Samsung Galaxy Wonder i8150

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Limahl írta:
Honnan veszel te ilyen hülyeségeket? :) Mondom! -hagyjuk már egymást mert kezd 1-2 dolog az agyamra menni ..
nem én szedtem :D vagyis igen ,mert én másoltam ide ,de nem én irtam,amugy az bizti,hogyha felteszek 1 romra egy pl. darkcore kernelt,,,majd ugyanarra egy semaphore t ,,,,ugyan azon beállitásoknál teljesen más lesz az eredmény,,,,,ez bizti mivel tapasztaltam,,,tehát a kernel dologban bizti van valami,

de mostmár hagyva vagy :D

azért remélem nincs harag,,,,neked is van egy véleményed ,,,meg nekem is a quadrantrol.
De áruld már el nekem, most ki a fene beszélt mindenféle taknyolt kernel pontszámairól? Szó nincs ilyenről. Én hivatalos ROM-ról beszélek és annak pontszámairól!
Már csak még az hiányzik, hogy megint előhozd , az S2-őt is. Tudom azért nem veszel mert gagyi a hangzása. Én tökéletesnek hallom mind minőségre mind hangerőre mert szerencsére jó a fülem. Szóval száz szónak is egy a vége , téma lezárva!
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Macika »

reddoors írta:Honnan veszel te ilyen hülyeségeket? :) Mondom! -hagyjuk már egymást mert kezd 1-2 dolog az agyamra menni ....
Pedig teljesen igaza van.
Tudod, védtelek mindig, sok évvel ezelőtt még a terminalon, de mostanában vannak érdekes, védhetetlen állításaid.

A Quadrant egyprocesszoros gépekre készült, RÉGÓTA nem frissítik már.

Majd ha valami normális programmal teszteled a készülékeket, leállok beszélgetni veled erről.
Addig nem.
These users thanked the author Macika for the post (total 2):
Limahl (2011-11-23 szer. 03:54:15) • szabi113 (2012-01-07 szomb. 16:00:02)
Rating: 5.26%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Macika írta:
reddoors írta:Honnan veszel te ilyen hülyeségeket? :) Mondom! -hagyjuk már egymást mert kezd 1-2 dolog az agyamra menni ....
Pedig teljesen igaza van.
Tudod, védtelek mindig, sok évvel ezelőtt még a terminalon, de mostanában vannak érdekes, védhetetlen állításaid.

A Quadrant egyprocesszoros gépekre készült, RÉGÓTA nem frissítik már.

Majd ha valami normális programmal teszteled a készülékeket, leállok beszélgetni veled erről.
Addig nem.
De most mi egyprocesszoros gépekről beszélünk, nem kettő , négy , vagy franc tudja hány magos processzorokhoz írtam a viszonyítást.
Én azt írtam ,de leírom még egyszer , HOGY a kategóriájában versenyző mezőnyben ami egy halom Sony Ericsson és egy halom régebbi típusú 1illetve 1,4Ghz-es mezőnybe csúfos eredményt ért el. Ez lehet az elég hanyagul optimalizált rendszer miatt ami a samsungtól egyáltalán nem meglepő.
Az általatok említett programok sem mondhatók naprakésznek , ezeket kb. 5hónapja nem frissítik.
A telefontesztek/tesztelők a mai napig előszeretettel alkalmazzák. A GSMarena.com-on ahol talán a világ legjobb és legsokoldalúbb tesztek készülnek.
Ha már szóba hoztad , jómagam 4 kétmagos procival szerelt telefont használtam huzamosabb ideig HTC Sensation , LG 2X , LG 3D és most GS2. A tesztprogram tökéletesen felállította a rangsort amit használat során érezni is lehet. És rajtam kívül még a telefonos "világ" is igazol.
Engem nem kell védeni , hiszen a saját szememnek , tapasztalataimnak , és a telefon mindennapi használatban nyújtott mutatóiban hiszek amit a tesztprogram igazol, még ha elavult is. Én inkább ajánlom nektek is több típus kipróbálását , akkor össze tudnátok hasonlítani ezeket az eredményeket típus/típus között.

A jó vételre ár/értékre meg azt írtam, hogy (SZERINTEM) jelenleg még jobb vétel a SE NEO. Mégpedig azért mert , jobb kijelzője, jobb kamera, minőségibb készülékház, és az 1Gh-es processzor ellenére gyorsabb működés, és sokkal szebb. Az ára kb. 5ezer Ft-al alacsonyabb.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Macika »

reddoors írta:
Macika írta:
reddoors írta:Honnan veszel te ilyen hülyeségeket? :) Mondom! -hagyjuk már egymást mert kezd 1-2 dolog az agyamra menni ....
Pedig teljesen igaza van.
Tudod, védtelek mindig, sok évvel ezelőtt még a terminalon, de mostanában vannak érdekes, védhetetlen állításaid.

A Quadrant egyprocesszoros gépekre készült, RÉGÓTA nem frissítik már.

