Romlik az n-gage játékok minősége

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.

Milyenek a legutóbbi n-gage játékok?

Hozzák az n-gage szintet és ez így is marad
4
8%
Hozzák az n-gage szintet, de fejlődést várok
19
38%
A java szintet hozzák és ez jó ideig nem változik
26
52%
A java szintet hozzák, de ez hamarosan javulni fog
1
2%
 
Szavazatok száma: 50

Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Fogalmazhatnánk úgy is, hogy 'eljávásodik' a symbian és n-gage platform.

Aki úgy érzi, hogy szeretné véleményét kinyílánítani a témáról, az ne kíméljen minket!

Pár gondolat bevezetésként:

Sokan nem tartják megfelelő szintünek az új n-gage szolgáltatást és az ebben szereplő játékokat(főleg a játékokat) mégis azt mondom, hogy vissza fogjuk még sírni a lesajnált Asphalt 3-at is, mert minőségileg igenis ott volt a toppon a legutóbbi felhozatalhoz képest.
Gondoljunk csak a Hooked on Creatures of the Deepre, hogy mennyire szép és mennyire összetett vagy a One-ra, amely azért még hozza a szintet. A jelenlegi felhoztalban találunk pár jó játékot, de vajon ez így lesz a jövőben is vagy rányomja mindenre a bélyegét a jelen :?2:

Egy kis adalék a témához:

http://mobile-games.blog.hu/2009/03/30/ ... 64744d2928

Várom a véleményeket :D
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

A topic címét olvasva ez ugrott be: "miért, valaha jó volt?" :lol:
Najó, viccet félretéve volt egy két jobb alkotás, de egyiknek sem a grafikája győzött meg. Biztos maximalista vagyok de az általam elvárt grafikai szint 2009-ben egy mobiltól, valahol az iPhone és a PSP között mozog.
Még pont jó hogy ajánlottak jóáron egy iPod Touch-t, egyböl meg is vettem. Azóta hordozható játékkonzolnak használom :D

szerk: véggiolvasva a cikket, és tökéletesen egyet értek. Az Ngage-be fektettett energiájuk (mert hát csaknem malmoztak) másodjára is a semmibe vész.
Bár most nokia szakik (nem a játékfejleszők), biztos az OVI talpraállításával vannak elfoglalva. Már a MOSH-ra is ki van írva hogy hamarosan beolvad az OVI-ba.
Az játékfeljelsztők és az Ngage-esek valószínűleg most a prototípus N97-et nyomogattják, és próbálják kihonzi belőle a legjobbat. Reméljük azért titkolják a herdvert mert valami durvaság van benne. De ez utóbbi már tényleg nagyon OFF volt :oops:
Visszatérve, én csak a Symbian feltámadásában bízok már, az Ngage-ben nem. :cry3:
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
babe1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 07:01:05
Készüléktípus: Samsung i9003
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: babe1 »

Valóban romlik a minőség, de az is lehet, hogy most már egyre jobb játékokat várunk, mint például a szifonon vannak. Az elmúlt években nem sok változást hoztak, de néhány game azért hozza a szintet. :hmm2:
Én már azon se lepődnék meg, ha a java játékot megcsinálják és utána belemennek a Total Commander-be és egyszerűen átnevezik .sis(x) vagy .ngage fájllá. :shifty:
Ezért, ha véletlenül feltéved egy n-gage fejlesztő akkor üzenem neki, hogy "hahó mi jobb játékokra vágyunk nem pedig ilyen java-ból kiszedett klónokra, mert ha ilyenek jönnek ki akkor nem simbianos telefonokat vettünk volna." :blink:
Siemens M35i-->Nokia 3410-->Siemens ST60-->Nokia 6600-->Nokia 6120c-->Samsung i5700-->Samsung i9003
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: dwayne »

