Nokia E52

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
vigo85
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-02-02 szer. 20:20:49
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: vigo85 »

Doky586 írta:
Todo írta:
Doky586 írta:A válasz jó, csak nem ez volt a kérdés.
Persze nyomhatná jobb felül a O gombot is amiben van egy I is... :-)
Egyébként azért kerdezget mert menu/ beállítások/ kapcsolatok/ beállítások/ adathasználat mindig kérdezre van állítva...
Ha egy C7-ről beszélnénk akkor meg is találná igy, de mivel ez egy E52 itt valahogy másképpen kell beállitani ezeket a dolgokat amit pontosan nem tudok ezért írtam inkább a fentiek alkalmazását, mert ha ugy beállitja az ovi maps-ot akkor sem rimánkodik állandoan a kapcsolatválasztás miatt!
Na igen. Feltételeztem egy kis kreatív képességet hogy - ha az útvonal nemis teljesen ugyanaz akkoris - megtalálja..
És mint írtam ha kikapcsolja a telefont akkor sincsenek felugró zaklatások... mert szerintem ez hasonlít legjobban a javaslatodra. :P

Sajnos nem találom ezt azt opciót hol lehet kikapcsolni. Azt nem tudjátok miért lehet, hogy mostanában a gps-em be van lassulva, forgalomban lassabban reagál, amikor elindítom lassabban találja meg a pozíciómat.
Avatar
oszydj
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-12-14 kedd 23:32:16
Készüléktípus: Sony Xperia S
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: oszydj »

A legutóbbi hozzászólásra válaszolva:
Én már leírtam a választ a kérdésére :) Igaz még nem jött SEMMILYEN visszajelzés. :alszik:


(NEM tudtam kivenni idézetet, mert csak 3 előzmény lehet a hozzászólásban)
Don Hellner
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 09:57:00
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia MiniST15i
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Don Hellner »

Elérhető az új 54.003 szoftver T-mobile-osok számára!
Ericsson 318 -> Alctel One Touch Max -> Alcatel One Touch 301 -> Nokia 3310 -> 5510 -> 3510i -> 3220 -> 5500 Sport -> E52 -> Sony Ericsson Xperia Mini ST15i -> Samsung Galaxy Ace 3
Avatar
oszydj
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-12-14 kedd 23:32:16
Készüléktípus: Sony Xperia S
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: oszydj »

Don Hellner írta:Elérhető az új 54.003 szoftver T-mobile-osok számára!
Nekem már ez van rajta egy ideje :) (gyári független)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: potter55 »

oszydj írta: Nekem már ez van rajta egy ideje :) (gyári független)
De szolgáltatósra még csak most jött ki.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
szilardesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-31 kedd 13:22:45
Készüléktípus: SGS2 + Blackberry Bold 9780
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: szilardesz »

Üdv,

Használ valaki linuxot? Érdekelne esetleg hogy van-e rá olyan alkalmazás amivel lehet szinkronizálni a névjegyeket, üzeneteket, képeket...
Legfőképp a neévjegyek szinkronizálása érdekelne.

Köszi.
Nokia Tube 5800 XM - > Nokia E52 054-003 Hacked -> SGS2 -> BB Bold 9780
Best allplatform cloud: http://db.tt/6uFe6Yg
Dönci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-11-15 hétf. 11:45:04
Készüléktípus: ZTE Blade III
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Dönci »

Sziasztok!

Ha megengedtek egy kérdést. Március óta használok egy Telenoros e52-t, eddig nem idegelt, de ma már egyre jobban zavar az, hogy a telefon nem mutat akku merülést. Egyik pillanatban teljes töltöttséget mutat, aztán egyszer csak azt mondja, akku lemerülőben. Semmilyen átmenet nincs a teljes töltöttség és az üres között. A telefon szoftja elméletileg a legutolsó 054.003

Valakinek volt már hasonló esete?

Előre is köszönöm a válaszokat.
Don Hellner
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 09:57:00
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia MiniST15i
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: Don Hellner »

Dönci írta:Sziasztok!

Ha megengedtek egy kérdést. Március óta használok egy Telenoros e52-t, eddig nem idegelt, de ma már egyre jobban zavar az, hogy a telefon nem mutat akku merülést. Egyik pillanatban teljes töltöttséget mutat, aztán egyszer csak azt mondja, akku lemerülőben. Semmilyen átmenet nincs a teljes töltöttség és az üres között. A telefon szoftja elméletileg a legutolsó 054.003

Valakinek volt már hasonló esete?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Nekem ilyet régi Nokia telefonom csinált, aksi csere segített rajta.
Ericsson 318 -> Alctel One Touch Max -> Alcatel One Touch 301 -> Nokia 3310 -> 5510 -> 3510i -> 3220 -> 5500 Sport -> E52 -> Sony Ericsson Xperia Mini ST15i -> Samsung Galaxy Ace 3
vigo85
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-02-02 szer. 20:20:49
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: vigo85 »

oszydj írta:A legutóbbi hozzászólásra válaszolva:
Én már leírtam a választ a kérdésére :) Igaz még nem jött SEMMILYEN visszajelzés. :alszik:


(NEM tudtam kivenni idézetet, mert csak 3 előzmény lehet a hozzászólásban)

Szia megcsináltam de semmi sem változott. Azt ugyan nem mondtam, de nem kizárólag gps-ezés alatt jön be ez a válasszon kapcsolatot ablak. Nekem úgy tűnik, hogy amikor wlan-os területen vagyok akkor valamiért mindig magától megjelenik. Na és ezt szeretném én kikapcsolni.
Avatar
tnoise
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:29:21
Készüléktípus: C7
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia E52

Hozzászólás Szerző: tnoise »

vigo85 írta:
oszydj írta:A legutóbbi hozzászólásra válaszolva:
Én már leírtam a választ a kérdésére :) Igaz még nem jött SEMMILYEN visszajelzés. :alszik:


(NEM tudtam kivenni idézetet, mert csak 3 előzmény lehet a hozzászólásban)

Szia megcsináltam de semmi sem változott. Azt ugyan nem mondtam, de nem kizárólag gps-ezés alatt jön be ez a válasszon kapcsolatot ablak. Nekem úgy tűnik, hogy amikor wlan-os területen vagyok akkor valamiért mindig magától megjelenik. Na és ezt szeretném én kikapcsolni.
Menü / Vezérlőpult / Beállítások / Csatlakozás / Wlan / Saját Wlan elérhetőség > Soha, valamint ../ Csatlakozás / Csomagadat > Ha szükséges

De amire te gondolsz, azt szerintem az alábbi programok valamelyike műveli, mivel netre akar mászni "titokban" de nincs mobilneted, ezért wlan-t keres:
- World Traveler (itt a beállításokban offline tudod kapcsolni, viszont minden egyes belépés után ha lefrissíted az adatokat, akkor újra automatikusan próbál majd csatlakozni, tehát kilépés előtt kapcsold ki az automatikus csatlakozást!)
- Nokia Mail: opciók / beállítások / mikor szinkronizál / Új frissítések szinkronizál. > KI és Időzített szinkron. > KI
- Ovi Maps: Menü / Vezérlőpult / Beállítások / Helymeghat. / Helymeghat.módszerek > csak a beépített legyen bekapcsolva

..ezen kívül nézd meg, milyen programokat telepítettél a telóra, és hogy melyik hogyan használ netet.
De szerintem a W.Traveler lesz a ludas... ;)
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”