Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: rydair »

bgergo írta:Sziasztok! N82 ről váltottam, és meg vagyok elégedve a telóval, szerintem hozza azokat az elvárásokat amit ma egy telónak tudnia kell.
Felmerült viszont egy két kérdésem: OVI Maps: Miért nincs mutitouch? Hol lehet megnézni a GPS jelet? Hol van benne iránytű?
Internetes tv-k közül sikeresen kitöröltem az AXN-t (nem mintha kéne, de szeretném visszarakni) honnan lehet letölteni?
Melyik a legjobb fájlkezelő erre a telóra?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Fájlkezelőnek még mindig az X-Plore
Multitouch. Mert még mindig buta a symbian és nagyon kevés helyen támogatja a több ujjat. (Ráadásul egyik ismerősöm szerint nem is multitouch a képernyője igazából)
Iránytűt elvileg a mapsból is el tudod érni, egy kis négyszögletes ikon a képernyő bal alsó sarkán van, amivel lehet kapcsolgatni, de ne várdd el ám azt, hogy egyből úgy fog pörögni a kép, ahogy állsz. Nem iphone ez :D alternatíve ha csak északot szeretnéd látni, tedd fel a compass touch nevű v5-ös alkalmazást. Mennie kell elvileg.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

rydair írta:
bgergo írta:Sziasztok! N82 ről váltottam, és meg vagyok elégedve a telóval, szerintem hozza azokat az elvárásokat amit ma egy telónak tudnia kell.
Felmerült viszont egy két kérdésem: OVI Maps: Miért nincs mutitouch? Hol lehet megnézni a GPS jelet? Hol van benne iránytű?
Internetes tv-k közül sikeresen kitöröltem az AXN-t (nem mintha kéne, de szeretném visszarakni) honnan lehet letölteni?
Melyik a legjobb fájlkezelő erre a telóra?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Fájlkezelőnek még mindig az X-Plore
Vagy a kevés moddolt ROM-ra a Developer File Browser, aminek van allfiles hozzáférése (így lehet a rendszermappákba másolni).
rydair írta: Multitouch. Mert még mindig buta a symbian és nagyon kevés helyen támogatja a több ujjat. (Ráadásul egyik ismerősöm szerint nem is multitouch a képernyője igazából)
Ez hülyeség, minden kapacitív kijelző támogatja a multitouchot, csak megfelelő szoftver kell alá!
rydair írta: Iránytűt elvileg a mapsból is el tudod érni, egy kis négyszögletes ikon a képernyő bal alsó sarkán van, amivel lehet kapcsolgatni, de ne várdd el ám azt, hogy egyből úgy fog pörögni a kép, ahogy állsz. Nem iphone ez :D alternatíve ha csak északot szeretnéd látni, tedd fel a compass touch nevű v5-ös alkalmazást. Mennie kell elvileg.
A telefonban VAN beépített magnetométer, így "pörögni" kéne a képnek (vagy ennyire gagyi rajta a szoftver). De szerintem hamarosan lesz valami jófajta Qt alapú iránytű :D
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
fad
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2009-12-26 szomb. 18:39:49
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fad »

egy kis segitség kellene nekem vettem ma egy n8-at feltettem rá pár zenét de nem akarja lejátszani még a gyárilag rajta lévő zenéket sem rámásoltam egy filmet is belépek a videók mappába és nem látja van valakinek valami ötlete?
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

Nekem a zenét is videót is simán játsza.Külön mappába raktam és onnan fut.Ellenben hiányolom az iránypotot(helyzetmeghatározás)ami az elöző telókban benne van(95-96-97).És a wlant néha jó lenne, ha kilehetne kapcsolni.( én nem tudtam)Remélem ezekre majd lesz valami megoldás.(vagy már van?)
Ezektől eltekintve egy nagyon jó kis teló.Imádom. :taps1:
Avatar
Deadpool
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2010-11-23 kedd 17:49:27
Készüléktípus: Nokia N8-00 Dark-Grey
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Karcag
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Üdv!

Valaki megmondaná, hogy lehet eltávolítani a Quickoffice programot Nokia N8-ról? Mert felszeretnék telepíteni egy full verziót.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Deadpool írta:Üdv!

Valaki megmondaná, hogy lehet eltávolítani a Quickoffice programot Nokia N8-ról? Mert felszeretnék telepíteni egy full verziót.
Gyári programot nem lehet eltávolítani. Próbáld meg rátelepíteni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Deadpool
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2010-11-23 kedd 17:49:27
Készüléktípus: Nokia N8-00 Dark-Grey
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Karcag
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Nem akar felmenni, háromnegyedig felmegy utána kiírja, hogy NEM LEHET TELEPÍTENI!

Egyszer már sikerült feltenni, de azóta csináltam egy gyári beállítás visszaállítást és ugye törlődött, de azóta nem megy fel.
Avatar
Attilka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:57:59
Készüléktípus: HTC Desire S
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Attilka »

Opciók->4. menüpont
emre33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 10:05:47
Készüléktípus: Nokia 808 pureview
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: emre33 »

Attilka írta:Opciók->4. menüpont
Ja, az a sok hülye rövidítés..
Nokia 808 pureview, Nokia N8 és Nokia N82
Avatar
kokesz82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:42:53
Készüléktípus: iphone 5 - note 3
Tartózkodási hely: london
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kokesz82 »

hjocco írta:Nekem a zenét is videót is simán játsza.Külön mappába raktam és onnan fut.Ellenben hiányolom az iránypotot(helyzetmeghatározás)ami az elöző telókban benne van(95-96-97).És a wlant néha jó lenne, ha kilehetne kapcsolni.( én nem tudtam)Remélem ezekre majd lesz valami megoldás.(vagy már van?)
Ezektől eltekintve egy nagyon jó kis teló.Imádom. :taps1:
nálam ki lehet kapcsolni a wlan-t , én ugy szoktam hogy kiraktam a foképernyore a wlan widget-et és onnan ki lehet kapcsolni , és nem kapcsol vissza (persze csak akkor ha nem használsz valami progit ami használja a netet) ;)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”