S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Giovanny írta:Mért vetted ki a mobile shellt a forduló progik közül? Nekem az kell, hogy forogjon!!!
Ha azért mert összekocólja az ikonokat akkor elárulom, hogy csak be kell rendezni az ikonokat fekvő módban is..
Ha elfordítva újrarendezed akkor úgy maradnak a fekvő módban az ikonok!
Azért mert ez a "publikus" béta2 még beledöglik az elforgatásba némely widgettel (az újabb béták már nem). De verziótól függetlenül mutatok én neked olyan főképernyőt ahol álló módban szépen hézagosan elférnek a widgetek/parancsikonok, aztán fekvő módban akárhogy rendezed egymás hegyén hátán lesznek. Ha meg törlöd fekvő módban vagy kisebb méretre rakod akkor álló módból is törlődik/kisebb lesz. Észrevetted már esetleg hogy fekvő módban 2x olyan széles bal szélső menüsor mint álló módban az alsó? Ezért nem fér el ugyanannyi ikon...

De van erre megoldás kettő is ha neked ennyire kell hogy forogjon.
1. legegyszerűbb: nem teszed fel ezt a modot
2. felteszed, majd xplore-al megnyitod szerkesztésre a c:\private\10202be9\200159ED.txt -t, és ezt az utolsó sort
0x20028B16 int 65536 16777216 cap_rd=alwayspass cap_wr=WriteDeviceData
vagy törlöd, de jobb ha a 65536 -ot átírod 327680 -ra. Restart, és máris forog a shelled. Aztán majd rájössz hogy mennyire jó az...
Giovanny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009-08-15 szomb. 19:59:55
Készüléktípus: Samsung GS4 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: Giovanny »

jandras írta: De szereintem is igaza van értelmetlen dolog az SPB forgatása.
Hát... Szerintem meg fekve használat közben csak a shell miatt elfordítani a telefont, na az az értelmetlen!
Fekve is tökéletes... akkor mért kell korlátozni? Nem értem..
Ha nem szereted fekve használni akkor fordítsd vissza as telefont..
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Giovanny írta:Hát... Szerintem meg fekve használat közben csak a shell miatt elfordítani a telefont, na az az értelmetlen!
Fekve is tökéletes... akkor mért kell korlátozni? Nem értem.. Ha nem szereted fekve használni akkor fordítsd vissza as telefont..
Kötekedni meg okítani lécci ne itt, ez nem az i8910 topic... Fent van a megoldás az orbitális problémádra, szal nem értem mit kell ezen sipákolni. Kötelez rá valaki hogy használd ezt a modot? Nem.
Giovanny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009-08-15 szomb. 19:59:55
Készüléktípus: Samsung GS4 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: Giovanny »

bladehu2 írta:
Giovanny írta:Hát... Szerintem meg fekve használat közben csak a shell miatt elfordítani a telefont, na az az értelmetlen!
Fekve is tökéletes... akkor mért kell korlátozni? Nem értem.. Ha nem szereted fekve használni akkor fordítsd vissza as telefont..
Kötekedni meg okítani lécci ne itt, ez nem az i8910 topic... Fent van a megoldás az orbitális problémádra, szal nem értem mit kell ezen sipákolni. Kötelez rá valaki hogy használd ezt a modot? Nem.
Sokáig ugy gondoltam nem is reagálok rá...
De mégis!
Tényleg az a legnagyobb problémád, hogy én nem nokiát vettem?!
Gratulálok....
ezt inkább nem is minősítem..
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Giovanny írta:
bladehu2 írta:
Giovanny írta:Hát... Szerintem meg fekve használat közben csak a shell miatt elfordítani a telefont, na az az értelmetlen!Fekve is tökéletes... akkor mért kell korlátozni? Nem értem.. Ha nem szereted fekve használni akkor fordítsd vissza as telefont..
Kötekedni meg okítani lécci ne itt, ez nem az i8910 topic... Fent van a megoldás az orbitális problémádra, szal nem értem mit kell ezen sipákolni. Kötelez rá valaki hogy használd ezt a modot? Nem.
Sokáig ugy gondoltam nem is reagálok rá... De mégis! Tényleg az a legnagyobb problémád, hogy én nem nokiát vettem?! Gratulálok.... ezt inkább nem is minősítem..
Pedig kár volt. Abszolúte nem érdekel milyen telefonod van, csupán arra céloztam hogy az i8910 az a tipikus topik amit állandóan be kell zárni az ilyen hasonló "na majd én megmondom ki mit és hogyan csináljon" stílúsú csevejek miatt. Nem tűnt fel hogy ebben a topicban te voltál az egyetlen aki meg akarta magyarázni hogy más mit és hogyan szeressen? Bocs, de ha nem tetszik itt valami mod, akkor 1. nem használod, 2. átírod magadnak némi utánaolvasással (pl elolvasod a hozzászólást amiben le van írva mit írj át, és az offolás helyett talán meg lehetne köszönni). De semmi esetre sem azzal kéne kezdeni hogy a te szád íze szerint legyen szabva valami és akinek az nem tetszik az így meg úgy csinálja ezután. És akkor az offolást itt be is kéne fejezni, kösz.
kovacs_imike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 15:32:19
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: kovacs_imike »

A kamera modd-ból hogyan lehet kivenni a remegéscsilapitást mert n95-ön nem lehet videózni ha telepitel van a modd
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: mixen »

Azt szeretném kérdezni,hogy SE Vivazra is feltehetőek ezek a főzött rom-ok?
Avatar
ata78
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009-02-01 vas. 08:31:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 8 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: ata78 »

sziasztok! ide írok,mert szerintem ide való!
Hogyan tudok egy sis fájlban a parancsikont kicserélni,hogy telepítés után az jelenjen meg a menüben? :hmm2:
(pl. opera miniben meg tudtam csinálni,mert az jar fájl.)
Avatar
jandras
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 19:41:14
Készüléktípus: Huawei Ascend Y200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: CeglédNagykáta
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: jandras »

mixen írta:Azt szeretném kérdezni,hogy SE Vivazra is feltehetőek ezek a főzött rom-ok?
Ezek nem főzött romok, amiket itt találsz, azok konfiguráció módosítások. Amúgy próbáld meg, ha nem működnek, akkor az alkalmazás kezelőből el tudod őket távolítani.
Avatar
jandras
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 19:41:14
Készüléktípus: Huawei Ascend Y200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: CeglédNagykáta
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: jandras »

ata78 írta:sziasztok! ide írok,mert szerintem ide való!
Hogyan tudok egy sis fájlban a parancsikont kicserélni,hogy telepítés után az jelenjen meg a menüben? :hmm2:
(pl. opera miniben meg tudtam csinálni,mert az jar fájl.)
Nem ide való, itt konkrét mod-okkal foglalkoznánk. De amúgy a SisContents-el.
Válasz küldése

Vissza: “Modding”