Konvertálás

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
shogun
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 13:44:45
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Konvertálás

Hozzászólás Szerző: shogun »

Szia Damir88! Nos az van, hogy ügye az opcióknál lehet a képet nagyítani nyújtani és normál üzemmódban nézni. Én akármilyen videót akár a gyárit néztem nem lehetett csak az adott nagyságban nézni. Tehát hiába próbálom nyújtani vagy nagyítani már nem csinálja és nem értem miért nem....ez volna az én nagy kérdésem!
Remélem így már korrektebb a kérdés. bye
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Konvertálás

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

shogun írta:Szia Damir88! Nos az van, hogy ügye az opcióknál lehet a képet nagyítani nyújtani és normál üzemmódban nézni. Én akármilyen videót akár a gyárit néztem nem lehetett csak az adott nagyságban nézni. Tehát hiába próbálom nyújtani vagy nagyítani már nem csinálja és nem értem miért nem....ez volna az én nagy kérdésem!
Remélem így már korrektebb a kérdés. bye
Még mindig nem egyértelmű a kérdésed, de ha jól értem, az a baj, hogy ha elfordítod a telefont, nem teszi ki teljes képernyőre? A menüt és a képeket elforgatja?
Ha nem, akkor a megoldás a beállításokban van. (nálam menü>eszközök>beállítások>általános>testreszabás>kijelző>elforgatás)
simon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-08-05 csüt. 14:49:02
Készüléktípus: 2700
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Konvertálás

Hozzászólás Szerző: simon »

SOS!!!
Nokia telefonon létrehozott, majd számítógépre mentett "Másolatfájlok" (gyakorlatilag teljes mentése a telefonnak) *.NBF kiterjesztésű fájlból, hogyan emelhetőek ki az sms-ek?
Addig jutottam el, h az NBF kiterjesztést átneveztem *.zip-re, így kitudtam belőle másolni az un. predefmessages könyvtárat, amiben benne is vannak az sms-ek... De csak részben olvashatóak, mert valszeg kódolt fájlok! :shock:
Ráadásul kiterjesztés nélküliek ezek az sms fájlok (pl. ilyen névvel: predefmessages\4\000002C4396B41A900002010005000000000008000000000000000000000000). :D
Nézőkével beletudok nézni Totalcmd segítségével. de nem az igazi! Sőt, ha UNICODE-re állítom a nézőkét, akkor van részeredmény! :D
De én teljes mértékben látni és menteni szeretném az sms-eket pl. txt formátumban!
Hogyan tudom ezt megtenni? Hogyan tudom elolvasni számítógépen a mentett sms-eket?
Ha valaki tud segítsen!? :o
Roli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-05-06 szer. 09:35:42
Készüléktípus: HTC Desire HD
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Konvertálás

Hozzászólás Szerző: Roli »

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne hogy Format Factoryval elvileg bele lehet égetni a feliratot a filmbe, igaz? Na már most. ezt hol találom mert nem látok olyat hogy felirat hozzáadása. Vagy mégsem megoldható FF-el a felirat égetés? Előre is köszönöm!
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Konvertálás

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Roli írta:Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne hogy Format Factoryval elvileg bele lehet égetni a feliratot a filmbe, igaz? Na már most. ezt hol találom mert nem látok olyat hogy felirat hozzáadása. Vagy mégsem megoldható FF-el a felirat égetés? Előre is köszönöm!
Ha jól gondolom, akkor elég ha a felirat ugyanabban a mappában van és a feliratnak ugyanaz a neve, mint a filmnek.
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Roli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-05-06 szer. 09:35:42
Készüléktípus: HTC Desire HD
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Konvertálás

Hozzászólás Szerző: Roli »

TommyX írta: Ha jól gondolom, akkor elég ha a felirat ugyanabban a mappában van és a feliratnak ugyanaz a neve, mint a filmnek.

Köszönöm! Kipróbálom
Avatar
Harkat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-11-01 vas. 19:12:26
Készüléktípus: Nokia 5800 XpressMusic Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Konvertálás

Hozzászólás Szerző: Harkat »

Hello!

Akárhányszor, akármivel próbálok telóra filmet konvertálni kb felénél mindig kikapcsol a gép. Valaki megtudná mondani mi lehet a probléma, s hogy mit lehetne vele kezdeni?
Fontos lenne!
Előre is köszönöm!
Eni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 13:35:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Konvertálás

Hozzászólás Szerző: Eni »

Sziasztok!

Próbálkozott már valaki format factory-val videót egyesíteni? Először a felkínált beállításokkal próbálkoztam ("Nokia 58xxXM"). Aztán állítgattam az audió bitarányt (96-192), de nem jutottam előbbre: a kép tökéletes, de a hang olyan, mintha "húzná a szalagot". Ha ugyan ilyen beállításokkal simán csak konvertálok 1 videót, akkor jó, ha egyesíteni akarok 2-t, az nem megy. Valószínűleg én vagyok a tök hozzá, de tudna valaki segíteni, aki ért hozzá?
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Konvertálás

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Eni írta:Sziasztok!

Próbálkozott már valaki format factory-val videót egyesíteni? Először a felkínált beállításokkal próbálkoztam ("Nokia 58xxXM"). Aztán állítgattam az audió bitarányt (96-192), de nem jutottam előbbre: a kép tökéletes, de a hang olyan, mintha "húzná a szalagot". Ha ugyan ilyen beállításokkal simán csak konvertálok 1 videót, akkor jó, ha egyesíteni akarok 2-t, az nem megy. Valószínűleg én vagyok a tök hozzá, de tudna valaki segíteni, aki ért hozzá?
Szia!
Én úgy szoktam csinálni, hogy először egyesítem a videókat. de semmit nem állítok be, csinálja a gyári beállítások szerint. Utána konvertálom a kívánt formátumba, mobilra, aviba stb.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”