan példányom van, amihez csak töltő van, de féltem, és egy tok kellene hozzá. Ahogy olvastam, típusa: CP-319. Jó hozzá más is, vagy csak ez? Valahol kapni, vagy valakinek esetleg eladó?:)
Avatar
increduluszoltan
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009-05-16 szomb. 07:13:03
Készüléktípus: Iphone 4 S 16 GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Egy távoli galaxisban...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: increduluszoltan »

Valakinek van tapasztalata bluetooth-tal kapcsolatban ennél a tipusú telefonnál? C3-00
képtelen vagyok az autóval összekapcsolni(Opel B Zafira gyári bluethoot)..nem találja,de másik telefonokat viszont lát!
A Samsungom elsőre megtalálja az autóét,és csatlakozik is hozzá...tehát jel van..köszönöm a segítő szándékot,és türelmet!TéZé
lehet,hogy nem jó helyen keresgélek,akkor bocs!:(
Mercedes-Benz C-Class (W204) C200 Kompresszor elegance 2009 184LE
+36-70-312-2233
meszadam
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-10-16 vas. 10:30:58
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: meszadam »

Sziasztok
Van egy Nokia BH-505-s Bluetooth headset-em és nem akar bekapcsolni, nem reagál a bekapcsoló gombjára, mikor feldugom a töltőre akkor meg csak a piros jelzőfény villog, nem úgy mint a leírásában írva, hogy töltés közben folyamatos piros fényt kellene adnia.
Segítsetek légy szíves. Mi lehet a probléma ? Miért nem kapcsol be a készülék ?
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: blpub »

Üdv mindenkinek!

Mostanában gondolkodom, hogy jó lenne vezeték nélkül zenét hallgatni, mégis csak kényelmesebb lenne, mint kábelekkel vacakolni. A BH-214-est nézegetem, mert abba olyan fülest dugok, amilyet akarok. Csakhogy felmerült egy kérdés: ha a telón az EQ-t egyénire szabom, abból mi megy át BT-n? Ott is a beállított hangszín megy át, vagy csak a nyers digitális adat a zenéből, és abból analóg hangot a BT füles csihol?
Ez fontos szempont, mert a gyári hangképek sosem tetszenek, meg fülese is válogatja, mi a jó beállítás.
A topicban láttam a Jabra 120-at is, azzal elvileg működhetne, amit akarok, mert az a telóból kijövő analóg (tehát beállított hangszínű) hangot küldi át a BT fülesre, de az két kütyü, dupla macera, töltögetni is külön kell őket...

Vélemény? :)
Üdv!
envagyok
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-06-08 kedd 14:18:57
Készüléktípus: Nokia C7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: envagyok »

Sziasztok !

Nokia C7-essel, és sonyericsson mw600-as bluetoothos sztereó fülhallgatóval küszködöm.
Ezt az apróságot leszámítva maximálisan elégedett vagyok a fülesnek mind a hangjával, mind a szolgáltatásaival.
Ennyire jó minőségű hangot a nagy otthoni sennheiseremet leszámítva még nem hallottam.

A probléma a köv.: Tegnap kaptam meg a fülest. minden ment, csak az id tagok megjelenítése nem. El is kezdtem olvasgatni, mi lehet a baj. Egyszer csak észrevettem, hogy működik. Tökéletesen működött, írt előadót, számcímet, stb.
Utána gondoltam összepárosítom a laptoppal is, amin toshiba 8-as bluetooth szoftver van, azon viszont nem akarta jelezni az id tagot, majd ma észrevettem, hogy a telefonon sem csinálja.
Próbáltam resetelni a fülest, ami sikerült is, de még mindig nem írja az adatokat ki.
Kikapcsoltam a telefont, majd kivettem az aksit is, és visszakapcsolás után láss csodát, újra működött.

A kérdés : rájött valaki, hogy a laptopon ill. telefonon miket kell beállítani, hogy ez a szolgáltatás folyamatosan menjen?

