Garmin térképek

GPS-ekkel kapcsolatos témák
namirobi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:34:33
Készüléktípus: 5800 xpressmusic
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: namirobi »

Damir írta:
namirobi írta:Sziasztok van egy kis problémám feltelepítettem a MapSource-t (meg még pár garmin progit) a számítógépre!Feltelepítettem a NaviGuide Hungary v5.6 NT és az AdriaROUTE 3.11 (.exe mind kettő) a számítógépre a MapSource-al küldés a készülékre (MapID 709) eddig minden OK szerintem.Ma feltelepítettem a Görögország.exe (Greece 8.11 - Free map - mapsource) térképet,MapSource-al küldés a készülékre.Elindítottam a Garmin-t a telón rákerestem a görög részre működött is kb 2 percig lefagyott,utána újra akartam indítani a Garmin-t és nem indult el és még a teló is kikapcsolt,be akartam kapcsolni a telót és csak a Nokia kép jön be utána megint kikapcsol,kivettem a memória kártyát és úgy működik.Kb ennyi,ha valaki tud segíteni mi a gond azt megköszönném,remélem egyértelműen írtam le mindent.A segítséget előre is köszönöm.Üdv Roby.

Találtam egy magyar torrent oldal ahonnan le lehet tölteni a Garmin City Navigator Europe 2010.30 NT Mapsource-t.Mondjuk ránéztem a filékre és bután néztem,ez nekem kicsit kínai,ha valaki megnézi vagy letölti esetleg feltelepíti írjon egy-két pár szót.Én még nem töltöttem le mert ahogy az előző hsz-ben leírtam hogy mi a gond.
Töröld le a private, resource, sys és system mappákat, valószínűleg meghülyült a Garmin. Sajnos a memkarira telepített programokat buktad... :roll:

A másik kérdésre a válasz, hogy az az IMG mappában lévő .msi fájllal kell telepíteni. De van 32-es verzió, inkább azt töltsd le, hibás a 30-as.

A hozzászólásodat pedig tudod szerkeszteni, használd azt légyszives legközelebb!
A segítséget és a választ nagyon szépen köszönöm.Akkor ezt most csúnyán benyaltam :duhos2: ,én mondjuk egy alternatívabb megoldásra gondoltam,a kártyát akartam formázni és újratelepíteni a telefon szoftverét.Mi lehet a baj mit rontottam el mi volt a gond szerinted?Nehogy újra ugyanebbe a hibába essek!Köszi!
Avatar
kariapus
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 07:49:00
Készüléktípus: Nokia+Nexus[ok]
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 175 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: kariapus »

namirobi írta:... feltelepítettem a Görögország.exe (Greece 8.11 - Free map - mapsource) térképet,MapSource-al küldés a készülékre.Elindítottam a Garmin-t a telón rákerestem a görög részre működött is kb 2 percig lefagyott,utána újra akartam indítani a Garmin-t és nem indult el és még a teló is kikapcsolt,be akartam kapcsolni a telót és csak a Nokia kép jön be ...
Szerintem a görög kavart be,egyébként is a free felejtős.Itt 1 unlock (legújabb) görög:
http://rapidshare.com/files/436143992/G ... locked.rar
Ugyanez ha Pc-n akarod nézni:
http://www.anonym.to/?http://rapidshare ... Source.rar
namirobi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:34:33
Készüléktípus: 5800 xpressmusic
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: namirobi »

Hali!Biztos hogy a görög kavart be!Hát ha tudom hogy ezt fog ja csinálni nem telepítem fel.Az az igazság hogy olvasgattam a hozzászólásokat és most akkor nem igazán értem hogy hogy kell feltölteni a telóra a feloldott ISO-s térképeket.Bemásolni az rendben van,de azt nem tudom hogy a Garmin mappán belül hová külön mappába,mert mindegyik fájl neve gmapsupp.img!Segítséget előre is köszönöm!Üdv Roby!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: laci64 »

namirobi írta:Hali!Biztos hogy a görög kavart be!Hát ha tudom hogy ezt fog ja csinálni nem telepítem fel.Az az igazság hogy olvasgattam a hozzászólásokat és most akkor nem igazán értem hogy hogy kell feltölteni a telóra a feloldott ISO-s térképeket.Bemásolni az rendben van,de azt nem tudom hogy a Garmin mappán belül hová külön mappába,mert mindegyik fájl neve gmapsupp.img!Segítséget előre is köszönöm!Üdv Roby!
Alul a leírás, abban minden benne van. :D
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
namirobi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:34:33
Készüléktípus: 5800 xpressmusic
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: namirobi »

laci64 írta:
namirobi írta:Hali!Biztos hogy a görög kavart be!Hát ha tudom hogy ezt fog ja csinálni nem telepítem fel.Az az igazság hogy olvasgattam a hozzászólásokat és most akkor nem igazán értem hogy hogy kell feltölteni a telóra a feloldott ISO-s térképeket.Bemásolni az rendben van,de azt nem tudom hogy a Garmin mappán belül hová külön mappába,mert mindegyik fájl neve gmapsupp.img!Segítséget előre is köszönöm!Üdv Roby!
Alul a leírás, abban minden benne van. :D
Bakker de vak vagyok köszi,van nekem is telepítő segédletem de az teljes Európa térképre vonatkozik!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: laci64 »

namirobi írta:Bakker de vak vagyok köszi,van nekem is telepítő segédletem de az teljes Európa térképre vonatkozik!
Nem tudom neked mi van, de ebben benne van a válasz arra, amit kérdeztél.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
papi54
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-08-16 vas. 21:58:29
Készüléktípus: Samsung Galaxy W GT-I8150
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: tamási/tolna/
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: papi54 »

:taps2: Sziasztok!

Megjelent és letölthető az uj Garmin Naviguide 5.6 térkép sd kártyás verziója.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: laci64 »

papi54 írta::taps2: Sziasztok!

Megjelent és letölthető az uj Garmin Naviguide 5.6 térkép sd kártyás verziója.
Igen, kb már 1 hónapja. Az első oldalon fent is van.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
papi54
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-08-16 vas. 21:58:29
Készüléktípus: Samsung Galaxy W GT-I8150
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: tamási/tolna/
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: papi54 »

OK!

Nem voltam elég körültekintő. :Notworty:
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: laci64 »

papi54 írta:OK!

Nem voltam elég körültekintő. :Notworty:
:beer2: :beer2:
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”