Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
molnarmatyas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-12-30 szer. 07:08:47
Készüléktípus: nokia n95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: molnarmatyas »

Sziasztok telefon szakértők!!
Nagyon kérek mindenkit aki csak tud írjon nekem , rajtam már minden segít, :S
Amint olvasgattam volt már itt egy ilyen példa de az a telefon egy klón volt, na már most nekem az IMeI számom : 35-tel kezdődik, szóval remélem nem klón hja és nincsen memo kártyának hely sem benne..na szóval a pc suitom nem ismeri fel és amikor rádugom az usb-re annyit ír ki a telóm , hogy tömegtár, webcam, COM port, amikor először a COM port-ra állítottam egy hiányzó fájlt követelt a gépem valami MT6225-öt..hát megkerestem szépen google-ban és elvileg feltelepítette de ugyanolyan rossz :@ Nem hinném hogy magyar lenne a telefon , mert félig magyarul félig angolul írja ki a dolgokat...
Köszi szépen előre is mindnekinek a segítségét!!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: laci64 »

molnarmatyas írta:Sziasztok telefon szakértők!!
Nagyon kérek mindenkit aki csak tud írjon nekem , rajtam már minden segít, :S
Amint olvasgattam volt már itt egy ilyen példa de az a telefon egy klón volt, na már most nekem az IMeI számom : 35-tel kezdődik, szóval remélem nem klón hja és nincsen memo kártyának hely sem benne..na szóval a pc suitom nem ismeri fel és amikor rádugom az usb-re annyit ír ki a telóm , hogy tömegtár, webcam, COM port, amikor először a COM port-ra állítottam egy hiányzó fájlt követelt a gépem valami MT6225-öt..hát megkerestem szépen google-ban és elvileg feltelepítette de ugyanolyan rossz :@ Nem hinném hogy magyar lenne a telefon , mert félig magyarul félig angolul írja ki a dolgokat...
Köszi szépen előre is mindnekinek a segítségét!!
Üss be egy csillagot a billentyűzettel. Ha 5 ágú, akkor klon a telo, ha 6 ágú, akkor eredeti, és valami más gond lesz vele. Sajnos, az imei szám már nem "megbízható" ezen e téren, erről nem rég beszélgettünk. A memória kártya helyét pedig csak akkor lehet látni, ha leveszed a hátlapot, mert azon valóban nincs kártya takaró, illetve nyílás.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
molnarmatyas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-12-30 szer. 07:08:47
Készüléktípus: nokia n95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: molnarmatyas »

hát egy 5 ágú csillag jelenik meg, de ez akkor biztos hogy csak egy klón? mert a beírt kóddal is 35-el kezdődik az IMEi száma, jah és ezt írja ki? nem tudom hogy ez mennyit segít neked..
nokia n95 8GB (12.01)
V 10.0.021
04-30-2009
RM-320
Köszi azért i..akkor úgy látszik jól rá szedtek
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: laci64 »

molnarmatyas írta:hát egy 5 ágú csillag jelenik meg, de ez akkor biztos hogy csak egy klón? mert a beírt kóddal is 35-el kezdődik az IMEi száma, jah és ezt írja ki? nem tudom hogy ez mennyit segít neked..
nokia n95 8GB (12.01)
V 10.0.021
04-30-2009
RM-320
Köszi azért i..akkor úgy látszik jól rá szedtek
Ezt veséztük ki nem régiben. De ha le veszed a hátlapot, ott a mem kártya helye?
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
molnarmatyas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-12-30 szer. 07:08:47
Készüléktípus: nokia n95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: molnarmatyas »

tudod , nem igazán tudom, hogy milyennek kéne lennie-e , nos ennél van két ilyen kis lyuk szerűség ahová talán beférne a kártya..de nem igazán tom megállapítani, más tulajdonság nem jut eszedbe ami még bizonyíthatná, hogy ez egy klón..
köszönöm a segítségedet és a fáradságodat, és tényleg mit mondanak neked a számadatok, amiket kiír?
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: sutyi »

molnarmatyas írta:tudod , nem igazán tudom, hogy milyennek kéne lennie-e , nos ennél van két ilyen kis lyuk szerűség ahová talán beférne a kártya..de nem igazán tom megállapítani, más tulajdonság nem jut eszedbe ami még bizonyíthatná, hogy ez egy klón..
köszönöm a segítségedet és a fáradságodat, és tényleg mit mondanak neked a számadatok, amiket kiír?
Írd be itt az IMEI-t, megmondja a tutit:
http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr
Kép
molnarmatyas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-12-30 szer. 07:08:47
Készüléktípus: nokia n95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: molnarmatyas »

Srácok ez van : Note: This IMEI number seems to be correct, but we do not have any information on this specific handset. Please add the missing information below.
Mostmár érti valaki?
És köszönöm szépen sutyi!!!
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: sutyi »

molnarmatyas írta:Note: This IMEI number seems to be correct, but we do not have any information on this specific handset. Please add the missing information below.
Hááát, ez alapján úgy tűnik rendben van, bár további infókat kérne a pontos beazonosítás miatt..... :hmm2:
Engem ez a kártya-dolog elbizonytalanít.
Fotózd le valamivel a telót előlről-oldalról-belűlről, linkeld be, úgy talán ki lehet szűrni, merre hány méter.... :hmm2:
Kép
molnarmatyas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-12-30 szer. 07:08:47
Készüléktípus: nokia n95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: molnarmatyas »

ott a link-nél amit küldtél nekem megadok további adatokat is..de milyen frekvenciát írjak nokia n95 8 Gb esetében?? mert nincsen ott az a HSDPA -GSm 4 band..
köszi előre is..mingyárt küldöm a linket is
molnarmatyas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-12-30 szer. 07:08:47
Készüléktípus: nokia n95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: molnarmatyas »

ez a linkelés dolog nem igazán működik:S nem tudsz adni egy e-mail címet amire gyorsan áttolom a képeket??
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”