Nokia 5530 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
weresgyufa
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009-04-08 szer. 22:49:11
Készüléktípus: N900-2xN79-6220c-5530XPM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: weresgyufa »

Damir írta:
weresgyufa írta:Feltettem én is az FW-t a telefonomra, eddig olyan hibába ütköztem, hogy ha a gépre dugom Tárolóhely módban nem akar elindulni az istennek sem :( hanem kb 1-3mp múlva átvált PC-Suite módba, a memóriakártyát formáztam az Flash-elés előtt.
De pl az ION Battery sem akarja megjeleníteni a Home képernyőn a hártalévő akksi időt :( Eddig ezekkel találkoztam. Egy olyan buta kérdésem lenne, hogy hogyan tudom a telefonban a programok ikonjait más helyekre tenni mint ahol most vannak, pl.: a játékokat a kellékek/játékok-ba tenni...
Köszi ;)
Kapcsold ki a Suite-ot, az váltja át pc suite módba.

Az ikonokat pedig úgy tudod mozgatni, hogy a Menüben az Opciókat megnyomod, majd Szervezés (remélem jól emlékszek, ha nem, akkor valami hasonló :D )

Az ION battery-t hogy gondoltad, hogy nem jeleníti meg?
Köszi, már csak az ION Battery nem akarja az igazat. Nekem pl N79-en a Home Screen sarkában futva jelzi a hátralévő akksi időt, de most vettem észre hogy ennél is megy, de csak a tárcsázóban jelenik meg és azon kívül sehol máshol, esetleg ha valakinek van 5lete milyen aksi monitorozót használjak ami megy hibátlanul, azt megköszönöm.
:Notworty:
Nokia 3210 ►Nokia 3330 ►Nokia 3510i ►Nokia 6070 ►Nokia 6230 ►Nokia 5300 ►Nokia 5410 ►Nokia N79 ►Nokia 5530 ►Nokia N900
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

bladehu2 :
A ROM-ba belepakolt főképernyőkbe nem tudsz belenyúlni? Konkrétan az orange-ra gondolok, mert tetszik, csak jobb lenne, ha az oldalt lévő sáv, és a tárcsázót előhívó ikon fehér "sávja" átlátszóbb lenne. Olyan 2x ennyire mondjuk :D Azt nem tudod megcsinálni?
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
weresgyufa
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009-04-08 szer. 22:49:11
Készüléktípus: N900-2xN79-6220c-5530XPM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: weresgyufa »

Engem olyasmi érdekelne, hogy a Full Page és a Navigation Bar főképekbe miért nem tudok tárcsázót, azaz Telefon opciót beállítani az alsó 2 gombra? Nálam eleve nincs a listában, de ha ebben is lehetne alkalmazni a 3 gombos dolgot, mint a Tubi romban akkor a középső maradhatna fixen a tárcsázó a két szélső pedig választható lenne, eddig nagyon jól működik a rom, minden elismerésem :Notworty:
Ha lesz 2.0 változat azt is várom már nagyon.
Nokia 3210 ►Nokia 3330 ►Nokia 3510i ►Nokia 6070 ►Nokia 6230 ►Nokia 5300 ►Nokia 5410 ►Nokia N79 ►Nokia 5530 ►Nokia N900
Avatar
wnorbert
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 20:30:32
Készüléktípus: Nokia 5530 xm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: wnorbert »

Hali.Most telepitetem sikeresen ezt a moddolt fw-t.És lenne pár kérdésem vele kapcsolatban. Miért nem tudom telepiteni a programokat az install könyvtárból???mivel ha telepiteni akarom kiirja h tanusitványhiba. és h miket és hol leht bekapcsolni h látszanak a főképernyőn.ugy telepitettem h leformáztam a mem karit,kivettem majd felvettem a modot aztán kari vissza és felpakoltam a cuccokat a kátyára ami a modban volt(+ az én képeim zenéim).de az is lehet h valamit rosszul csináltam??
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

wnorbert írta:Hali.Most telepitetem sikeresen ezt a moddolt fw-t.És lenne pár kérdésem vele kapcsolatban. Miért nem tudom telepiteni a programokat az install könyvtárból???mivel ha telepiteni akarom kiirja h tanusitványhiba. és h miket és hol leht bekapcsolni h látszanak a főképernyőn.ugy telepitettem h leformáztam a mem karit,kivettem majd felvettem a modot aztán kari vissza és felpakoltam a cuccokat a kátyára ami a modban volt(+ az én képeim zenéim).de az is lehet h valamit rosszul csináltam??
Rompatcherben kapcsold be az installserver patchet ;)

Ha a Rompatcher nem indul el, akkor csinálj egy patches mappát a memkarin és rakd bele a patchet, ebben megtalálod: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=29699
Avatar
wnorbert
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 20:30:32
Készüléktípus: Nokia 5530 xm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: wnorbert »

kösz a gyors válasz, igymár tökéletesen müködik.de az utolsót nem tudom bekapcsolni a rompatcherben a short multitapot. jah és hibát ir ki ha változtatni akarom az üzemmódot.ez miért van???
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

wnorbert írta:kösz a gyors válasz, igymár tökéletesen müködik.de az utolsót nem tudom bekapcsolni a rompatcherben a short multitapot. jah és hibát ir ki ha változtatni akarom az üzemmódot.ez miért van???
Szerintem az csak sima, tehát nem érintős telefonokra van.
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

Heh, egy érdekes dolgot vettem észre. Végigpróbálgattam az összes ROM-ban lévő főképernyőt, és végül a navigation bar maradt, de ma mikor az előző üzim írtam az orange-ossal kapcsolatban, akkor átváltottam arra, majd vissza, és most megjelent 3 plusz gomb a főképernyőn. Tehát tegnap csak a két funkciógomb volt ott, most meg felette ott a tárcsázó, meg mellette még 2 választható, ami tegnap nem jött be, pedig állítgattam őket rendesen. Érdekes:D
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
wnorbert
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 20:30:32
Készüléktípus: Nokia 5530 xm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: wnorbert »

Damir írta:
wnorbert írta:kösz a gyors válasz, igymár tökéletesen müködik.de az utolsót nem tudom bekapcsolni a rompatcherben a short multitapot. jah és hibát ir ki ha változtatni akarom az üzemmódot.ez miért van???
Szerintem az csak sima, tehát nem érintős telefonokra van.
Kösz.Lassan rájövök h mit hol és mire alkalmas...tényleg sokkal gyorsabb tőle a telefon,nekem nagyon bejön a mod.minden elismerésem TT-nek érte.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

weresgyufa írta:Köszi, már csak az ION Battery nem akarja az igazat. Nekem pl N79-en a Home Screen sarkában futva jelzi a hátralévő akksi időt, de most vettem észre hogy ennél is megy, de csak a tárcsázóban jelenik meg és azon kívül sehol máshol, esetleg ha valakinek van 5lete milyen aksi monitorozót használjak ami megy hibátlanul, azt megköszönöm.
:Notworty:
az ion battery v3-as program, a keszenletbe ezert nem tudja v5-on kirakni. amugy mukodik rajta. nemigen van olyan akksi monitor ami allandoan ott viritana a fokepernyon v5-on, kiveve talan a pythonos progikat, de azok eleg gagyin neznek ki.
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”