Samsung GT-i9000 Galaxy S

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
qpica
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2009-04-23 csüt. 21:48:14
Készüléktípus: n7100
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: qpica »

werthzui írta:
moco írta:4 db ingyenes! térképprogit használok a GS-en. Motonav,ndrive,copilote és sygic. semelyikkel sincs felbontás probléma, sőt, gyönyörűen mutatnak az ekkora kijelzőn.
És melyiket találod a legjobbnak?Melyikkel van a legkevesebb gond hogy feltedd?Tapasztalatok?
Motonav a legrészletesebb jelenleg (topmaps-os) de a kinézete elég fapados viszont jól navigál szerintem ! (eddig nem volt vele gondom) Ezzel nincs semmi trükk csak fel kell másolni a belső sd kártyára és telepíteni. Ndrive , Sygic sem rossz véleményem szerint és ezek sokkal szebbek , több lehetőség van bennük viszont a térkép nem a legjobb legalábbis itthon biztosan nem.
werthzui
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 17:40:28
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: werthzui »

qpica írta:
werthzui írta:
moco írta:4 db ingyenes! térképprogit használok a GS-en. Motonav,ndrive,copilote és sygic. semelyikkel sincs felbontás probléma, sőt, gyönyörűen mutatnak az ekkora kijelzőn.
És melyiket találod a legjobbnak?Melyikkel van a legkevesebb gond hogy feltedd?Tapasztalatok?
Motonav a legrészletesebb jelenleg (topmaps-os) de a kinézete elég fapados viszont jól navigál szerintem ! (eddig nem volt vele gondom) Ezzel nincs semmi trükk csak fel kell másolni a belső sd kártyára és telepíteni. Ndrive , Sygic sem rossz véleményem szerint és ezek sokkal szebbek , több lehetőség van bennük viszont a térkép nem a legjobb legalábbis itthon biztosan nem.
Akkor azt hiszem hogy lehet megvan hogy milyen telefon lesz és ha meglesz akkor feldobom ezt a Motonav nevezetűt.Nem a kinézet a lényeg hanem hogy megfelelően elvigyen A-ból B-be,meg a részletessége.Köszi addig is.
Avatar
kmisi99
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 19:38:34
Készüléktípus: ZTE BLADE kelzsoca r11 2.2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: kmisi99 »

Macika írta:
kmisi99 írta:Közeljövőben tervezek egy ilyet venni! Lenne pár kérdésem! Aki már régóta használja annak hogy szuperál? Gyakran hibásodó fajta? Vagy ilyen dobálhatod nyomkodhatod és semmi baja nincs féle? Mert egy pár évig használnám! És nem akarok semmi meghibásodást vagy egyéb problémát!
Ha eddig tudtál úgy vigyázni a telefonjaidra, hogy 1 évesen még majdnem újnak eladható legyen, akkor megfelelő lesz a Galaxy S Neked.
Az egész eleje egy egybefüggő edzett üveglapból van, és mint ilyen, törékeny. Egy kijelző bele 60e Ft körül van. Össze nem hasonlítható más modell plexi kijelzőablakával, ami benyomható 1-2 mm-t, rugalmas. Erre VIGYÁZNI KELL!
Hát van egy 5 éves Sony Ericsson om még mindíg fóliás vagyis tudok rájuk vigyázni de néhanapján sajnos el elejtem őket 1,5Magasból!
Siemens C55>Nokia 3650>SE z520i>SE W300>Samu D600>Samu D900>Nokia N82 a király:)
http://gepigeny.hu<---- Ha imádsz játszani és jó társaságot keresel itt a helyed:)
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: Macika »

kmisi99 írta:
Macika írta:
kmisi99 írta:Közeljövőben tervezek egy ilyet venni! Lenne pár kérdésem! Aki már régóta használja annak hogy szuperál? Gyakran hibásodó fajta? Vagy ilyen dobálhatod nyomkodhatod és semmi baja nincs féle? Mert egy pár évig használnám! És nem akarok semmi meghibásodást vagy egyéb problémát!
Ha eddig tudtál úgy vigyázni a telefonjaidra, hogy 1 évesen még majdnem újnak eladható legyen, akkor megfelelő lesz a Galaxy S Neked.
Az egész eleje egy egybefüggő edzett üveglapból van, és mint ilyen, törékeny. Egy kijelző bele 60e Ft körül van. Össze nem hasonlítható más modell plexi kijelzőablakával, ami benyomható 1-2 mm-t, rugalmas. Erre VIGYÁZNI KELL!
Hát van egy 5 éves Sony Ericsson om még mindíg fóliás vagyis tudok rájuk vigyázni de néhanapján sajnos el elejtem őket 1,5Magasból!
A 1,5 méter magasból ejtés az a Galaxy S-nél erősen ellenjavallt...
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: moco »

