Romlik az n-gage játékok minősége

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.

Milyenek a legutóbbi n-gage játékok?

Hozzák az n-gage szintet és ez így is marad
4
8%
Hozzák az n-gage szintet, de fejlődést várok
19
38%
A java szintet hozzák és ez jó ideig nem változik
26
52%
A java szintet hozzák, de ez hamarosan javulni fog
1
2%
 
Szavazatok száma: 50

Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

dwayne írta:Yup!
A te álláspontod szerint igazodni kell a fennálló viszonyokhoz. Vegyenek PSP-t, ha minőséget akarnak vagy egyéb konzolt. Igazából figyelmen kívül hagytad,h mi van ha éppen nincs rá pénze vagy mi van ha szereti, hogy több funkciós a telója és nem akar más ketyerét mellé.
Egyébként sem az iPhone-ról vagy PSP-ről van itt szó(egyébként ennyi erővel mobilon is simán lehetene iPhone szintű grafika), hanem arról témázgatunk itt(és a szavazás is erre irányul), hogy a java játékokhoz erősen hasonlít a 2009-ben eddig megjelent n-gage felhozatal és gondolom, hogy neked ez tök természetes, de nekem pl nem, méghozzá azért nem, mert láttam, hogy a jelenlegi lesajnált hardveren tudnak jobbat. És innen nézve nem az lenne elvárható, hogy tartsanak egy adott szintet és ne a java játékokra kezdjen el minden n-gage játék hasonlítani?
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: dwayne »

De amilyen okostelefon árak vannak, abba belefér egy handheld meg egy középszar nemokos telefon.
Ha egy készülékben akarja mindezt, az jogos. De láthatod, hogy nem így áll egyelőre a dolog.
Amúgy egyetértek teljesen a 3. mondatodtól kezdve. Első Ngagere mik voltak? THPS-el még egy-két hónapja is játszottam, az megúnhatatlan, eleve a játékmenet miatt is... Volt COD, Red Faction, Ghost Recon, Tomb Raider, Splinter cell, Operation Shadow, Roots, Elder Scrolls, Xanadu, stb, most ezek jutottak eszembe hirtelen. És ugye a THPS, a Tomb Raider, a Pandemonium, PS1 szinten voltak, természetesen le voltak butítva valamelyest, de a kis képernyő miatt szinte észre se vetted. Ehhez képest mit látok néha neten? S60v3nál is már az a nagy szó, ha PS1 szintő valami, de valljuk be, hogy ezek az Ngage játékok nincsenek ott. (Bára FIFA szerintem egyértelműen fejlődött)
Nagyritkán kijön sises 7Days, Hellstriker, de nem jellemző.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Hi aLL!
Én is szólnék egy-két szót így a nagy vitára.
Szerintem a PSP és Iphone hasonlat teljesen jogos mert ha megnézed pl. A One vagy a System Rush játékot, de akár a symbianos Global Race grafikáját, láthatod, hogy lehet csinálni szép és játszható játékot (mert igenis a hardver megvan) de mégis szarnak bele.
Egyébként a snakes nagyon jó játék, persze nem grafikailag hanem játékélmény szempontjából.
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: dwayne »

A One tényleg szép, és jó képfrissítéssel fut (kell is ilyen játékhoz), de eleve nem angy terepet mozgat meg, szóval egy FPSben igen sokat töltene pl:) A System Rush nekem nem az ízlésem...
De hogy ebbe is belekössek (nem kötözködés:) ), nézd meg a One első részét régi Ngage-re, hogy milyen volt. Mai szemmel nyugodtan, és így nézz a mostanira(ami szintén szép). Arról nem is beszélve, hogy egy pályát biztosan (nekem csak a trial megy,a többit nem tudom) az első játékból másoltak át. A Mehikói pályát a zöld bogárral együtt. Persze pofoztak rajta, de akkor is. (mondjuk szép pálya, én sem hagytam volna ki)


SZERK.: Bocsi, jobban belegondolva ez a One első rész gonosz példa volt, mert az mondjuk egy 5 éves telefonon(is) nagyon álleejtős, szóval az inkább azzal nem példálózok. Bárcsak a java ott tartana ma, vagy legalább a symbianok többsége!:)
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Játszottál a System Rush-sal vagy csak ránézésre ítélsz?
Csak azért mert én se szeretem se a fantasztikus filmeket, se játékokat de a játékélmény, a grafika és a képfrissítés is teljesen jó.
A One első részét nem ismerem. Egyébként a verekedős játékok se tartoznak a kedvenceim közé, itt is leginkább a grafika és a kezelhetőség tetszett meg. Ezalatt azt értem, hogy nem kell egyszerre több gombot nyomni mint amennyi a telefonon van. Csak egy ütés és egy rúgás.
N-Gage 1-en a Colin volt az Isten! Meg a Rayman 3. Csak az utóbbinál az irányítás nem N70-re lett tervezve.
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: dwayne »

A System Rush nekem nem az ízlésem... Csak ismételni tudom magam.
Nekema Colin rossz színekkel futott, csak akkor volt jó, ha kikapcsolódott a háttérvilágítás, amúgy én a mophunos Rally Pro Contesttel meg a Aszfalt 1-02vel, nagoyn jól elvoltam. Sőőő, a Micro Quad nevű jávás játék is nagyon király volt, ami tényleg csak akkor derül ki, ha kipróbálod:)
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

A minőség romlásnál maradva, jellemzően olyan játékok nem hozzák a szintet, amelyeket már láttunk java és/vagy symbianként.
Most sorolhatnám hogy ide tartozik pl. a Prince of Persia és a NFS Undercover is és a jövőben nem egy olyan játék fog megjelenni n-gage platformon, amelyet már láttunk valahol, még ezzel ellentétben ha belegondolunk, hogy azon címek, amelyek nem voltak jelen az n-gage előtt java vagy symbian platformon valahogyan jobban sikerültek pl Hooked on Creatures of the Deep vagy a One.
A java előd nem szül fejlettebb utódot :D
És ez alól csak egyetlen kivételt tudok, amikor egy pillanatra szakítottak a javas hagyományokkal és DS-ről portoltak: Assassin's Creed HD.
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: dwayne »

Háh:) Megnéztem, tényleg DSről van:)
Szerintem amúgy jó, nekem szép meg jó is az AC.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: Segal »

ilyen egyértelmű szavazást se láttam még :taps1:
Én a régebbieket még feltettem sőt volt olyan pl asphalt3 amit még végig is játszottam holott gyakorlatilag semmi ujdonság nem volt benne de mégis de az újakat már fel se tettem...
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Segal írta:ilyen egyértelmű szavazást se láttam még :taps1:
Én a régebbieket még feltettem sőt volt olyan pl asphalt3 amit még végig is játszottam holott gyakorlatilag semmi ujdonság nem volt benne de mégis de az újakat már fel se tettem...
Egyetértek :D
Úgy tünik, hogy nem csak a régi n-gage-hez képest, de a 2 év, vagyis 2008 és 2009 között is jelentős különbségek fedezhetők fel, az a szomorú, hogy a múlt javára.
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”