Worms World Party N-gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

laviaag: ne is tedd, mert ez a játék arról szól, hogy semmi újítás nincs benne a wwp koncepcióhoz képest, viszont pont annyit változtattak külcsínben és megjelenésben hogy még a kényelmesség érzetét is elvegyék.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Nem tudom, hogy laviaag mennyit mondhat el nekünk, elég gáz, hogy innen vonnak el pénzt a korát ismételten meg nem haladó csúcsnokiára(N97). Ha lehetséges és laviaag is úgy gondolja, akkor egy külön témában szívesen beszélgetnék a Nokiáról és jelenlegi tevékenységéről.
Off vége.
Avatar
laviaag
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 16:01:05
Készüléktípus: N95 8GB
Tartózkodási hely: Hungary
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: laviaag »

luciuscornelius írta:Nem tudom, hogy laviaag mennyit mondhat el nekünk, elég gáz, hogy innen vonnak el pénzt a korát ismételten meg nem haladó csúcsnokiára(N97). Ha lehetséges és laviaag is úgy gondolja, akkor egy külön témában szívesen beszélgetnék a Nokiáról és jelenlegi tevékenységéről.
Off vége.
Ment pü!
OFF End
Többet erővel, mint ésszel, előbb format aztán fűrészelj...
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Hát-hát :) Binpda hoz megint eljutottak könyörgéseink, ha eddig nem tudta volna vki, a srác nem sokkal ezelőtt... Feltörte.. Átcsapta, áttörve az igazság és jog falait.. megbecstelenítette a gamééét, szóval itt van. Aki játszott a demóval, annak csak annyit, hogy ponnt ugyanolyan. (nálam ez a szart jelenti). Ez egy pársoros rivjú lesz, azért ilyen rövid mert pont ennyit játszottam a gummával is.

Nemtom mit mondjak, hogy kezdjem :) Nekem úgy sejlik egyre inkább, hogy a fejlesztők valójában egy bosszúhadjáratot indítottak ellenünk. Direkt elszarják a játékokat, mert vmiért dühösek.. Lehet magukra, de szerintem inkább ránk. Szerintem egész jogos a gyanú, és a worms igazolja ezt a legeslegjobban. Mert egy játék pcs megjelenésétől kezdve több éven át tök ugyanolyan volt mindig, és most ezt vmiért mégis elszúrták.

Grafika: 4,5/5
Nos, itt sztem nem lehet panasz, báár itt is kicsit eltértek az eredetitől. Nemtom miért, vagy h. ez jó e, tulajdonképpen csak a háttér más a pályán. Ami viszont zavaró, hogy változott a betűtipus, és a menü vmi egészen érdekesen puritán lett. Lehet, hogy a fejlesztők közt volt valami ámis arc, vagy más szektatag, mindenesetre ügyesen becsempészte az elveit.

Hangok: 1,5/5
Bizoooony, ez az a rész, ahol nagy kareszt kap a játék. Nincs muzsika, könyörgöm... Legalább játék elején küldhetnének egy figyelmeztetést, hogy kapcsojjá-be-vmi-shakirályt-mellé mer mi nem csinátunk hozzája zenétet. Nincs, de tényleg, semmi. Sőt, szerintem ha a saját zeném bekapcsolnám még az se szólalna meg, mer elmenne a kedve az egésztől.

Fegyverek: 4/5
Ebben az egyben sikerült megőrizniük a hagyományokat, vagyis semmi újítás. Egyébként ez szerves része annak az elvnek, hogy az n-gage 2.0 az gyakorlatilag bármilyen újítás nélkül akarja eladni magát, bár ez a team17nek is alapelve.

Irányítás: 3,5/5
Szerintem aki játszott a szimbis verzióval az tudja mire gondolok. A baj az, hogy egy gomb megnyomásával juthatunk el egy menüig, ahonnan különféle dolgokat rendelhetünk el. Pl régen (szimbisben) megnyomtam a nullát, és már szabadon kalandozhattam a mapon. Most elő kell hívni a menüt, ott kiválasztani a mappajárkálás funkciót, aztán körülnézhetek, végül megnyomok még egy gombot, és akkor mehetek tovább. Ha újra meg akarom nézni, megismétlem ezt. (Ennél fárasztóbb csak leírni volt mindezt). Aki nem játszott szimbással (van olyan?) annak talán nem lesz olyan feltűnő. Ja, én e61i-men toltam, ott a hülye billentyűkiosztás miatt még használhatatlanabb az egész.

