ONE N-gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
elfLord
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-08-31 hétf. 19:27:21
Készüléktípus: E71[400.21.013] + Kingston 4GB
Tartózkodási hely: Szekszárd
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: elfLord »

kissdani írta:
elfLord írta:
MrAngelo írta::szivesen: nem ajánlom a trial felirat patchet! Csak a gond van vele.

Na ezt valahogy sejtettem... a 1539-es keretnél is ugyanaz volt, el sem indult többet, viszont a One megy és nagyon király! Tényleg köszönöm... :yeah:
Az Asphalt-hoz esetleg valami hasonló tipp vagy trükk? Mert az még mindig "köhög"... :sad:
PÜ ment ;)
Köszönöm szépen!
"Remember...The Force will be with you...Always..."

Az elmúlt 6 hónap:

HTC TD - Omnia 8GB - E51- N82 - E75 (3 napig) - E71

N-Gage név: _elfLord_
enn70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:23:14
Készüléktípus: n958gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: enn70 »

helosztok olyan problémám lenne hogy n80ra szeretném felrakni a ngage játékokat találtam hozza leirást is egy másik oldalon de nem sikerult segitenétek koszonom?...
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: potter55 »

enn70 írta:helosztok olyan problémám lenne hogy n80ra szeretném felrakni a ngage játékokat találtam hozza leirást is egy másik oldalon de nem sikerult segitenétek koszonom?...
Miért nem sikerült? Ha azt leírod talán tudok segíteni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
enn70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:23:14
Készüléktípus: n958gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: enn70 »

mert van egy olyan rész hogy másoljam a .....txt nevu fájlt a memoriakártyarol a c:private....mappába de nekem nincs a private mappan bellul semmi és nem is lehet létrehozni azonkivul az ngage keretprogramot negyed akkor mint a kijelzo.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

enn70 írta:mert van egy olyan rész hogy másoljam a .....txt nevu fájlt a memoriakártyarol a c:private....mappába de nekem nincs a private mappan bellul semmi és nem is lehet létrehozni azonkivul az ngage keretprogramot negyed akkor mint a kijelzo.
Van ott mappa csak nem látod. Hackelni kell a telefont és a rompatcherben az open4all patchet bekapcsolni. Itt a fórumon mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban. (helloOX)
Avatar
Metzgermeister
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 21:05:40
Készüléktípus: N95
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: Metzgermeister »

Sziasztok! próbálnám feltenni a One-t a telóra (6210 Navi) és a végén azt írja h unable to install(error-1) olvasgattam ezen a topicon belül és nekem az a keretprogram van fent ami az n82-es kollégának,de nem megy. Midnen felmegy(mondjuk érdekes h a star wars-t megszereztem crackelve és bármelyiket próbálom mindig csak a tutorial-al tudok játszani. Valakinek ötlete?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Metzgermeister írta:Sziasztok! próbálnám feltenni a One-t a telóra (6210 Navi) és a végén azt írja h unable to install(error-1) olvasgattam ezen a topicon belül és nekem az a keretprogram van fent ami az n82-es kollégának,de nem megy. Midnen felmegy(mondjuk érdekes h a star wars-t megszereztem crackelve és bármelyiket próbálom mindig csak a tutorial-al tudok játszani. Valakinek ötlete?
Üdv!

Ha valóban az 1.20(1459) verziós keretprogi van fent nálad, akkor a ONE-ra létezik megoldás az Asphalt 3-mal együtt, mert ebbe a 2 játékba bele kellett nyúlni, hogy fussanak, a ONE esetében megoldották egy fixszel, az Asphalt esetében viszont az új verziót kell feltelepíteni.
Elküldöm őket privátban.

Ami a Star warst illeti, neked újabb telód van, ezeket meg alapvetően 9.2-ig törték, szóval lutri, hogy mi fog menni és mi nem az 'okosított' játékok között, ha valamiből(aminek az okosított verziója sehogyan sem megy) teljes verziót szeretnél, azt valószínűleg meg kell venned.
Avatar
baal-amiga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-08-26 szer. 08:46:16
Készüléktípus: 5630 XM
Tartózkodási hely: Komló
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: baal-amiga »

MrAngelo írta:Helló

Nekem ezzel a keretprogival megy az a One verzió amit mindjárt elküldök PÜ-be. :cool2:
Üdv, ezt én is kipróbálom, mert a legújabbal több nem megy, mint ami igen. Két kérdésem van, e között a fájl között és az ugyanilyen verziójú, N-Gage honlapról leszedett között van-e különbség, mert a fájlméret nem egyezik ("az N-gage-es honlaopos" nagyobb),
illetve ha simán eltávolítom az új n-gage app-ot fel tudom tenni az 1.20-at, nem zavar be, hogy újabb volt már fenn??
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

baal-amiga írta:
MrAngelo írta:Helló

Nekem ezzel a keretprogival megy az a One verzió amit mindjárt elküldök PÜ-be. :cool2:
Üdv, ezt én is kipróbálom, mert a legújabbal több nem megy, mint ami igen. Két kérdésem van, e között a fájl között és az ugyanilyen verziójú, N-Gage honlapról leszedett között van-e különbség, mert a fájlméret nem egyezik ("az N-gage-es honlaopos" nagyobb),
illetve ha simán eltávolítom az új n-gage app-ot fel tudom tenni az 1.20-at, nem zavar be, hogy újabb volt már fenn??
Úgy tiszta, ha eltávolítod a játékokat, majd a keretprogit és utána feltelepíted a másik keretprogit, majd pedig a játékokat.
Ha hivatalosan támogatott a telód, akkor elvileg jó az n-gage-es honlapról letöltött progi is, de elfut a tört is.
Avatar
baal-amiga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-08-26 szer. 08:46:16
Készüléktípus: 5630 XM
Tartózkodási hely: Komló
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: ONE N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: baal-amiga »

luciuscornelius írta:
Úgy tiszta, ha eltávolítod a játékokat, majd a keretprogit és utána feltelepíted a másik keretprogit, majd pedig a játékokat.
Ha hivatalosan támogatott a telód, akkor elvileg jó az n-gage-es honlapról letöltött progi is, de elfut a tört is.
Persze, hogy csak a keretprogit szedtem le :confused2: Aztán nem is látta a cuccokat, újból kellett tenni így is mindet.
De a lényeg, hogy továbbra is a játékok nagy részénél dobja a KERN EXEC 3 hibát, ugyanúgy, mint az újabbal; a One-t fel sem telepíti.
Csak az alábbiak mennek: Tetris, RE Dege, Horgászos game, Star Wars; a Boom Blox, a Crash pedig pl. egyszerűen megáll a köv. pálya töltésénél, viszont ezek jönnek be a legjobban (már amennyit láttam eddig belőlük).
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”