Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

bajusz66 írta:
moco írta:Khmm...megint újabb :D

GT-I9100 I9100XXKL1 ##
SamFirmware
Samsung I9100 Firmware I9100XXKL1_I9100OXAKL1_OXA Online! (Android 2.3.6)

Kód: Egész kijelölése

http://hotfile.com/dl/136946203/f16c1c5/I9100XXKL1_I9100OXAKL1_OXA.rar.html
PASS: samfirmware.com
Ha már feltetted nézd már meg hogy swype van-e benne magyar?
Köszi

itt egy magyarul is tudó swype,,,ha már annyira köl,,,,,,de az eredetit elötte törölni kell a system app bol,,,aztán ezt csak telepiteni,,,nálam már ezer éve ez van fent és kiválloan müxik :D gondolom gs2 ön is megyen.

http://data.hu/get/4492790/Swype_3.26.92D.36178.t0.apk
These users thanked the author Limahl for the post:
bajusz66 (2011-12-07 szer. 15:53:25)
Rating: 2.63%
Samsung galaxy s7 edge
fireman
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 20:29:47
Has thanked: 10 times
Been thanked: 42 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: fireman »

Feltettem a KL1-et mobilOdinnal. (tudom átírom az alsó sort)

Kb. egy percig volt is hálózati hozzáférésem, mert jelezte, hogy volt nem fogadott hívásom. Azután eltűnt, nincs szolgáltató felirat fogadott.
Persze melegem lett rögtön hiába van tél. Találtam a marketen egy SGSII_Repair nevű programot és avval sikerült helyreállítani az alapállapotot.

Első tapasztalat: Hívásnál nem csíkot kell elhúzni, hanem köröket kell megérinteni. Szerintem jobban néz ki.
OnePlus One 11S + (Samsung Galaxy S3 LTE + S2)
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

fireman írta:Feltettem a KL1-et mobilOdinnal. (tudom átírom az alsó sort)

Kb. egy percig volt is hálózati hozzáférésem, mert jelezte, hogy volt nem fogadott hívásom. Azután eltűnt, nincs szolgáltató felirat fogadott.
Persze melegem lett rögtön hiába van tél. Találtam a marketen egy SGSII_Repair nevű programot és avval sikerült helyreállítani az alapállapotot.

Első tapasztalat: Hívásnál nem csíkot kell elhúzni, hanem köröket kell megérinteni. Szerintem jobban néz ki.

odaát a pda-n szidják rendesen

pl.

A google csevegő nem működik, csak hibaüzeneteket ad, a marketről még semmit nem sikerült frissíteni, és telepíteni.. root-ot, vagy custom kernel-t még nem találtam hozzá, sztem ezzel a KL1-es modemmel visszarakom a KK5-öt...
:D
Samsung galaxy s7 edge
fireman
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 20:29:47
Has thanked: 10 times
Been thanked: 42 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: fireman »

Limahl írta:

odaát a pda-n szidják rendesen

pl.

A google csevegő nem működik, csak hibaüzeneteket ad, a marketről még semmit nem sikerült frissíteni, és telepíteni.. root-ot, vagy custom kernel-t még nem találtam hozzá, sztem ezzel a KL1-es modemmel visszarakom a KK5-öt...
:D
Megint eltűnt a szolgáltató. TBP-val fagyasztgattam és huss. Repair és holnapig nem jegelek.
OnePlus One 11S + (Samsung Galaxy S3 LTE + S2)
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: nylacika »

Kicsit húzós volt a napom és már belezavarodtam a keresésbe! melyik volt a legutolsó stabil rom kk5 előtt? Segítsetek plíz! És egy linket is nagyon megköszönnék! :bolond2:
Anakin76
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2010-06-13 vas. 13:07:17
Készüléktípus: Galaxy S4
Tartózkodási hely: London
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Anakin76 »

Igaz,már egyszer kérdeztem,de senki nem válaszolt!!Ez az "akkumulátor lekapcsolva"uzenet már kezd bosszantani!Felrakom tolteni és 1 perc mulva ez az uzenet jelenik meg, és nem is tolt a telo,és még azt sem lehet mondani,hogy melegszik,mert van amikor az utcárol behozva rakom tolteni!!!!!Miért lehet ez?? :hmm2:
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

nylacika írta:Kicsit húzós volt a napom és már belezavarodtam a keresésbe! melyik volt a legutolsó stabil rom kk5 előtt? Segítsetek plíz! És egy linket is nagyon megköszönnék! :bolond2:
A KK2 az hivatalos de arról nem tudok nyilatkozni nem próbáltam. Közvetlen elődje a KJ3 az viszont eszméletlen stabil imádom.
KK2