az elejtés minden érintős telefonnál ellenjavallt. szerintem.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
kmisi99
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 19:38:34
Készüléktípus: ZTE BLADE kelzsoca r11 2.2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: kmisi99 »

moco írta:az elejtés minden érintős telefonnál ellenjavallt. szerintem.
Osztálytársam egyszer ment biciklivel vagy 30 al a zsebéből kiesett a samsung s5230 az aszfaltra kiesett akku is és összerakta és kutya baja! :D Kár hogy az i9000 nek törékenyebb a kijelzője
Siemens C55>Nokia 3650>SE z520i>SE W300>Samu D600>Samu D900>Nokia N82 a király:)
http://gepigeny.hu<---- Ha imádsz játszani és jó társaságot keresel itt a helyed:)
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: Macika »

kmisi99 írta:
moco írta:az elejtés minden érintős telefonnál ellenjavallt. szerintem.
Osztálytársam egyszer ment biciklivel vagy 30 al a zsebéből kiesett a samsung s5230 az aszfaltra kiesett akku is és összerakta és kutya baja! :D Kár hogy az i9000 nek törékenyebb a kijelzője
Ha az S5230 így bírja, akkor olyat kell venni!!!
Avatar
kmisi99
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 19:38:34
Készüléktípus: ZTE BLADE kelzsoca r11 2.2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: kmisi99 »

Macika írta:
kmisi99 írta:
moco írta:az elejtés minden érintős telefonnál ellenjavallt. szerintem.
Osztálytársam egyszer ment biciklivel vagy 30 al a zsebéből kiesett a samsung s5230 az aszfaltra kiesett akku is és összerakta és kutya baja! :D Kár hogy az i9000 nek törékenyebb a kijelzője
Ha az S5230 így bírja, akkor olyat kell venni!!!
Én most a jólbírása miatt nem fogok olyat venni csak megemlítettem! Továbbra is i9000 a terv+egy védőtok :D
Siemens C55>Nokia 3650>SE z520i>SE W300>Samu D600>Samu D900>Nokia N82 a király:)
http://gepigeny.hu<---- Ha imádsz játszani és jó társaságot keresel itt a helyed:)
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: rydair »

Gondoltam hozzászólok már, ha erre jártam: nekem sajnos sokszor csúszik ki a kezemből a picike, de többnyire padlószőnyegre és ilyesmik. De volt már aszfalt is, egy parkolóban szálltam ki a kisbuszomból és csussz.. A sarkán a fém behorpadt icipicit, (nem annyira mint egy N900 szokott, igazából alig látszik) és ennyi. A többi ejtést is jól bírja, az akksi is ritkán esik ki. Védőtokot nem javasolnék a telefonhoz, mert csak a gond van vele, és tényleg karcálló az előlap. Ezt én aláírom :D leteszteltem, higgyétek el ;) iphone nem bírta, de GalS igen :) ennyi :D
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
kmisi99
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 19:38:34
Készüléktípus: ZTE BLADE kelzsoca r11 2.2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: kmisi99 »

rydair írta:Gondoltam hozzászólok már, ha erre jártam: nekem sajnos sokszor csúszik ki a kezemből a picike, de többnyire padlószőnyegre és ilyesmik. De volt már aszfalt is, egy parkolóban szálltam ki a kisbuszomból és csussz.. A sarkán a fém behorpadt icipicit, (nem annyira mint egy N900 szokott, igazából alig látszik) és ennyi. A többi ejtést is jól bírja, az akksi is ritkán esik ki. Védőtokot nem javasolnék a telefonhoz, mert csak a gond van vele, és tényleg karcálló az előlap. Ezt én aláírom :D leteszteltem, higgyétek el ;) iphone nem bírta, de GalS igen :) ennyi :D
Nem olyan átlátszó tokra gondolok hanem valami szövet cuccba amibe belerakom aztán amikor esetleg nem használom akkor abba lesz!
Ez tényleg nagyon karcálló! Meg még azért dobálja is a csávó a videóban
http://www.youtube.com/watch?v=xaNWuGtAaxM Bár valóban hamar betört a képernyő! igaz 1,6M kellett:o
Siemens C55>Nokia 3650>SE z520i>SE W300>Samu D600>Samu D900>Nokia N82 a király:)
http://gepigeny.hu<---- Ha imádsz játszani és jó társaságot keresel itt a helyed:)
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”