ONE N-gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

DAv7 írta:De egyre kevesebb pontot kapok. Így nem nagyon lehet 5000nél feljebb vinni, mert nekem elsőre Zhán Shi ellen Hardon adott 21 pontot, utána 2-3 menetenként egyel csökkent. Az előtte levő fickó meg alaból csak 18 pontot adott Hardon, azis így csökken.
Szerintem ha Zhán Shi ellen verekszel végig akkor 1 pontot mindig fog adni. De ez nem biztos addig még nem jutottam el. :D
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

stunts666 írta:
DAv7 írta:De egyre kevesebb pontot kapok. Így nem nagyon lehet 5000nél feljebb vinni, mert nekem elsőre Zhán Shi ellen Hardon adott 21 pontot, utána 2-3 menetenként egyel csökkent. Az előtte levő fickó meg alaból csak 18 pontot adott Hardon, azis így csökken.
Szerintem ha Zhán Shi ellen verekszel végig akkor 1 pontot mindig fog adni. De ez nem biztos addig még nem jutottam el. :D
én még mindig nem tudtam felrakni :confused2:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

maggi_1886 írta:
stunts666 írta:
DAv7 írta:De egyre kevesebb pontot kapok. Így nem nagyon lehet 5000nél feljebb vinni, mert nekem elsőre Zhán Shi ellen Hardon adott 21 pontot, utána 2-3 menetenként egyel csökkent. Az előtte levő fickó meg alaból csak 18 pontot adott Hardon, azis így csökken.
Szerintem ha Zhán Shi ellen verekszel végig akkor 1 pontot mindig fog adni. De ez nem biztos addig még nem jutottam el. :D
én még mindig nem tudtam felrakni :confused2:
A 82-re??? H-h nem tudtad felrakni???
Avatar
kissdani
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:00:58
Készüléktípus: Galaxy S2 + N82 + Nexus 5
Tartózkodási hely: Püspökszilágy
Has thanked: 18 times
Been thanked: 9 times

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: kissdani »

stunts666 írta:
maggi_1886 írta:
A 82-re??? H-h nem tudtad felrakni???
nekem is nehezen ment föl :) de, ha jól tudom a legújabb keretprogival a ONE meg az Asphalt nem akar menni (tört verzió).Ha jól tudom van ilyen Fixed verzió mind a kettőből.Én ezeket raktam föl és ment. ;)
Nokia N82 Black |v35.0.002|
Samsung Galaxy S2 | XXLPS | Resurrection-remix_ics_V2.6.1_AOKP-B40-4.0.4| Siyah v3.4.1 |

Samsung Galaxy TAB 8.9
Nexus 7 Gen II. 2013
Nexus 5
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: bikemano »

kissdani írta:
stunts666 írta:
maggi_1886 írta:
A 82-re??? H-h nem tudtad felrakni???
nekem is nehezen ment föl :) de, ha jól tudom a legújabb keretprogival a ONE meg az Asphalt nem akar menni (tört verzió).Ha jól tudom van ilyen Fixed verzió mind a kettőből.Én ezeket raktam föl és ment. ;)
Én az uj keretprogit még nem probáltam ki, de a régi keretprogival könnyedén tudtam telepiteni N73 és N95 készülékemre is a játékot és tökéletesen működött is ! :D
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

kissdani írta:
stunts666 írta:
maggi_1886 írta:
A 82-re??? H-h nem tudtad felrakni???
nekem is nehezen ment föl :) de, ha jól tudom a legújabb keretprogival a ONE meg az Asphalt nem akar menni (tört verzió).Ha jól tudom van ilyen Fixed verzió mind a kettőből.Én ezeket raktam föl és ment. ;)
Így van. A legújabb 1.40-es keretprogival simán megy minden játék. Hát sajna a One-ból fixed verziót kellett csinálni. De nem gond. :D
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

üdv.
Iskolában rákattantunk erre a játékra mert jó a grafika és van benne bt-s multi is. Ezzel nincs is semmi baj, csak azt akarom megkérdezni, hogy a Chuck Norris féle körbepörgő rúgást amit zhân shi csinál az én hogy tudom megcsinálni? mert traningben nincs olyan.
Előre is köszi.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

N-gage-en jó játék a One.
A hátteréről eddig keveset tudtam. Ma láttam a tv-ben Bruce Lee-ről és az ő hatásairól egy dokumentum filmet és a játékok című résznél kiderült, hogy a ONE alkotóját ő inspirálta. Ez az alkotó szerette volna felvenni a valódi mozgást, ezért keresett egy dinamikus mozgású harcművészt és Skóciában meg is találta. Persze a fickó nem volt olyan sokoldalú, mint Bruce Lee, de hasonlóan gyors és mozgékony volt (illetve lehet, hogy még az, hiszen él). Szóval vele vették fel azokat jeleneteket, amelyeket One-ban láthatunk és ellenfelünkkel szemben alkalmazunk.
Érdekes módon a bevágott játékmenet videó szebben nézett ki, mint a telefonomon található verzió, most nem gondolom azt, hogy magán az N-gage kézi konzolon futó One-t mutogatták volna, mert kinagyítva manapság elég gyatrán nézne ki az a grafika, sokkal inkább hiszem azt, hogy a One 3D gyorsítós változatának demóját láttam (korábban sokat emlegették, hogy létezik), mert feltűnő volt jobb minőségű grafika, a részletgazdagabb bejátszás (ami minden pálya elején van) és a kamera gördülékenyebben pásztázta végig a területet, egyébként az USA pályát mutogatták pár pillanatra, illetve az indiait is.
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”