Samsung S8500 Wave

Samsung márkájú készülékek témái
kozmi91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 09:17:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: kozmi91 »

Nekem is lenne egy kérdésem, remélem minél hamarébb választ kapok rá.

Valahol olvastam, hogy nincs rajta teljes multitasking. Ez kb. milyen szinten van, és mennyire hátráltat?? Pl. mik azok a progik, amiket nem tudok egyszerre futtatni?
N82-esemen már megszoktam, hogy egyszerre fut a böngésző, fring, illetve a zenelejátszó, és még néha az x-plore is.

Valószinűleg ez lesz a következő telefonom, de ez az egy dolog kicsit bántja a szemem.
Vash
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-08-30 hétf. 10:03:32
Készüléktípus: LG KM900 Arena
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: Vash »

Sziasztok! Én is tervezem egy ilyen teló vásárlását. Előzőekben valaki azt írta, hogy érdemesebb függetlent venni. Kérdésem az lenne, hogy mennyiben más a T-mobilos változat. Szenvedek majd valamilyen hátrányt? Frissítés később jelenik meg vagy hasonló? Előre is köszönöm a válaszokat!
Avatar
szasza87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 22:56:18
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II White
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: szasza87 »

Vash írta:Sziasztok! Én is tervezem egy ilyen teló vásárlását. Előzőekben valaki azt írta, hogy érdemesebb függetlent venni. Kérdésem az lenne, hogy mennyiben más a T-mobilos változat. Szenvedek majd valamilyen hátrányt? Frissítés később jelenik meg vagy hasonló? Előre is köszönöm a válaszokat!
Körülbelül pont ezek a lehetőségek szoktak előfordulni amiket leírtál, előfordulhat hogy a szolgáltató "korlátozza" a frissítéseket. Vagy a később jelenik meg a frissítés, vagy pedig otthon nem is frissíthető csak ha beviszed...
Véleményem szerint ha az árban minimális különbségek vannak érdemesebb a függetlent megvenni! :)
werthzui
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 17:40:28
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: werthzui »

Helló!

Olyan kérdésem volna hogy van e már normális navigáció rá mert 5800 ról cserélnék de a navi hiánya visszatart.A Galaxy s meg mocsok drága és eléggé nagy hogy zsebbe legyen, mint egy tábla csoki :D
Avatar
szasza87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 22:56:18
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II White
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: szasza87 »

werthzui írta:Helló!

Olyan kérdésem volna hogy van e már normális navigáció rá mert 5800 ról cserélnék de a navi hiánya visszatart.A Galaxy s meg mocsok drága és eléggé nagy hogy zsebbe legyen, mint egy tábla csoki :D
Tudtommal még nincs, de már készülőben van az NDrive és a Sygic Bada-s verziója is... ! De ha egyszer meglesz az a navi... :D Egyébként nagyon korrekt így navi nélkül is a teló, én is Nokiárol váltottam...
A Galaxy S viszont nem tud annyival többet amennyivel drágább...
werthzui
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 17:40:28
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: werthzui »

Akkor egyelőre még várok vele hátha az ára is lemegy és kijön egy normálisan használható ingyenes Full navi.
Avatar
carlosca
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2010-01-23 szomb. 18:33:52
Készüléktípus: SGS 4 Mini I9195
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: carlosca »

Sziasztok nemrég adtam el a samu hd-m, majd volt n86 8gb om kb és most nincs talán 1 hetes a samu wave-m, nem tudom hallottátok e de a bada kicsit hajaz az androidra. És gyerekek le a kalappal a rendszer előtt huh sok meglepi van benne és nagyon igényes kidolgozás, épp mint a készülék maga végre valami emberhez illő telefon, nem tégla, nem buta, nem gagyi, nem fél kiló stb.... És a kijelző uhhhh volt pár telóm de ez emberek ez brutál. tény uj a rendszer és kevesebb dolog van rá, ami úgy kb 5-600 app és napi szinten jönnek az újak. design egy tökély féle telóra utal erről ennyit. multitask simán megy amíg van memód akár menyit ledobhatsz háttérbe, a frissítéses dolog nem igaz hogy pl a függetlennél előbb stb, én vodás vagyok és én kaptam előbb a függetlenek azért kapják máskor később mert azok külföldi spanyol amerikai készülékek /magyarítva/és nem hun a productjuk plusz magyar kies kliens van fent a gépükön. szal hazahoztam a piros betűstől kb 2 nap múlva kaptam is új hun frissítést. Lehet nem szeretni fikázni stb vagy csak nem tetszik a teló de ez a rendszer most tör fel,fel,fel ez igen csak kifogja forrni magát. Lehet áruló vagyok hisz nokia 1611 töl Nokia párti vagyok, de már meguntam semmit nem tud már feldobni nagyon és hardveresen meg trabant a piacon, gondoljatok bele 40% ot esett a nokia piaca, és még mindig nem kapnak a fejükhöz hiába n8 , n9 nem fog akkorát szólni majd úgysem. aztán kijönnek és mi lesz lesz megint xplore ünk, szótárunk, ledes lámpa, persze igen majd hetente megint ugyan azok 1.2, 1.2.1, 1.3 verzió stb nah jo tapogatóson talán tonna memóriát zabáló sense meg pörgő főképernyő ami vagy 2 percig tölt bekapcsolás után aztán ha háttérbe dobtál pár progit akkor behal, nah meg ha dobsz rájuk egy értelmes témát amibe van háttérkép is meg ez meg az utána a képernyő alig bír elfordulni vagy utólag betölteni magát. mint mondottam nem tapasztalatlanságból mondom hdm is volt meg már minden. A lényeg én nem bántam meg a vételt bár nekem prémium elő fizuval olcsóbb volt.

update 01
bocs az írásformáért melóhelyről teloról vagyok

update 02

7,9,10 multitask
6,8 appstore letöltőközpont
11 beépített böngésző
12 beépített fájlkezelő

vannak olyan játékok, melyek 2-300 MB -ak és nem azért mert kisebb is lehetne, hanem mert olyan a kidolgozása stb. persze nem nyavalyog hogy neki felkell ezt most telepíteni hanem feldobja és kész.


KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára carlosca 2010-09-07 kedd 08:33:50-kor.
XXUAMG8 XEH
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Az utolsó screenshoton van egy olyan mappa ,hogy témák. Milyen témák ezek?
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
carlosca
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2010-01-23 szomb. 18:33:52
Készüléktípus: SGS 4 Mini I9195
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: carlosca »

A helyzet az, hogy még nemjutottam el memokarit venni így nem tömtem tele a telót cuccal, tehát az alap /wave/ téma van bent amit használok is.
XXUAMG8 XEH
Avatar
Jake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-09-25 pén. 17:55:18
Készüléktípus: Samsung S8500 Wave Nokia 5130
Tartózkodási hely: Budapest XV.kerület
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: Jake »

Tud valaki playlist kreáló progit erre a telóra? Mappákról kellene lejátszási listát készíteni. Pc-re is jó lenne ilyen progi csak kezelje wave zenelejátszója,ha felmásolom. Egyébként milyen formátumo lejátszási listát kezel? m3u vagy pls?
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”