Majd ha valami normális programmal teszteled a készülékeket, leállok beszélgetni veled erről.
Addig nem.
De most mi egyprocesszoros gépekről beszélünk, nem kettő , négy , vagy franc tudja hány magos processzorokhoz írtam a viszonyítást.
Én azt írtam ,de leírom még egyszer , HOGY a kategóriájában versenyző mezőnyben ami egy halom Sony Ericsson és egy halom régebbi típusú 1illetve 1,4Ghz-es mezőnybe csúfos eredményt ért el. Ez lehet az elég hanyagul optimalizált rendszer miatt ami a samsungtól egyáltalán nem meglepő.
Az általatok említett programok sem mondhatók naprakésznek , ezeket kb. 5hónapja nem frissítik.
A telefontesztek/tesztelők a mai napig előszeretettel alkalmazzák. A GSMarena.com-on ahol talán a világ legjobb és legsokoldalúbb tesztek készülnek.
Ha már szóba hoztad , jómagam 4 kétmagos procival szerelt telefont használtam huzamosabb ideig HTC Sensation , LG 2X , LG 3D és most GS2. A tesztprogram tökéletesen felállította a rangsort amit használat során érezni is lehet. És rajtam kívül még a telefonos "világ" is igazol.
Engem nem kell védeni , hiszen a saját szememnek , tapasztalataimnak , és a telefon mindennapi használatban nyújtott mutatóiban hiszek amit a tesztprogram igazol, még ha elavult is. Én inkább ajánlom nektek is több típus kipróbálását , akkor össze tudnátok hasonlítani ezeket az eredményeket típus/típus között.

A jó vételre ár/értékre meg azt írtam, hogy (SZERINTEM) jelenleg még jobb vétel a SE NEO. Mégpedig azért mert , jobb kijelzője, jobb kamera, minőségibb készülékház, és az 1Gh-es processzor ellenére gyorsabb működés, és sokkal szebb. Az ára kb. 5ezer Ft-al alacsonyabb.
Annyit kértem, hogy szakadj el a Quadranttól és csinálj más, modernebb, frissített (legyen az AnTuTu) programmal tesztet.

Ehelyett Te...

Beszélsz bele a vakvilágba. Az AnTuTu utolsó verziója nov. 5-i.
A Quadrant-é február elsejei.
Amikor még igazán tervbe sem voltak véve az 1 GHz-nél nagyobb procik, ahogyan többmagosat sem látott még senki.

AnTuTu-val a Galaxy Wonder Total Score-ja 3732-es. A HTC Desire-é pl. 1677. Az SGS1-é 3361. A SonyEricsson Neo-é pedig 2890. Az SGS2-é 6022.

Az SE NEO fillérre ugyanannyi a Telenornál, HSDPA-ban a fele sebességet tudja. Az sem közömbös, hogy SE-re alig van lehetőség kernelre, nandroid mentésre (elég fontos lenne!) ROM-olásra, körakksira, egyedivé alakításra. És az tényleg a legvége, teljesen egyéni dolog, hogy nekem egyáltalán nem tetszik alakra, dizájnra, elég csak a hátát megnézni...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: reddoors »

törölve
Huawei MATE 9 Android 7
Szimat007
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-01-11 hétf. 20:01:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Szimat007 »

Szervusztok! Én is ezen a telefonon gondolkozok, nekem nincs nagyon más alternatíva. Másik oldalon olvastam, hogy kevés a RAMja. :S
ez mennyire igaz/zavaró? Másik az, hogy játékokra is használnám, és nem irtak arról, hogy képes-e futtatni a GTA 3t, modern combat 3at, stb..
és hogy összességében milyen a telefon, és pl: feliratos filmet lehet rajta nézni? :D
Ha tudtok légy szíves válaszoljatok, mert fontos lenne ;)

Üdv: Máté
sacait2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-11-17 csüt. 13:37:39
Készüléktípus: Galaxy Note-Nokia 7710
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: sacait2 »

Bocs! Téves!
hali
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010-08-26 csüt. 00:36:52
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 Nokia E52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: hali »

Látom ez a topik nem nagyon pörög. Akkor csak úgy beirom. Nem tudom más is járt-e úgy a telefonnal mint én. Most frissitettem Kies-el "sajnos" a telefonomat. Felrakta a 2.3.6-os legújabb Androidot. Nos. Azóta a telefont nem lehet rootolni semmivel, valamint sokkal lassabb lett. Úgy viselkedik, mintha nem a 2 GB memória lenne benne, hanem csak az alap 125 MB. Pl kilépek egy programból, visszatér a kezdőlapra és jó sok időbe telik, amig egyenként kirakosgatja az ikonokat meg a widgeteket a képernyőre.

Fagyogat, stb.

Jó lenne visszarakni az előző androidot, de nem tudom hogy kell.
Samsung Galaxy SII PDA:XWLP7
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Macika »

hali írta:Látom ez a topik nem nagyon pörög. Akkor csak úgy beirom. Nem tudom más is járt-e úgy a telefonnal mint én. Most frissitettem Kies-el "sajnos" a telefonomat. Felrakta a 2.3.6-os legújabb Androidot. Nos. Azóta a telefont nem lehet rootolni semmivel, valamint sokkal lassabb lett. Úgy viselkedik, mintha nem a 2 GB memória lenne benne, hanem csak az alap 125 MB. Pl kilépek egy programból, visszatér a kezdőlapra és jó sok időbe telik, amig egyenként kirakosgatja az ikonokat meg a widgeteket a képernyőre.

Fagyogat, stb.

Jó lenne visszarakni az előző androidot, de nem tudom hogy kell.
Lehet rootolni.
A családomban 2 db W van, mindkettő tökéletesen, lassulás nélkül megy az új, 2.3.6-ossal.
Visszarakni a Telenoros ROM-ot nem lehet, de csak azért nem, mert sehol sem férhető hozzá.
Nem fogod tudni megkerülni a full resetet, belső SD formázással.
These users thanked the author Macika for the post:
hali (2012-02-20 hétf. 17:09:01)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
hali
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010-08-26 csüt. 00:36:52
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 Nokia E52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: hali »

Ez elvileg független telefon. A full resetet SD formázással hogy is kell előadni? Lehet az a baj, hogy a frissités után nem csináltam ilyet a telefonon?
Samsung Galaxy SII PDA:XWLP7
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”