Kód: Egész kijelölése

http://www.megaupload.com/?d=A0RGJ8LF
KJ3

Kód: Egész kijelölése

Tiltott fájlmegosztó!/D5O3LBRFLH
Anakin76 írta:Igaz,már egyszer kérdeztem,de senki nem válaszolt!!Ez az "akkumulátor lekapcsolva"uzenet már kezd bosszantani!Felrakom tolteni és 1 perc mulva ez az uzenet jelenik meg, és nem is tolt a telo,és még azt sem lehet mondani,hogy melegszik,mert van amikor az utcárol behozva rakom tolteni!!!!!Miért lehet ez?? :hmm2:
Tulajdonképpen 2 probléma lehet szoftveres vagy hardveres gond. Könnyen kiderülhet ha csinálsz egy hard resetet. Vagy tedd recovery módba a telefont és kérj egy formatálást vagy üsd be a *2767*3855# kódot a telefonba. Fontos ments előtte mindent mert a belső sd tartalmát is lesikálja. Ha ezután is csinálja akkor keresd elő a garanciapapírod mert hardveres a gond és add be egy samsung szervízbe.
fireman írta:Első tapasztalat: Hívásnál nem csíkot kell elhúzni, hanem köröket kell megérinteni. Szerintem jobban néz ki.
Erről kaphatnánk egy képernyőmentést :D
Amúgy lehet hogy ezt a ROM-ot még szidják (magunk közt eszméletlen hamar is jött mert ez már decemberi) de lesz ugye még KL-es talán 2 vagy esetleg 3 és abba tutira többminden javítva lesz. Azon se lepődnék meg különösebben ha még ezen a héten kiszivárogna de jövőhéten tutira kifog. Aztán 1 hónap múlva a KM talán már ICS alapú lesz...
These users thanked the author Segal for the post:
nylacika (2011-12-08 csüt. 07:01:50)
Rating: 2.63%
Anakin76
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2010-06-13 vas. 13:07:17
Készüléktípus: Galaxy S4
Tartózkodási hely: London
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Anakin76 »

Segal írta:
nylacika írta:Kicsit húzós volt a napom és már belezavarodtam a keresésbe! melyik volt a legutolsó stabil rom kk5 előtt? Segítsetek plíz! És egy linket is nagyon megköszönnék! :bolond2:
A KK2 az hivatalos de arról nem tudok nyilatkozni nem próbáltam. Közvetlen elődje a KJ3 az viszont eszméletlen stabil imádom.
Anakin76 írta:Igaz,már egyszer kérdeztem,de senki nem válaszolt!!Ez az "akkumulátor lekapcsolva"uzenet már kezd bosszantani!Felrakom tolteni és 1 perc mulva ez az uzenet jelenik meg, és nem is tolt a telo,és még azt sem lehet mondani,hogy melegszik,mert van amikor az utcárol behozva rakom tolteni!!!!!Miért lehet ez?? :hmm2:
Tulajdonképpen 2 probléma lehet szoftveres vagy hardveres gond. Könnyen kiderülhet ha csinálsz egy hard resetet. Vagy tedd recovery módba a telefont és kérj egy formatálást vagy üsd be a *2767*3855# kódot a telefonba. Fontos ments előtte mindent mert a belső sd tartalmát is lesikálja. Ha ezután is csinálja akkor keresd elő a garanciapapírod mert hardveres a gond és add be egy samsung szervízbe.
fireman írta:Első tapasztalat: Hívásnál nem csíkot kell elhúzni, hanem köröket kell megérinteni. Szerintem jobban néz ki.
Erről kaphatnánk egy képernyőmentést :D
Amúgy lehet hogy ezt a ROM-ot még szidják (magunk közt eszméletlen hamar is jött mert ez már decemberi) de lesz ugye még KL-es talán 2 vagy esetleg 3 és abba tutira többminden javítva lesz. Azon se lepődnék meg különösebben ha még ezen a héten kiszivárogna de jövőhéten tutira kifog. Aztán 1 hónap múlva a KM talán már ICS alapú lesz...
Figyelgettem battery monitorral és egyik pillanatrol a másikra a hofok 36-rol 42-re és utána hirtelen 42-rol 35-re!!Emlékeim szerint amiota Kernelt cserélgettem azota csinálja!!!CF Root 5.0 van rajta most,lehet,hogy nem is jo hozzá??!!
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

Anakin76 írta:Figyelgettem battery monitorral és egyik pillanatrol a másikra a hofok 36-rol 42-re és utána hirtelen 42-rol 35-re!!Emlékeim szerint amiota Kernelt cserélgettem azota csinálja!!!CF Root 5.0 van rajta most,lehet,hogy nem is jo hozzá??!!
Ugyan nem derül ki a profilodból hogy melyik rom van a telefonodon mert ott még a sima gs szerepel de nem hiszem hogy a root kavarna be. Amúgy én is az 5.0 ást használom (KJ3-hoz) és nekem szerencsére semmi gond. Ha amúgy is szeretnél romot frissíteni akkor csináld 3 fájlossal (remek lehetőség KK5-re váltani az minden esetbe darál) vagy ha 1 fájlossal csinálod akkor pipáld be a repart-ot odin-ba. Ha maradnál a jelenlegi romodnál akkor meg a kód amit írtam vagy recovery. Mindenképp kénytelen leszel megcsinálni mert ilyen hibával nem lehet együttélni. Sajna tökéletesen átérzem a helyzeted az enyém mésfél hete jött vissza szervízből mert reménykedtem hogy csak szoftveres a gond de sajna nem az volt... Szóval elősször valamilyen formába formatáld le a telefont aztán ha gebasz van akkor vissza minden gyárira (leginkább download módba a számláló) és irány a szervíz.
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: nylacika »

Segal írta:
nylacika írta:Kicsit húzós volt a napom és már belezavarodtam a keresésbe! melyik volt a legutolsó stabil rom kk5 előtt? Segítsetek plíz! És egy linket is nagyon megköszönnék! :bolond2:
A KK2 az hivatalos de arról nem tudok nyilatkozni nem próbáltam. Közvetlen elődje a KJ3 az viszont eszméletlen stabil imádom.
KK2

Kód: Egész kijelölése

http://www.megaupload.com/?d=A0RGJ8LF
KJ3

Kód: Egész kijelölése

Tiltott fájlmegosztó!/D5O3LBRFLH
kösz!
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”