N-Gage szolgáltatás

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: Segal »

Bár kint is ki van emelve de itt is megemlíteném mégegyszer aki a fórumba kér N-Gage játékot annak automatikusan töröljük a hozzászólását és időkorlátos BAN-t kap a játék helyett tehát tessék betartani hogy szigorúan csak privát üzenetbe kérjetek játékokat!

Elősször is mi ez egyáltalán?

- Az első N-Gage még egy külön telefon volt amivel játszani is lehetett de hamar rájöttek a gamerek hogy saját symbianes telefonjukon is elfut a játék így a dolog megbukott de enyit a tőrténelemről jöjjön a 2 es verzió ami mivel nem egy különálló telefon lett hanem egy keretprogram ezért az N-Gage szolgáltatás nevet kapta.

Kép

Honnan szerezhető be?

- http://www.n-gage.com ha becsületesek vagyunk akkor innen le tudjuk tőlteni a keretprogit is meg a játékok triál változatait. Mivel a játékok és a kompatibilis készülékek listája folyamatosan bővül ezért nem látom értelmét a felsorolásnak a linken minden megtalálható ezzel kapcsolatban.

Ha nem vagyok becsületes? :D

Itt már kétfelé kell választani a dolgot:
- Vannak olyan telefonok amiket lehet hackelni és akkor megoldható hacsak nem az általába legutolsó szoftver van a telefon /ebbe van már védelem a hack ellen/ akkor semmi más dolga nincs a tulajnak mint megcsinálni ezt a leírást meg beszereni itt az egyik tagtól /akik írnak a játékról/ szigorúan privátba a teljes játékot amit ezután fel lehet telepíteni.
- A másik lehetőség hogy a telefonon már nem lehet megcsinálni a hack-et ebben az esetben jelen pillanatba sajna csak várni lehet /vagy persze megvenni/

Hogy telepítsem?

- Elősször is szükség van a telefonhoz készült keretprogramra. Ez letőlthető a http://www.n-gage.com ról. Meg kell nyitni a keretprogit és a menü gomb megnyomásával a háttérbe tenni. Ha az N-Gage mappába tettük az ngage játékunkat /.ngage kiterjesztésüt/ akkor fel fogja alapból ismerni ha nem akkor a gyári fájlkezelővel keressük meg és katt rá ugyanúgy el fog indulni a telepítés.

Nincs N-Gage mappám :cry:

- Vagy hozz létre egyet a memóriakártyád gyökérkönyvtárába vagy indítsd el a keretprogit és az megcsinálja.


Blz a kiterjesztése a formátumnak vagy System mappát emlegetnek mit csináljak?

- Ezek a régi N-Gage játékok és 9.x es telefonokon nem futnak.


A játéknál kintvan a trial felirat pedig mindent jól csináltam

- Semmi baj ettől teljes verziós lesz a játék csak a trial felirat ottmarad.


Mindenkinek jó játékot kívánok :P
Avatar
hangya-
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:39:03
Készüléktípus: ZTE Blade
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: hangya- »

ekem egy olyan kérdésem lenne h nem tudtok vmi fejleményt az n73-as keretprogiról???
vagy nem is lesz? :shock:
vagy menyire sanszos h az új gamok nem fognak menni N73-on?? Mivel a keretprogi elég sok ramok megeszik... bár a legújabb szoftal kiynerhető 20 mb,de kérdés h ez meddig elég?
a válaszokat előre is köszi!
ZTE Blade Sweet Dreams III remastered 8gb micro sdhc fat+ext
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: TommyX »

hangya- írta:ekem egy olyan kérdésem lenne h nem tudtok vmi fejleményt az n73-as keretprogiról???
vagy nem is lesz? :shock:
vagy menyire sanszos h az új gamok nem fognak menni N73-on?? Mivel a keretprogi elég sok ramok megeszik... bár a legújabb szoftal kiynerhető 20 mb,de kérdés h ez meddig elég?
a válaszokat előre is köszi!
Nekem is N73-mom van, és azon tolom az N-Gage gameket, eddig a RE, Metal Gear és a Crash Bandicout próbáltam, azok elindultak ;)
Azért volt rá példa, hogy be-be lassult a játék, de ettől függetlenül az RE-t végigvittem :taps1:
Itt a leírás, mit kell csinálni, hogy menjenek az N-Gage játékok N73-on:
http://s60web.extra.hu/ngagenemtamogatott.php
:cool3:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
hangya-
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:39:03
Készüléktípus: ZTE Blade
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: hangya- »

Köszi nekem is fent van az N-gage már minden játékot kiprobáltam,csak aggódok h mi van ha késöbb nem fognak menni pl nfs-t naon várom meg a wwp-t is. :D
ZTE Blade Sweet Dreams III remastered 8gb micro sdhc fat+ext
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

hangya- írta:Köszi nekem is fent van az N-gage már minden játékot kiprobáltam,csak aggódok h mi van ha késöbb nem fognak menni pl nfs-t naon várom meg a wwp-t is. :D
ha eddig mentek akkor ezek utan is menni fognak ;)
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: TommyX »

hangya- írta:Köszi nekem is fent van az N-gage már minden játékot kiprobáltam,csak aggódok h mi van ha késöbb nem fognak menni pl nfs-t naon várom meg a wwp-t is. :D
Menni fognak az új játékok rajta, ez a Nokianak is érdeke, így több telefonon megy, ez üzlet :yeah:
:cool3:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Sly65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:55:58
Készüléktípus: Nokia Lumia 800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: Sly65 »

Sziasztok, 1 játékot sikerült telepíteni a fenti modszerrel, és a köv játékot : F!fa 09 nem engedi Corrupted file ezt irja ki, de nem mindeggyikre, hol ronthattam el? :crazy:
Avatar
dwayne
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 21:56:26
Készüléktípus: Panasonic X700 - Nokia 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: dwayne »

Arról lehet tudni valamit,h ogy anyagilag hogy jön ez most be a Nokiának? Lesz még sokáig gage?:)
Sly65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:55:58
Készüléktípus: Nokia Lumia 800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: Sly65 »

dwayne írta:Arról lehet tudni valamit,h ogy anyagilag hogy jön ez most be a Nokiának? Lesz még sokáig gage?:)
Én fizetnék érte 10€-t , ha menne onlineba vmi jó játék, és lenne havonta vmi ajándék hogy uj játék kipróbálása vagy valami hasonló[nem trial verzióba]Na meg a fizetési lehetőség...:-\ :no: hamarabb sz!gnzom mint kifizetem:D
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: N-Gage szolgáltatás

Hozzászólás Szerző: Segal »

dwayne írta:Arról lehet tudni valamit,h ogy anyagilag hogy jön ez most be a Nokiának? Lesz még sokáig gage?:)
az előzőnél csak jobb lehet valószínüleg azért folyt be pénz rendesen belőle de abból ugye megy a leosztás a feljesztőknek is. A lényeg félteni nem kell őket és tutira lesz még egy jódarabig ngage ugyanis a keretprogit rémegyszerü rádobni a telefonokra mostmár gyárilag is és utánna csak várni kell hogy a tulaj fizessen. Ettől függetlenül remélhetőleg idén pár durvább grafikás /most nem 3D re értem csak úgy kinézetileg/ megjelenik
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”