Worms World Party N-gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

MrAngelo írta:Hi aLL!

Rászántam magam és feltettem az 'ingyenes' 1.0 verziót az ip... fórumról de azt írja, korrupt file, és felajánlja, hogy törölhetem.
Lehet,h rossz verzát szereztél be, mert valóban volt egy fake verzió, ami ezt írta ki telepítésnél.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Gogléba beírod "worms n-gage 2.0 binpda", kijön egy blogoldal amin van egy verza, az működött nálam. Küldenék linket is, de nemtom hogy most milyenek a szabályok. Megéri megkeresni, bár az ipmarkt (haha, ügyesen elírtam mi?) is jó, nem beszélve a többiről.

Amúgy más is írhatna kritikát a játékról. (Én írtam ide egyet, talán egy oldallal ezelőtt van) Az enyémre nem adtam összpontot mert akkor keveset játszottam vele, de most már elég sokat toltam, szóval: Nokia E61i-n én erre 3,75-öt adok. (5-ből). Nem rossz, mert ami van, azt nem rontották el nagyon, de mintha még szorosabbra húzták volna a nadrágszíjat. Érdekes az egész, mert már most küldik a vidiket, hogy iphonon hogy fog kinézni.. Persze sokkal jobban, de ez valamiről árulkodik: mindenki azt mondja, hogy jahh, az iphon a grafócsászár, csakhogy egy ilyen 2d jellegű játékot még nokiára is szépen meg lehetett volna csinálni. Tehát itt már nem csak arról van szó, hogy ki képes többre, hanem hogy hova fekteti az energiáját maga a fejlesztő. mind1!

Multiplayer meg egész lehangoló. Egy hatmilliárdos bolygón egyszerre talán ha húsz ember játszik wwp-t multiban... Akár este, akár reggel. Egy frissen megjelent n-gage játék... Jó ha találok egy rendes csapatot, bár kezdem érteni azokat, akik inkább kihagyják: A játékmódok előre meghatározottak!! Nem lehet változtatni, és még a legdurvább mod is puritán, puritán, puritán! A játékot szinte mindig a szerencse dönti el, kevés az idő, és az arzenál kb végig bazuka-gránát-soci... Cáfoljon már meg vki, mondjátok hogy ez így jó :)
alfaw
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009-03-08 vas. 20:47:08
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Monor
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: alfaw »

Sziasztok!
N95 8GB-on játszanék vele, de nem tudok ugrani. Azt mondja, hogy a GAME B gombbal lehet, de az melyik. Már mindent végignyomkodtam...
Köszi.
Zoli
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: Segal »

alfaw írta:Sziasztok!
N95 8GB-on játszanék vele, de nem tudok ugrani. Azt mondja, hogy a GAME B gombbal lehet, de az melyik. Már mindent végignyomkodtam...
Köszi.
Zoli
szerintem a zenegombok közül a belső kettő valamelyike
alfaw
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009-03-08 vas. 20:47:08
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Monor
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: alfaw »

Segal írta:
alfaw írta:Sziasztok!
N95 8GB-on játszanék vele, de nem tudok ugrani. Azt mondja, hogy a GAME B gombbal lehet, de az melyik. Már mindent végignyomkodtam...
Köszi.
Zoli
szerintem a zenegombok közül a belső kettő valamelyike
Köszi!
A PLAY szintén a tűz és a STOP az ugrás.
Zoli
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

vki szokott játszani az n-gage arenában :?2:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

"vki szokott játszani az n-gage arenában :?2: "

Én igen, jónéhányszor voltam már. Azt hittem világranglistán se lehetek rossz, mert amikor belépek, egyszerre mindig csak kb 20-30-an játszanak. Gondoltam h. akkor nem nagyon népszerű a játék, aztán a toplistákból kiderült hogy kb utolsó vagyok :DD Amúgy néha olyan élvezetes az egész, néha meg tiszta gáz.
Nem lehet in-game chatelni, ami gáz, de rohadtul! Hangulatnak ad egy -50%-ot. (szerintem, plána ha magyarokkal kerülök össze) A másik meg, hogy a player listánál látok egy magyar arcot és nem tudok rákattintani. Téged is láttalak maggi, csak nem tudtam kontaktot felvenni, mert a team17 csapata ezt mindenáron megakadályozza, a lobby chatet meg nyilván nem nézted.
Amúgy jó kis game ez, csak mekkora surmóság hogy így kicsórták a fegyvereket a játékból
-napalm strike
-magic bullett
-minigun
-kispisztoly
-balta
-íj
-jetpack, antigravitation csak csomagban lehet kapni
-super banán bomba,
-aqua sheep,
-szőnyeg bomba.
-őrült tehénkék
-Játék elején nem lehet a három plusz beállítást hozzányomni. (WWp-ben volt, pl hogy hosszabb a ninja rope, vagy eleve double damaga legyen, ne ilyen kis finganások stb)
Nem is folytatom, mer ha tovább sorolnám átcsúsznánk az index fórumra. Én persze mindig ugyanazt szajkózom, de: ok, hogy nem változtatnak semmit, de hogy még abból is elvesznek, ami van?? Most imagine, hogy a team17 tárgyalótermében a fejlesztők arról sugdolóznak, hogy:
-Neeem, szerintem a földrengést kéne elvenni.
-Á, várj, a szuper banánt is szedjük ki. Az télleg megdobná a hangulatot.
-Jó ötlet Bill. Kira lesz a játék.
-Kösz Anderson.
-Nincs mit. Én is csak most készültem el az egyszerűbb kezelőfelülettel.
-Remek! Hogy állnak a hangok, Adams?
-Már majdnem kikaptam mindet főnök.
-Ugye a zenét is kiszedted? Nem akarom, hogy ez rontsa el a játékot.
-Hisz ismersz.... Semmi hang!
-Jól van fiúk! Azt hiszem ma is megdolgoztunk a pénzünkért. Akkor lets have a taco.
-Juhééé.
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
...
....
És még ííííííígy is élvezetes. Mert worms, mégha meg is csonkítják, és egyenként vágják le körömvágó ollóval a gyűrűit ennek a szegény féreg játéknak.
Amúgy játszhatnánk néha együtt.
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

