N-Gage szolgáltatás

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
hyroshi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-06-17 pén. 00:53:36
Készüléktípus: Nokia C6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: hyroshi »

Sziasztok nokia c6-00-ám van és szeretnék rá N-gaget tenni. Szerintem ugyan az kellene hozzá mint a N97-hez de mivel a hivatalos oldalon már nem található meg a keretprogi így megköszönném ha vki elküldené nekem e-mailben a progi vagy addna egy linket honnan lehet megszerezni :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: potter55 »

hyroshi írta:Sziasztok nokia c6-00-ám van és szeretnék rá N-gaget tenni. Szerintem ugyan az kellene hozzá mint a N97-hez de mivel a hivatalos oldalon már nem található meg a keretprogi így megköszönném ha vki elküldené nekem e-mailben a progi vagy addna egy linket honnan lehet megszerezni :D
Felesleges vele foglalkozni, úgyse fog működni rendesen.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: nse »

Sziasztok!

Nokia N97-es telefonomon az n-gage 1.30-as eredeti a szoftverfrissitésből letöltött veriója van fent, és ha valaki(k) Küldene(ének) játékokat privátban azt megköszönném. A telefon hackelva van.

Szerk.: Gondolok pl. Crash Bandicotra, Asphalt, vagy akármi más is jöhet.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: potter55 »

nse írta:Sziasztok!

Nokia N97-es telefonomon az n-gage 1.30-as eredeti a szoftverfrissitésből letöltött veriója van fent, és ha valaki(k) Küldene(ének) játékokat privátban azt megköszönném. A telefon hackelva van.

Szerk.: Gondolok pl. Crash Bandicotra, Asphalt, vagy akármi más is jöhet.
Sajnos nincs rá működő játékok, de ha van, akkor luciuscornelius tud segíteni pü-ben.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: nse »

Üdv megint.

Találtam egy teljes packot, és eddig egy teljesen működik, de még szórakozhatnék a többivel is hogy kikapcsolom az open4all-t vagy az installservert és ugy telepítem aztán egyiket bekapcsolva úgy hátha elindul, de nekem elég egyenlőre egy, a többit még kb 5-öt nem is néztem
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Nem az a kérdés, hogy elindulnának-e, hiszen ha telepítésnél az open4all ki van lőve, akkor feltelepül mindegyik és elvileg futnak is.
A fő kérdés az, hogy hogyan futnak? Nálad a nagy része 'trial'ban. Az aláírásomban lévő N-gage 2.0 játékok telepítése segítségedre lehet abban, hogy miért van ez így illetve van ott egy játék lista, melyben meg vannak jelölve azok a játékok, amelyek symbian 9.3-on rendesen futottak. Nálad már S60v5 van, ahol még kevesebb az esély teljes játékra.
gyikasz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012-01-22 vas. 17:34:21
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: gyikasz »

Sziasztok, Nokia E52-re (hack-elt) keresnék N-gage installert tudnátok segíteni? Köszi
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: nse »

gyikasz írta:Sziasztok, Nokia E52-re (hack-elt) keresnék N-gage installert tudnátok segíteni? Köszi
Üdv.: Nekem Nokia N97-en volt egy hackelt, de sajna nincsen meg a telepítője. Ha lesz akkor a játékokban tudok segíteni.
ripa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-05 kedd 17:31:23
Készüléktípus: N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: ripa »

luciuscornelius írta:
ripa írta:Miért nem működnek az N-Gage játékok N82-n?

Van 2 memóriakártyám. Közülük az egyikre telepítettem az N-Gage játékokat, kivéve a Brothers in Arms-t. Párszor cserélgettem a memóriakártyákat. Nem tudom biztosra, hogy a cserék miatt lett-e gond, de most már ha el akarok indítani egy N-Gage játékot, akkor ezt írja ki:

"Game not found on device (Error -1)"

Ezután elhalványul a játék ikonja és ha most elindítanám a játékot, akkor rákérdez, hogy törlöm-e. A Brothers in Arms játékkal is ugyanezt teszi, pedig azt a telefonmemóriába telepítettem. Hogy hozhatom helyre a dolgokat? :?3: :?2:
Távolítsd el a játékokat, adott esetben egy memkari formázás sem ártana. Utána telepítsd fel ismét a játékokat a megformázott memkarira. A telómemóba ne telepíts. Egy kicsit összezavartad.
Ha ezek után sem müxik, akkor teló formázás is kell a memkari mellett és mindent újra kell telepteni.
Igaz, hogy csak most írok, de még aznap megoldottam a problémát. :)

Semmit sem kell formázni. Csak újratelepítettem az N-Gage programot és a játékokat, és működnek. Persze előtte a mentéseket kimásoltam. A Brothers In Arms játékot a telefonmemóriába kell rakni, mert a kártyára téve csak akadozva fut.

Amúgy az N82-es telefonom és a memóriakártyám már több, mint 1 éve (pontosabban másfél éve) nincs formázva. Sok mindent telepítgettem, gyakran használom a telefont, de még mindig hibátlanul működik. (Ebből a szempontból megbízható a Symbian.)
Sanya192
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-09-27 csüt. 15:09:13
Készüléktípus: C5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: Sanya192 »

Nekem c5-03-mom van. Felraktam a keretprogit de a játéknál azt írja ki ,hogy KERN-EXEC 3.Valaki tudna segíten?
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”