Nokia 5800 szerviz

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
cuki18
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-05-07 pén. 08:59:50
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: cuki18 »

sziasztok...
A következő problémával fordulok hozzátok van egy külföldi 5800 angliából (movistar függő [volt] ), kint ki próbálták jó utána csináltak egy unlockot és feladták postán, majd itthon a következő jeéenséget csinálta először mintha bekapcsolt volna de a vibra kifagyott és a fehér kép állt be, kikapcs gombra nem reagál akksi ki, akksi be és már be sem kapcsol - meg sem rezzen..
Szerintetek ennek mi lehet a baja ileltve mennyi lehet kb a javítása?
Lehet hülyeséget mondok és hurrogjatok le nyugodtan de a függetlenítést követően nem próbálták a telót arra gyanakszom h elkókányoltak valamit a romban, nos ez otthon kábellel nem javítható csak nokia box-al.. persze lehetséges nem ez a baja csak reménykedek...
várom az ötleteiteket, hozzászólásotokat..
köszi
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: potter55 »

cuki18 írta:sziasztok...
A következő problémával fordulok hozzátok van egy külföldi 5800 angliából (movistar függő [volt] ), kint ki próbálták jó utána csináltak egy unlockot és feladták postán, majd itthon a következő jeéenséget csinálta először mintha bekapcsolt volna de a vibra kifagyott és a fehér kép állt be, kikapcs gombra nem reagál akksi ki, akksi be és már be sem kapcsol - meg sem rezzen..
Szerintetek ennek mi lehet a baja ileltve mennyi lehet kb a javítása?
Lehet hülyeséget mondok és hurrogjatok le nyugodtan de a függetlenítést követően nem próbálták a telót arra gyanakszom h elkókányoltak valamit a romban, nos ez otthon kábellel nem javítható csak nokia box-al.. persze lehetséges nem ez a baja csak reménykedek...
várom az ötleteiteket, hozzászólásotokat..
köszi
Az 5800 topik első oldalán van a hard resetről a leírás azt próbáld ki.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Rihike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-06-26 szomb. 07:48:56
Készüléktípus: Nokia 5800 XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Rihike »

Hali
Én azzal a kérdéssel állok hozzátok hogy mitől van az hogy a 5800 akkumlátora melegszik?? gondolom nem sok jót jelent! kb. 2 hete volt olyan problémám hogy 1 napot se bírt ki az akksi akor elvileg megcsinálták birja is meg minden csak azóta melegszik gondolom irány a szerviz ujjra :censored:
nimrod1993
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010-06-30 szer. 23:17:50
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: nimrod1993 »

Hello mindenkinek. Lenne egy kérdésem. Most 4 honapja vettem az 5800ámat. minen jó volt amig a képernyő nem krepállt be. azt kijavitottak szervizbe de azutan jöttek a többi bajok. visza vittem azzal a problémával h az aksi nem birja és hogy a mikrofon sem működik rendesen. elküldték laborba de ott csak egy navigation edition szoftot raktak fel az xm-re de semmit ki sem cseréltek. most ott tartok h megint az akuval vittem vissza es a mikrofonnal mert nem megy. most van 4-re bent megint szervizbe. szerintetek kérjek telefon cserét vagy mit lehet ilyenkor tenni??? :sad: :sad: :sad: :( :( Amugy a problémák kb 2hetente jönnek elő. Nem gondoltam volna h egy ilyen telefonnal ennyi baj lesz. :sad: :sad: :sad: Előre is köszönöm a válaszaitokat :Notworty: Kérlek erre az email cimre értesitsetek koncz_nimi@yahoo.com. Persze ide is irhattok:) Tisztelettel Nimrod1993
nimrod1993
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010-06-30 szer. 23:17:50
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: nimrod1993 »

Ma Felhivtak a nokiától és azt mondtak h a technikusok nem talalják a hibát. A hiba az h nagyon sokszor nem halják amit én mondok. szoval lehet h behalt a mikrofon és még az h az aku nem tartja a töltést csak egy nap. Amugy azt mondták h azert nem tartja az aku mert tol sok a zene(holott nem hallgatok zenét csak max10-15perc és se net se film semmi). Én erre azt mondtam h elvégre xm telefon vagy nem. és erre szohoz se jutottak... Sztem ha most sem javitják meg rendesen akkor megyek a fogyasztovédelemhez. Ez már szemétség h ugyan azal a hibával viszem vissza és még ők szolnak le és ha nem lenne baja a telefonnak akkor működne rendesen. :sad: :sad: :sad: nagyot csalódtam a nokiában :!: :!: :!: :no: Tisztelettel Nimrod1993
Anakin76
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2010-06-13 vas. 13:07:17
Készüléktípus: Galaxy S4
Tartózkodási hely: London
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Anakin76 »

Sziasztok!Van egy 5800-ás telefonom és szép fokozatosan valami lett az érintéssel,mert nem ott,vagy egyáltalán nem működik!fekvő módban csak ugrálnak az ikonok!Álló módban pedig egyszerűen nem tudok a kejelzőkalibrálásig jutni,mert nem lehet!van valakinek ötlete?hard reset,szoftverfrissítés nem segít!Most vettem észre,hogy nincsenek számok amivel tárcsázhatnék!No dialled numbers!!Ezt már végképp nem értem!
laci0023
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 21:13:57
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: laci0023 »

Sziasztok!
Olyan problémám lenne,hogy:
Reggel mikor rápillantottam a telcsimre azt írta ki hogy kérem helyezze be a memória kártyát!
Előtte nem volt semmi gond mert este még működött, már próbáltam másik kártyával úgy sem jó próbáltam szoftver frissítést az sem segített reseteltem hard reset-et nyomtam az se jött be!Már teljesen tanácstalan vagyok!de ha a kártyát beleteszem a laptopba akkor működik!
Kérem ha valaki tud valami megoldást az jelezzen nekem!Előre is köszönöm!
labu01wx
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 13:47:37
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: labu01wx »

Sziasztok!

Sikerült letörnöm a teló alaplapján a kijelzőcsatlakozót. Azt érdekelne, hogy kb.mennyiért(anyag+munka) raknak rá egy új csatlakozót a szervízben?
tamas21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-09-08 szer. 19:21:22
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: tamas21 »

Sziasztok!

Nokia 5800- hoz honnan lehet elérhető áron beszerezni főpanelt, mert az enyém kissé meghajolt és nem veszi a töltést sajnos.?
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

nem lehet, hogy csak nem érintkezik?
de olcsóbb, ha veszel egy asztali töltőt, amibe az akkut tudod betenni...
Kép
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”