Worms World Party N-gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Kategória: stratégia
Fejlesztő: Team15
Kiadó: THQ Wireless

KépKép
KépKépKép

Végre n-gage platformra is megérkeztek a kukacok, ha valakinek van valami mondanivalója ezzel kapcsolatban, vagy szeretne írni arról, hogy mennyire pozitív(esetelg negatív) ez számára a symbian verzió után, az ne kíméljen minket :D

A fórumszabályzat értelmében N-Gage játékot feltölteni, belinkelni vagy a fórumban kérni tilos! Kérni kizárólag privát üzenetben lehet.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Ha már így kérted, leírom ide is.

Pro:
Multiplayer - sajnos neten nem megy
Van 'háttér'
Nem gondolkodik annyit a gép, szinte egyből tüzel.

Kontra:
A mophun verzió sokkal kezelhetőbb, nem késik a hang lövéskor és a grafika is jobb egy kicsit.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Szoasztok!

Én csak demoval játszottam

Na szóval én azt mondtam hogy a wwp olyan jó, hogy azt még ezen a platformon se lehet elszúrni... Ez viszont vmi hihetetlen! A grafika rosszabb mint a nemtom hány éve kint levő mophunos verzió, eleve a menü, de valahogy az egész hangulat barátságtalan. Hülye a betütipus, olyan hülyén néz ki..

Meg mi ez hogy nincs zene? Ez ugye csak a demoban van így? Ha valakinek már megvan fullban, akkor nyugtasson meg, hogy van zene. Szóval: nem hittem volna, hogy ezt kell mondanom, de a régi változat eddig jobban tetszik, grafója jobb, stb... És azt hiszem valahol itt érhető igazán tetten a Zen-gédzs romlása: amikor már az ászpóker-rojálflöss alappal se tudnak mit kezdeni. Legszívesebben egy aqua sheeppel átmennék az óceánon és beleszálnnék a team17 központjába. Eleve nem újítottak semmit tíz éve a mi team 17-es (meglehetősen kicsi...) kukacaink!
Persze nem baj ez, inkább enyhe tragédia csak. Ja, egyébként nem tudom mit keményítenek, hogy a demoban összesen két fegyvert adnak. Emlékszem, az eredeti, legeslegeslegelső worms a pc-n: kétféle pálya volt, éééés volt legalább! öt fegyver. És ettől csak jobban megjött a kedvem az egészhez. Így meg azt mondtam utána, hogy bekaphatják a fegyvereiket, meg néhány millió rajongóét is.. Szóval, ha nagy bevételről álmodtak, részemről ezt tudom elképzelni nekik...
Ez eddig 0 százalék. (Tapsorkán)

De tényleg, akinek megvan az eredeti, nyugtasson meg hogy nem szar a játék

Zárszó: szerintem mindenképp érdemes kipróbálni, ha meg akarod tudni, milyen mikor pár percet kitépnek az életedből, vagy régi álmaid törik szét... Mit gondoltok?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Szerintem 2009-ben ennek a játéknak 3D-ben kéne nyomulnia és nem a 10 éves 2D-ben.
Persze tudom, hogy sokan a 2D-t szeretik(sokszor azért, mert a 3D-t átláthatatlannak tartják), de számomra a 3D is nagy etalon, pc-n szoktam tologatni és simán elférne mobilon is. Ezek csak szórakoznak velünk.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Én is csak a demoval játszottam. A zene mondjuk nekem abszolút nem hiányzik de ettől függetlenül szarabb mint az előző.
Egyébként az én életemből nem sikerült kitépniük semmit mert én pontosan ilyenre számítottam. Mikor bejelentették a játékot már tudtam, hogy a jó öreg mophun verzió marad a favorit.
És tényleg 3D-t kellett volna csinálniuk, akkor legalább nem lenne összehasonlítási alap. :weird:
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Ezt a 3d-s dolgot komolyan gondoltátok? Mindenesetre érdekes... Szerintem se rossz ötlet, de nem túl nagy lépés ez így mobilon?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Én nem érzem túl nagy lépésnek, mert már van Quake1,2 és 3, akkor miért ne lehetne Worms3D, ha nem is teljesen olyan mint a 2004-es pc változat, de valami hasonlót össze lehetne dobni. A hardver lassan alkalmas lesz rá és lehet, hogy most is az. Még is csak 2009-et írunk :D
Elég szégyen, ha még ez sem valósítható meg.
Avatar
laviaag
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 16:01:05
Készüléktípus: N95 8GB
Tartózkodási hely: Hungary
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: laviaag »

Bocs, hogy OFF-olok, de a Romlik az N-gage játékok szintje topikba már mondtam, hogy senki ne várjon csodát, nem lesznek minőségi játékok n-gage 2.0-ra. Az okát is leírtam. Tudom, mert láttam... Nem a levegőbe beszélek. Én már fel se teszem, sőt nincs is fent engédzs játék a telómon. Ez van, melléfogott a NOKIA. :confused3:
Többet erővel, mint ésszel, előbb format aztán fűrészelj...
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

laviaag írta:Bocs, hogy OFF-olok, de a Romlik az N-gage játékok szintje topikba már mondtam, hogy senki ne várjon csodát, nem lesznek minőségi játékok n-gage 2.0-ra. Az okát is leírtam. Tudom, mert láttam... Nem a levegőbe beszélek. Én már fel se teszem, sőt nincs is fent engédzs játék a telómon. Ez van, melléfogott a NOKIA. :confused3:
Én elhiszem. Ezek szerint a pár hónapos állítólagos szerződések a Fishlasbs-zal, Eidosszal és társaival csak a szemfényvesztés részei.
Avatar
laviaag
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 16:01:05
Készüléktípus: N95 8GB
Tartózkodási hely: Hungary
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: laviaag »

luciuscornelius írta:
laviaag írta:Bocs, hogy OFF-olok, de a Romlik az N-gage játékok szintje topikba már mondtam, hogy senki ne várjon csodát, nem lesznek minőségi játékok n-gage 2.0-ra. Az okát is leírtam. Tudom, mert láttam... Nem a levegőbe beszélek. Én már fel se teszem, sőt nincs is fent engédzs játék a telómon. Ez van, melléfogott a NOKIA. :confused3:
Én elhiszem. Ezek szerint a pár hónapos állítólagos szerződések a Fishlasbs-zal, Eidosszal és társaival csak a szemfényvesztés részei.
Csak hitegetés, majd lesz kapsz gagyi és azzal kell beérni... Lehet a javas játékok jobb minőségűek némelyik... Szerintem a jövő nem ezekbe van, hanem a magán fejlesztőkbe, biztosan láttad már te is a Real Racing-et Youtube . Mint fentebb írtátok Quake3, hmmm... Azt se a NOKIA fejlesztette saját pénzből. A NOKIA játékfejlesztésre szánt költségvetést csökkentette az új koncepciók tervezésére szánt erőbefektetések miatt, lásd: N97. Ne tudjátok meg hány ember dolgozik rajta, én még csak a kezembe se vehettem :( . De a pénzeket most keményen elvonták pár területről.

De ne csak OFF-oljak, én nem teszem fel, jó a Mophun verza, azok alapján, meg amiket írtok (meg amit tudok) nem is kell N-gagyi vörmsz. :taps1:
Többet erővel, mint ésszel, előbb format aztán fűrészelj...
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”