Age of Empires III N-gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Gondolkodtam rajta és arra a következtetésre jutottam, hogy legyenek bármilyen népszerűtlenek is mostanában a játékok, bizonyos szempontból mindegyik megér egy témát, bár tudom, hogy a látogatottság nem fogja a csillagos eget verdesni :D

Age of Empires III

Fejlesztette: Glu

Kategória: valós idejű stratégia

Milyen is lesz valójában? A hivatalos oldalról letölthetó képek nagyon árulkodóak.

KépKép
KépKépKép

Mielőtt pálcát törnénk felette, megkérek mindenkit, hogy vesen egy pillantást a java verzió képeire:

KépKép
KépKépKép

Nos, egy kicsit hasonlít igaz? Ez kéremszépen a technika csodája. Különleges masinákkal kiváló másolatot készítenek egy nagyszerű játékról. :lol:

Elhiszem, hogy jön, mert a java verzió kellemes perceket szerezett, de nem akarom elhinni, hogy így érkezik :twisted:

A Glu teljesen palira veszi az embereket, a Nokia nem különben.

(Vicces, hogy a hivatalos oldalon a video megnyitásakor a Need For Speed Undercover előzetese jött be :D )
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Nem baj hogy hasonlit a javara.mar nem lepodok meg es nem is idegesitem fel magam.ezt meg varom is mert a javaval en is nagyon jol elvoltam.ehhez a jatekhoz meg ketlem hogy hasznalnia kellene a 3d gyorsitot.ugy hogy ennel a jateknal ez nem gaz.az a lenyeg hogy tartalmas legyen.ne csak 20 kuldetes legyen!
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

maggi_1886 írta:Nem baj hogy hasonlit a javara.mar nem lepodok meg es nem is idegesitem fel magam.ezt meg varom is mert a javaval en is nagyon jol elvoltam.ehhez a jatekhoz meg ketlem hogy hasznalnia kellene a 3d gyorsitot.ugy hogy ennel a jateknal ez nem gaz.az a lenyeg hogy tartalmas legyen.ne csak 20 kuldetes legyen!
Ezzel az erővel meghagyhatták volna jávának és nem fárasztották volna magukat azzal, hogy megírják n-gage-re. Mert lehet, hogy jelenleg nem, de régen az n-gage platform egy magasabb szintet jelentett, melyre valóban érdemes volt felfejleszteni a játékokat, már csak azért is, hogy legyen valami különbség és én bizony megnézném 3D gyorsítós kiadásban, ha létezne olyan :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Egyébként némileg idevág a témába, hogy van az a symbianos Invasion című játék, amely szintén valós idejű stratégia, de azon pl. csata közben látszik is, hogy nem jáváról van szó. Jól kidolgozott a mozgás és a hangok.
Az Age of Empires III-nál csak attól tartok, hogy a nagy 'jávázásban' annak gyermekbetegségeit is magán hordozza majd, a kis suta mozgással és itt-ott beakadó emberekkel és ez kicsit bosszantó tud lenni olyankor, amikor tudom, hogy ezen lásd Invasion, bizony lehetett volna fejleszteni.
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: dwayne »

Az Invasion mitóta valós idejű stratégia?:) Nekem amúgy tök szögletesek voltak a karaktermozgások, nem hinném hogy a telefon szaggatott.
Amúgy képek alapján ez az AOE tetszik...
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Lehet,h én szenvedek fogalomzavarban, de úgy tudtam,h valós idejű stratégia az, amikor az ellenfelek egyidőben végzik a mozgásokat és nem várnak egymásra mint a körökre osztott stratégiai játékokban. Bár van itt profi és hamarosan megírja,h mi is ez, én meg addig leírom,h nekem bejön az Invasion is, fogalmazhatnék úgy is,h kevésbé jávás.
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: dwayne »

Nem szenvedsz fogalomzavarban, de hát az Invasion az körökre osztott, úton útfélen "End Turn!" van...
Nem kell ehhez "profi":)
Avatar
Andy1210
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 872
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:32:07
Készüléktípus: Lumia 535 + Lumia 950XL
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Germany
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times
Kapcsolat:

Re: Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: Andy1210 »

jajám :D

szerintem nem lesz ez rossz, remélem megcsinálják normálisra a karaktermozgásokat :) A java verzával se volt semmi bajom egyébként, ezt nem fogom szidni ahogy a needforspeed-et XD semmi bajom a glu-val, mindig jó játékokat csináltak, most sem lesz másképp. És akkor magam ellen is szólók: itt végülis még igazuk is van, most mit strapálják magukat? a sok hülye úgyis megveszi n-gage-re és kaszálnak egy csomót, ennyi :) én sem tennék másképp. Nekik mind a pénz a fontos nem az hogy nekünk jó legyen. Sajnos ebbe bele kell törődnünk :S A véleményem hogy a tudás az emberé, én mindent nyíltan csinálnék, sokkal jobb lenne minden. Nézzétek csak meg hogy minden nyílt forráskódú cucc jobb mint a nem nyílt. Ja és persze ingyen... De sajna a pénzé az élet...
Nokia N900 Tudástár!
Facebook csoport: Nokia N900 HUN
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

dwayne írta:Nem szenvedsz fogalomzavarban, de hát az Invasion az körökre osztott, úton útfélen "End Turn!" van...
Nem kell ehhez "profi":)
Igaz, rosszul emlékeztem, nem jó példa. :D
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Age of Empires III N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: dwayne »

Bár anynit még hozzáteszek, hogy én rühelltem mindig is a körökre osztott stratétégiát PCn, de telefonon a kezelés miatt egyértelmű jobb. Sőt, azt hiszem a M.A.X.-en kívül nem is játszottam semmi körökre osztottat PCn.
Egér nélkül félek mi lesz itt AOE-ben.
Én azt kívánom, hogy a mozgásanimációja az embereknek olyan legyen, mint a PCs első részen, ne pedig két képkocka legyen egy lépés meg mondjuka favágás. 2D volt az is, megoldható lenne, kár tagadni.

Telefonon a "C.O" nevű program az, amit szerintem alig ismernek, és nagyon fasza kis játék. Kár, hogy v3-on már nem megy. Nincs túlbonyolítva se grafikailag, se a játékmenet, de a játékélmény mégis ott van. Még egyik haverom is végigjátszotta a telefonomon régebben pár előadáson, erre meg nemv olt még példa nálam:)
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”