Sygic McGuider

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: plunk »

honeker írta:
szaboknak írta:Itt a creckelt sygic eltünt a kocka és nem kell lisenc.txt sem tökéletesen fut,alkalmazás kezelőből szedd le az előzőt majd ezt telepiteni.
http://rapidshare.de/files/46855549/SM_ ... _.rar.html
felraktam volna a tubira de tanusitvány hibát irt ki ...... :?2: :?2: :?2: :?2: :?2: :?2:
Szignóztad ugye? SZERK: ugyanaz amit te írtál mint az enyim :P
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Avatar
honeker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 19:43:45
Készüléktípus: 5800 xm
Tartózkodási hely: SZÁSZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: honeker »

plunk írta:
honeker írta:
szaboknak írta:Itt a creckelt sygic eltünt a kocka és nem kell lisenc.txt sem tökéletesen fut,alkalmazás kezelőből szedd le az előzőt majd ezt telepiteni.
http://rapidshare.de/files/46855549/SM_ ... _.rar.html
felraktam volna a tubira de tanusitvány hibát irt ki ...... :?2: :?2: :?2: :?2: :?2: :?2:
Szignóztad ugye? SZERK: ugyanaz amit te írtál mint az enyim :P
nem.......bocs.... :idea: :idea: :idea:
honi64
csiga00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 22:18:57
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: csiga00 »

Na a Sygic-térkép egy kicsit felbaszta az agyam pénteken...mentem fel Pestre Egerből, a sima 3-as úton...a cél az Üllői út eleje volt (Kálvin tér és József körút között)...na most beérkeztem a Kerepesi úton, továbbvitt a Rákóczira, majd az Astoriánál azt mondta, hogy forduljak balra a Múzeum körútra...na most ha jól láttam és ha a google maps bácsi sem hazudik, akkor ott nem lehet balra fordulni, ennek eredményeképp szépen (pánik hangulatban) át is mentem az Erzsébet-hídon és csak ott tudott visszafordítani...erősítsetek meg légyszi, hogy ott tényleg nem lehet balra fordulni és elbaszta...a másik, hogy ahhoz, hogy tudja hogy a Rákóczi útról az Astorianal nem lehet balra fordulni, mennyire új térkép kell? Mert ha egy ideje úgy van, akkor megint elgondolkozom, hogy nem a Sygicot használom Pesten, pedig nagyon tetszik a progi....
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: plunk »

csiga00 írta:Na a Sygic-térkép egy kicsit felbaszta az agyam pénteken...mentem fel Pestre Egerből, a sima 3-as úton...a cél az Üllői út eleje volt (Kálvin tér és József körút között)...na most beérkeztem a Kerepesi úton, továbbvitt a Rákóczira, majd az Astoriánál azt mondta, hogy forduljak balra a Múzeum körútra...na most ha jól láttam és ha a google maps bácsi sem hazudik, akkor ott nem lehet balra fordulni, ennek eredményeképp szépen (pánik hangulatban) át is mentem az Erzsébet-hídon és csak ott tudott visszafordítani...erősítsetek meg légyszi, hogy ott tényleg nem lehet balra fordulni és elbaszta...a másik, hogy ahhoz, hogy tudja hogy a Rákóczi útról az Astorianal nem lehet balra fordulni, mennyire új térkép kell? Mert ha egy ideje úgy van, akkor megint elgondolkozom, hogy nem a Sygicot használom Pesten, pedig nagyon tetszik a progi....
Ott nem lehet balra kanyarni, de az én térképem jól mutatja most. :o
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
csiga00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 22:18:57
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: csiga00 »

Hmm...köszi. Akkor csinálok egy offline útvonaltervet, megnézem merre visz.
Avatar
Jokimo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 11:02:27
Készüléktípus: iPhone 11 Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: Jokimo »

csiga00 írta:Na a Sygic-térkép egy kicsit felbaszta az agyam pénteken...mentem fel Pestre Egerből, a sima 3-as úton...a cél az Üllői út eleje volt (Kálvin tér és József körút között)...na most beérkeztem a Kerepesi úton, továbbvitt a Rákóczira, majd az Astoriánál azt mondta, hogy forduljak balra a Múzeum körútra...na most ha jól láttam és ha a google maps bácsi sem hazudik, akkor ott nem lehet balra fordulni, ennek eredményeképp szépen (pánik hangulatban) át is mentem az Erzsébet-hídon és csak ott tudott visszafordítani...erősítsetek meg légyszi, hogy ott tényleg nem lehet balra fordulni és elbaszta...a másik, hogy ahhoz, hogy tudja hogy a Rákóczi útról az Astorianal nem lehet balra fordulni, mennyire új térkép kell? Mert ha egy ideje úgy van, akkor megint elgondolkozom, hogy nem a Sygicot használom Pesten, pedig nagyon tetszik a progi....


Ott a lovaskocsi korszakban lehetett balra fordulni max. :lol: Egyébként érdekes, mert a napokban én is jártam arra és balra akart vinni engem is. Sajna nekem nem jön be a Sygic, nem csak ezért.
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: plunk »

Nekem így tervezte meg új térkép +7.7es keretprogival.

Kép

Bródi Sándor út eleje a cél
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
csiga00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 22:18:57
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: csiga00 »

Készítettem egy útvonalat offline...indulási pontnak térképről kiválasztottam egy pontot a Rákóczi úton a Síp utca és a Puskin utca között (Új útvonal pont hozzáadása » Térképpont), végpontnak megadtam h Múzeum körút 7 (Új útvonal pont hozzáadása » Cím). Természetesen simán leküldött az Astoria fele, hogy ott forduljak balra. Ezt esetleg még meg tudnád nézni nekem hogy Nálad hogy tervezi? (bár gyanús hogy az én készülékemben van a hiba). Amúgy nekem a Total Commanderben a HUN.pak mérete 20.578.960. Esetleg itt van méretbeli különbség?

Előre is köszi (már az eddigieket is)!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Sajna tudomásul kel venni, hogy a sygic nagyon le van maradva a térképekkel. Nem csak a lefedettsége hiányos, de a "kresz" ismerete is.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
csiga00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 22:18:57
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: csiga00 »

laci64 írta:Sajna tudomásul kel venni, hogy a sygic nagyon le van maradva a térképekkel. Nem csak a lefedettsége hiányos, de a "kresz" ismerete is.
Az rendben van hogy le van maradva más cégekhez képest, de az már bosszantó, hogy a Sygic nálam pl szar, másnál nem :)
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”