A játékra összpontot nem adok, mert ha őszinte lennék, lehúznám, ha meg legalább 4-et adnék neki, hazudnék.

Multipról nem tudok szólni, valahogy nincs kedvem hozzá. Ha vki tolta írja meg, kíváncsi vagyok rá.

Szóval ez az én személyes rivjúm... Ez az n-gage 2.0 :) Azt nem tom miért hívják így. Mert ez csak 0. És a pont a nulla után van. Nulla és pont... (tisztelet a kivételnek, dehát ezt 1000x megbeszéltük)
Kösz, ha átfutottad :) Ja most nézem annyira nem is lett rövid.
westeltamas
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:00:18
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: USA vagy Debrecen
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: westeltamas »

Hali!
Én multiba tolom az n-gage arénával, eddig mindig kikaptam :D
Hát a játék annyira nem rosz, de ha van benne -gage arenás multiplayer, akkor egy BT-t miért nem tettek bele?
ÁÁ na mindegy, annyira nem rossz maga a játék szerintem! :)
• Mercedes Benz W202 C250 T TD
• Nokia N900 + Nokia N95 8GB v20.0.016 - A kegyetlen...
• Nokia.Ovi.Maps - aGPS
• Linksys WRT54GL
• 2 darab Logitech X-230 2.1
http://s60web.extra.hu
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

westeltamas írta:Hali!
Én multiba tolom az n-gage arénával, eddig mindig kikaptam :D
Hát a játék annyira nem rosz, de ha van benne -gage arenás multiplayer, akkor egy BT-t miért nem tettek bele?
ÁÁ na mindegy, annyira nem rossz maga a játék szerintem! :)

az arenában valós időben lehet egymás ellen játszani :?2: :o
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
gombos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-02-09 hétf. 12:11:36
Készüléktípus: nokia n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: gombos »

Nekem tetszik a játék,igaz szerintem rosszult csinálták meg az ngage game pont elosztásokat,de nekem bejött a játék!Remélem BINPDA a többi 2009-es játékokat is megcsinálja:D!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Maggi, ment pü.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Dejó, tegnap multiztam. Pedig csak poénból próbáltam ki, gondoltam letilt majd vagy ilyesmi, tudjátok hackelt cucc. De nem, szóval tökjó. Csak olyan uncsi volt, a robbanások ilyen kis pukkanások inkább, idő alig volt, a ninja rope pedig eszméletlen randa.

UPDATE
Ma is játszottam... Eszméletlen puritán ez a multi! Nemtom ki állítja be a játékmódot, de mindig ugyanaz a gagyi-fegyveres cucc. A robbanások tiszta viccesek, robban egy gránát és levesz ötöt, meg hasonlók.Az idő megőrjít, itt nincs idő ninjára, meg hasonlókra, előkapod fegyvered, körülnézel és kb annyi volt a kör. Plussz, lehet hogy az túl laggos lenne, de mi a mennykőért nem lehet játék közben írni? Végre van egypoénos baseball-ütés, annyival megdobná még a játékot, ha odaírhatnám hogy lol... legalább egy beszólástárból lehetne válogatni, de még az sincs. Játékon kívül meg ki fog csetelni? lol, ez nem a szivek szállodája, én játék közben akarok pofáskodni. Amúgy akiket fenn látok online jáccani: ugye nem annyi az összes ember? Mert én fellépek és van kb két csapat. Elég lehervasztó. Egyébként ha lennénk 4en tolhatnánk egymás ellen! Nálam van otthon wifi szóval tudom este is tolni. ja, én már nyertem 2x, nem olyan nehéz, tök lamák ott a legtöbben.
Jahh, ha esetleg vki látja a madjar nevű csapatot, az én vok... Szóval menekülést kezdheted is, vagy küzdünk egy jót ;)
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Hi aLL!

Rászántam magam és feltettem az 'ingyenes' 1.0 verziót az ip... fórumról de azt írja, korrupt file, és felajánlja, hogy törölhetem.
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”