"az általam elvárt grafikai szint 2009-ben egy mobiltól, valahol az iPhone és a PSP között mozog."
Na ez szép gondolat.
Az én elvárásom 2009ben egy alsókategóriás mobiltelefontól valahol az X360 és a PS3 között van.
Ezt én mondatmat is ugyanolyan könnyű volt leírni, és ugyanúgy semmi értelme. Legalábbis ebben a valóságban.:)
latika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 14:32:18
Készüléktípus: GSM bolt
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: latika »

az engédzs játékok egyre fosabbak sztem! jó van talán 1-2 jó de na! nem az igazi!
igaz az is hogy a régi ngage nem volt épp sikeres, de aki 1x jáccott ilyanon meg az újon sztem a régire szavaz
én most akarok szerezni egy régi ngage telót mert az jobb volt! :D
ez a "szolgáltatás"-os megoldás is egy rakás sz@r, sztem!
mérnem csinál a nokia vmi jó ÚJ ngage2.0-át?? :D de vmi jobb hardware-el mint az előző(pl kamera mert sok embernek az is számít, nekem mondjuk nem!)
SYMBIAN: remélem feltámasztja a Nokia ezt mert én évek óta(7610;), első symbim) symbiant használok és meg vok vele elégedve! sokan mondják hogy lassúúúú, nemigaz ha nem teszed tele a telót. na mind1

a lényeg: nekem eddig szinte csak nokia telóm volt, és abból is inkább symbian és naon remélem hogy a nokia nem az n97-et nyomkodja hanem olvassa az ilyen fórumokat is!

amúgy vmi olyasmi előrelépésre várnék én szpeciel, mint:

9300 -> e90 mind2 kommunikátor de nagyok qa különbségek! :D sztem tudja mindenki mire értem!

na hali

HAJRÁ NOKIA
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

dwayne írta:"az általam elvárt grafikai szint 2009-ben egy mobiltól, valahol az iPhone és a PSP között mozog."
Na ez szép gondolat.
Az én elvárásom 2009ben egy alsókategóriás mobiltelefontól valahol az X360 és a PS3 között van.
Ezt én mondatmat is ugyanolyan könnyű volt leírni, és ugyanúgy semmi értelme. Legalábbis ebben a valóságban.:)
Miért? Lehetetlen? Az iPhone igenis megcsinálta. Úgyérzem, nem elszállt szintet írtam (ellentétben veled).
Meghát mégis mihez hasonlíthattam volna az elvárásaimat? villany rezsóhoz? Vagy inkább az írom hogy nekem a gameboy szint a bejövős?
További napsütéses szép napot! :cool3:
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: dwayne »

Naház pont ezaz? Te mihez hasonlítottad? Egy nem létező telefonkategóriához. 369MHznél járunk 64-128MB RAmnál, 3d gyorsítás hol van, hol nincs. Ha az átlagról beszélünk. Úgyhogy elszálltál te is. Senki nem mondta, hogy nem lehet megcsinálni, ezért írtam, hogy nem ebben a valóságban. Az Iphone megcsinálta? Tehát az iphone az iphone és a PSP között van, ezt nevezem:) A PSP meg nem telefon, se méreteiben, és nem is arra van kihegyezve.
Szerintem inkább handheld konzolt vegyél, minthogy a telefonok miatt szomorkodsz, hogy de gyengék... Elvégre is vehetsz mondjuk egy DS-t vagy PSPt, meg mellé egy alap telefont, és akkor mindenki örül:)
Persze ennek az ötvözése lehetett volna a Gage2.0, de már effelől senkinek nincsenek illúziói, ez van:S
Szép napot neked is, kellemes idő van!
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Ne lovagoljunk a szavakon. Úgyérzem érted mit akartam mondani vele, én is értem te mit akarsz mondani. Mindkettőben annyi biztoasn igaz, hogy nem itt kéne tartani 2009-ben Ngage ügyileg.
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: dwayne »

Yup!
Avatar
mgorilla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:10:51
Készüléktípus: Apple Iphone 3G 16 GB White
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: mgorilla »

Történetesen nagyon várom hogy amikor az N97-megjelenik hosszas átoperálás után és a legúljabb nHD-kijelzővel ami a HD-hoz annyi köze van mint a sánta lábú bakkecskének a mars bolygóról érkező Predatorhoz ,és valaki elkezd rajta Ngage-féle játék kreálmányokkal játszani mert ugye Ngage kompatibilis lesz.Szóval Pistike a városi buszon elühúzza a zsebéből a kb 200.000-ezret érő N97-et és elkezd rajta játszani és MONDOM A NEVEKET : a Cafe Sodoku vagy Cafe Solitaire vagy a Reset Generation nevü szörnyszülött játékkal.Jah és a Kígyót kine hagyjam a sorból.A felé változik a világ hogy minél drágább telefonod van annál gyengébb játékokkal tudol játszani .Egy kis összehasonlítás : N95-8gb QUAKE 3 N97- KÍGYÓ . :D Nem nevetséges?
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”