N-Gage szolgáltatás

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: potter55 »

masterhack írta:Üdvözletem mutkor irtam hogy a n85 össömön nem megy a star wars n.gage játék csak a első pályáig és nem lehet azért mert trial verzio ? mert mikor kilépek belöle utal a teljes verziora h 6 pálya meg ilyenek nem lehet h ez a probléma ?
A játék az teljes verziós, csak nem 9.3-as rendszerre (mint, ami van az N85-ön), hanem 9.1-re lett feltörve, így nem működik jól.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
masterhack
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011-01-17 hétf. 23:05:11
Készüléktípus: nokia n85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: masterhack »

És nincs valami tipp vagy trükk hogy lehesen futatni ? vagy esetleg vannak olyan minöségü játékok amikel lehetne ezt potolni ? De nekem van eredeti aktiváló kulcsom a star wars n-gage játékhoz de ne mtudod a demot letölteni sehonan.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

masterhack írta:És nincs valami tipp vagy trükk hogy lehesen futatni ? vagy esetleg vannak olyan minöségü játékok amikel lehetne ezt potolni ? De nekem van eredeti aktiváló kulcsom a star wars n-gage játékhoz de ne mtudod a demot letölteni sehonan.
Aktiválni is nehézkes lenne, mert net kapcsolatra volt szüksége, amelyen a keresztül a hivatalos oldallal érintkezett és ez már nem létezik (ennek köszönhetően trial verzió sincs).
andrewhouse
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-10-08 szomb. 13:20:44
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: andrewhouse »

Sziasztok!

Van egy Nokia E61i telóm!

Hackeltem a rendszert ezzel a leírással: http://www.smartnews.hu/2011/09/drweb-av-symbian-hack/

A problémám hogy amikor a keret programok akarom feltelepíteni a telepítés elején egy kicsivel kiirja hogy:
unable to install

Előre is köszönöm válaszokat és segítségeket............ :szia:

Üdv. AndreW
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

andrewhouse írta:Sziasztok!

Van egy Nokia E61i telóm!

Hackeltem a rendszert ezzel a leírással: http://www.smartnews.hu/2011/09/drweb-av-symbian-hack/

A problémám hogy amikor a keret programok akarom feltelepíteni a telepítés elején egy kicsivel kiirja hogy:
unable to install

Előre is köszönöm válaszokat és segítségeket............ :szia:

Üdv. AndreW
Ha van feltelepítve rompatcher nevű program, akkor lépj bele és vedd ki a pipát az open4all patch elől.
andrewhouse
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-10-08 szomb. 13:20:44
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: andrewhouse »

köszönöm a választ! :)

Sajnos így is ugyan az!!

Valami gátolhatja még?

üdv.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

andrewhouse írta:köszönöm a választ! :)

Sajnos így is ugyan az!!

Valami gátolhatja még?

üdv.
Újraindítottad a telót?
Milyen keretprogramot próbálsz feltelepíteni?
Egyéb (nem n-gage) progik, játékok települnek rendesen? Főleg a symbianra gondolok.
ripa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-05 kedd 17:31:23
Készüléktípus: N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: ripa »

Miért nem működnek az N-Gage játékok N82-n?

Van 2 memóriakártyám. Közülük az egyikre telepítettem az N-Gage játékokat, kivéve a Brothers in Arms-t. Párszor cserélgettem a memóriakártyákat. Nem tudom biztosra, hogy a cserék miatt lett-e gond, de most már ha el akarok indítani egy N-Gage játékot, akkor ezt írja ki:

"Game not found on device (Error -1)"

Ezután elhalványul a játék ikonja és ha most elindítanám a játékot, akkor rákérdez, hogy törlöm-e. A Brothers in Arms játékkal is ugyanezt teszi, pedig azt a telefonmemóriába telepítettem. Hogy hozhatom helyre a dolgokat? :?3: :?2:
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

ripa írta:Miért nem működnek az N-Gage játékok N82-n?

Van 2 memóriakártyám. Közülük az egyikre telepítettem az N-Gage játékokat, kivéve a Brothers in Arms-t. Párszor cserélgettem a memóriakártyákat. Nem tudom biztosra, hogy a cserék miatt lett-e gond, de most már ha el akarok indítani egy N-Gage játékot, akkor ezt írja ki:

"Game not found on device (Error -1)"

Ezután elhalványul a játék ikonja és ha most elindítanám a játékot, akkor rákérdez, hogy törlöm-e. A Brothers in Arms játékkal is ugyanezt teszi, pedig azt a telefonmemóriába telepítettem. Hogy hozhatom helyre a dolgokat? :?3: :?2:
Távolítsd el a játékokat, adott esetben egy memkari formázás sem ártana. Utána telepítsd fel ismét a játékokat a megformázott memkarira. A telómemóba ne telepíts. Egy kicsit összezavartad.
Ha ezek után sem müxik, akkor teló formázás is kell a memkari mellett és mindent újra kell telepteni.
Avatar
quailstorm
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2011-10-08 szomb. 17:17:17
Készüléktípus: Nokia N95-2+N900+6822+SE W810
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: quailstorm »

Nokia n95 8gb-ot használok, júniusban vettem, használtan. 30-as T-mobilos firmware-rel érkezett, lassú volt, főleg az sms kezelés. Volt rajta n-gage keretrogram, de ha indítottam játékot akkor reklamált a mobil. Később lett hellocarbide-dal okosítva, és mint írtam frissítve v35-re(most is hackelt). Ekkor még az eredeti n-gage újraíndította a mobilt ha játszani akartam. Most az 1.40-es van fenn, meg rakat játék telepítése sikerült, de mindig újraindul a telefon ha indtítanám a játékot. Mindegy hogy exe-ről, vagy n-gage ből indítom. Nemsokra jutottam eddig ezért kérném a fórumtársakat, hogy ha találkoztak ezzel a hibajelenséggel akkor segítsenek. Külföldi fórumon nem kapott választ erre a jelenségre más.
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”