merkur96 írta:"vki szokott játszani az n-gage arenában :?2: "

Én igen, jónéhányszor voltam már. Azt hittem világranglistán se lehetek rossz, mert amikor belépek, egyszerre mindig csak kb 20-30-an játszanak. Gondoltam h. akkor nem nagyon népszerű a játék, aztán a toplistákból kiderült hogy kb utolsó vagyok :DD Amúgy néha olyan élvezetes az egész, néha meg tiszta gáz.
Nem lehet in-game chatelni, ami gáz, de rohadtul! Hangulatnak ad egy -50%-ot. (szerintem, plána ha magyarokkal kerülök össze) A másik meg, hogy a player listánál látok egy magyar arcot és nem tudok rákattintani. Téged is láttalak maggi, csak nem tudtam kontaktot felvenni, mert a team17 csapata ezt mindenáron megakadályozza, a lobby chatet meg nyilván nem nézted.
Amúgy jó kis game ez, csak mekkora surmóság hogy így kicsórták a fegyvereket a játékból
-napalm strike
-magic bullett
-minigun
-kispisztoly
-balta
-íj
-jetpack, antigravitation csak csomagban lehet kapni
-super banán bomba,

vegyél fel baratnák és akkor látjuk hogy ki mikor van bejelentkezve. aláírásomban megtalálod a a nickemet.
-aqua sheep,
-szőnyeg bomba.
-őrült tehénkék
-Játék elején nem lehet a három plusz beállítást hozzányomni. (WWp-ben volt, pl hogy hosszabb a ninja rope, vagy eleve double damaga legyen, ne ilyen kis finganások stb)
Nem is folytatom, mer ha tovább sorolnám átcsúsznánk az index fórumra. Én persze mindig ugyanazt szajkózom, de: ok, hogy nem változtatnak semmit, de hogy még abból is elvesznek, ami van?? Most imagine, hogy a team17 tárgyalótermében a fejlesztők arról sugdolóznak, hogy:
-Neeem, szerintem a földrengést kéne elvenni.
-Á, várj, a szuper banánt is szedjük ki. Az télleg megdobná a hangulatot.
-Jó ötlet Bill. Kira lesz a játék.
-Kösz Anderson.
-Nincs mit. Én is csak most készültem el az egyszerűbb kezelőfelülettel.
-Remek! Hogy állnak a hangok, Adams?
-Már majdnem kikaptam mindet főnök.
-Ugye a zenét is kiszedted? Nem akarom, hogy ez rontsa el a játékot.
-Hisz ismersz.... Semmi hang!
-Jól van fiúk! Azt hiszem ma is megdolgoztunk a pénzünkért. Akkor lets have a taco.
-Juhééé.
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
...
....
És még ííííííígy is élvezetes. Mert worms, mégha meg is csonkítják, és egyenként vágják le körömvágó ollóval a gyűrűit ennek a szegény féreg játéknak.
Amúgy játszhatnánk néha együtt.

vegyél fel baratnák és akkor látjuk hogy ki mikor van bejelentkezve. aláírásomban megtalálod a a nickemet.
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
gaboca777
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:30:19
Készüléktípus: SG S4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: ÓÓÓÓ Buda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: gaboca777 »

Sziasztok.Hogy lehet ezt a kukacost multiba nyomni? :hmm2: Valaki egy beállítással megdobhatna!Köszi! :D
PDA:I9505XXUEMKF
CSC:I9505TMHEMJ6
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Worms World Party N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

gaboca777 írta:Sziasztok.Hogy lehet ezt a kukacost multiba nyomni? :hmm2: Valaki egy beállítással megdobhatna!Köszi! :D
belépsz a játékba és n-gage arena. kiválasztod a hozzáférési pontot amikor kéri és már mehet is... :!:
itt egy video is: http://www.youtube.com/watch?v=bVZh9afqfHo
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”