Előre is köszi minden segítséget.
fri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-04-02 pén. 16:48:29
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: fri »

Látom sokan küzdenek a kékfogukkal...most kaptam karácsonyra egy Sony Ericsson MW600 headsettet és előtte egy Nokia BH-501 volt nálam.
Sokat szívtam velük, mert szerettem volna Skype -ra is használni őket, sőt irodában, WM Player-el is. Ilyenkor nem ment a hangerő szabályozás a gépről csak a headsetten. A lényeg a beállításokon van ! Ha zenére állítod a Nokiát a gépen, akkor szépen megy a hangerő állítás is ! De ha Skypolni akarsz, akkor le kell csatlakoztatni a sztereo headesettet a bluetooth beállítsoknál és a sima headsettet kell csatlakoztatni ! Ugyanez a Sonynál !
A sonyról egy kisebb angol nyelvű szösszenet:

The headset has 2 modes. I'll call them "Music mode" and "Phone mode". When paired with my laptop, it shows up as two devices: "Bluetooth High Quality Audio" and "Bluetooth Audio" (Music mode and Phone mode, respectively). Music mode supports audio output only (as far as I can tell), while Phone mode supports microphone and audio (the audio is lower quality). You can only use one mode at a time, so you can't get high quality audio while using the mic. :(

To use it as a gaming headset:
1. Set your input (and output if you want) to use "Bluetooth Audio". In XP, you can go to Control Panel > Sounds and Audio Devices > Voice.
2. Set the MW-600 to use the PC for Phone mode by holding the Call button and selecting the PC icon.
3. Turn on Phone mode by pressing the Call button once. The Call timer will start, but you can ignore it.

To use it for music or movies:
1. Set your output to "Bluetooth High Quality Audio". In XP, you can go to Control Panel > Sounds and Audio Devices > Audio.
2. Set the MW-600 to use the PC for Music mode by holding the Play/Pause button and selecting the PC icon.
3. It should already be in Music mode. If it's in Phone mode, press the Call button once to switch back.
Note: Setting input to "Bluetooth High Quality Audio" doesn't seem to let you use the mic in Music mode.

To use it with your phone:
1. Hold the appropriate button (Call for Phone mode, Play/Pause for Music mode) and select the phone icon.
2. Press the Call button to switch between Music mode and Phone mode.

To use the FM radio:
1. Hold the Play/Pause button and select the radio icon.
2. Use the seek buttons to change frequency. Hold a seek button to scan.

So, if you want to watch movies on your PC but still be able to receive calls, set Music mode to the PC and Phone mode to the phone!

Gyenge angollal is megérthető, mindenki használja egészséggel :)
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Eladó multipoint-os sztereo headset-et keresek.esetleg tudnátok ajánlani párat :?2:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Csiga-biga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 11:25:24
Készüléktípus: N82
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: Csiga-biga »

Sziasztok!

Sztereó Bluetooth headset-et szeretnék vásárolni, amely multipont képes. Elsőként a Sony MV600, ami tetszik, főleg a kis kijelzője. Sajnos, ahogy olvasom ez nem tud egyszerre két telefont kezelni.
A fórumot olvasva rátaláltam a HBH-DS980-ra. Viszont ehhez nem találok árakat. Már régi és nem forgalmazzák?
Milyen headsetet használtok, illetve ajánlotok?
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Én amit találtam a HBH-DS980 headsethez, azok 2008-2009-es vélemények, újonnan itt találsz.

Esetleg nézd meg a Jabra BT3030-as headsetet.
Csiga-biga írta:Sziasztok!

Sztereó Bluetooth headset-et szeretnék vásárolni, amely multipont képes. Elsőként a Sony MV600, ami tetszik, főleg a kis kijelzője. Sajnos, ahogy olvasom ez nem tud egyszerre két telefont kezelni.
A fórumot olvasva rátaláltam a HBH-DS980-ra. Viszont ehhez nem találok árakat. Már régi és nem forgalmazzák?
Milyen headsetet használtok, illetve ajánlotok?
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Csiga-biga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 11:25:24
Készüléktípus: N82
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Sztereó Bluetooth Headset-ek (A2DP)

Hozzászólás Szerző: Csiga-biga »

Netet böngészve rátaláltam a nekem valóra http://www.sonymobile.com/gb/products/a ... adset-pro/. Csak ez kicsit drága, viszont nagyon tuti! :shifty:
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”