Brothers In Arms N-Gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Brothers In Arms N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: potter55 »

t02bga írta:Sziasztok.
Fel van törve a telefon,van olyan játék ami megy,van olyan amit telepíteni nem tudok.
De ezt telepítettem elindul a játék,még a főmenűig nem jutok el megkérdi akarok-e hangot,utána pedig kilép:
brothers in arms exited an error..
ezt írja,tudom mit jelent,de mi lehet a hiba?
Ezek közül valamelyik miatt nem jó a játék.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Brothers In Arms N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Nem rég feltoltam N82-re is (előtte N93-on tologattam) és az 1.40-es hivatalos keretprogival rámíjesztett, mert felkínálta, hogy játszhatok trialként vagy jöhet a megvétel, de végül a játékkal e tekintetben nem volt semmi baj, megy fullon rendesen.
Lehet, hogy rég volt és már elfelejtettem, de egész jó kis játék ez a BIA, igaz a grafika 2005 óta keveset fejlődött, viszont remekül töltötték meg tartalommal.
Ez a játék él. Olykor recseg a hang, de még is nagyszerű, angol és német szavak repkednek szinte spontán, a járművek és katonák mozgása jól kidolgozott és a bejátszásokat is eltalálták, ez utóbbinak is a grafika szab határt.
Ebbő adódóan szívesen megnéztem volna egy 3D gyorsítós változatot, hiszen itt a kép azért pixeles, ezt és az olykor torz hangot leszámítva a játék rendben van. Tartalmasabb és pörgősebb mint a 2005-ös BIA Earned in Blood, ettől függetlenül azt is csak ajánlani tudom, hiszen amikor 2006-ban megláttam symbian 9.1-en (és az első pályán lezuhant előttem egy repülő), rögtön tudtam, hogy ilyen játékokra van igényem. Kár, hogy ebből a szempontból az S60v3 már halott, talán az új platformokon még lehet belőle valami. iPhone-t most nem emelem ki, mert ott már valszeg minden megvalósult.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Brothers In Arms N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: potter55 »

luciuscornelius írta:Nem rég feltoltam N82-re is (előtte N93-on tologattam) és az 1.40-es hivatalos keretprogival rámíjesztett, mert felkínálta, hogy játszhatok trialként vagy jöhet a megvétel, de végül a játékkal e tekintetben nem volt semmi baj, megy fullon rendesen.
Lehet, hogy rég volt és már elfelejtettem, de egész jó kis játék ez a BIA, igaz a grafika 2005 óta keveset fejlődött, viszont remekül töltötték meg tartalommal.
Ez a játék él. Olykor recseg a hang, de még is nagyszerű, angol és német szavak repkednek szinte spontán, a járművek és katonák mozgása jól kidolgozott és a bejátszásokat is eltalálták, ez utóbbinak is a grafika szab határt.
Ebbő adódóan szívesen megnéztem volna egy 3D gyorsítós változatot, hiszen itt a kép azért pixeles, ezt és az olykor torz hangot leszámítva a játék rendben van. Tartalmasabb és pörgősebb mint a 2005-ös BIA Earned in Blood, ettől függetlenül azt is csak ajánlani tudom, hiszen amikor 2006-ban megláttam symbian 9.1-en (és az első pályán lezuhant előttem egy repülő), rögtön tudtam, hogy ilyen játékokra van igényem. Kár, hogy ebből a szempontból az S60v3 már halott, talán az új platformokon még lehet belőle valami. iPhone-t most nem emelem ki, mert ott már valszeg minden megvalósult.
Nekem ha BIA szintű játékok lennének symbianra akkor nagyszerű lenne.
Én amikor felraktam a keretprogramot és után ezt a játékot akkor meglepődtem :o :shock: hogy milyen jó a grafikája. És sokat játszottam vele és végig is vittem. :D
Nekem ez a játék, grafika a tartalom nagyon jó, a régebbi játékokhoz képest amivel játszottam. :D Akkor lehet én játszottam olyan rossz játékokkal? :hmm2:
De amikor néztem videokat az iPhone játékokat akkor jogos amit írtál mert az egy másik kategória.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
apollo88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-01-11 hétf. 14:12:53
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Brothers In Arms N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: apollo88 »

Sziasztok!
Lenne egy problémám:( A játék feltelepítése után KERN.EXE3 error ír ki az open4all kikapcsolva.5630 as telóm van. valakinek valamilyen tipp?
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Brothers In Arms N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: bikemano »

apollo88 írta:Sziasztok!
Lenne egy problémám:( A játék feltelepítése után KERN.EXE3 error ír ki az open4all kikapcsolva.5630 as telóm van. valakinek valamilyen tipp?
Az lehet a probléma, hogy neked 9,3-as symbianod van és a keretprogit nem kifejezetten 9,3 symbianra készitették, hallotam még hasonlo problémákat, hogy néhány játék nem fut tökéletesen 9,3 készülékeken.

De azért jo ha megprobálsz több Brothers In Arms N-Gage 2.0 játék verziot is :D
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Brothers In Arms N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ebből a játékból tudomásom szerint csak egy feltört verzió van. A BIA az egyik jellemzően problémás játék, csak azt tudom javasolni, hogy próbálgatni kell elindítani.
Nem feltétlenül a keretprogin múlik, bár van akinél az 1.40-es alatt fut a legjobban. Ezt a verziót a hivatalos oldalról is nyugodtan letöltheted a telefonodra.
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Brothers In Arms N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: bikemano »

luciuscornelius írta:Ebből a játékból tudomásom szerint csak egy feltört verzió van. A BIA az egyik jellemzően problémás játék, csak azt tudom javasolni, hogy próbálgatni kell elindítani.
Nem feltétlenül a keretprogin múlik, bár van akinél az 1.40-es alatt fut a legjobban. Ezt a verziót a hivatalos oldalról is nyugodtan letöltheted a telefonodra.

Vagy marad a sis verzio az sem rossz ;)
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
zombei
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 11:07:39
Készüléktípus: 5630 XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Brothers In Arms N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: zombei »

De kevés pálya van benne :sad: Én is ezért sajnálom ,hogy nem megy nekem sem.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Brothers In Arms N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ez azért jobb mint a sima symbianos BIA :D
Vannak átfedések, de a kihagyott zicereket itt értékesítik.
pl. vannak emberi hangok, nem kell külön segély csomagot felszedni, mint az előző részben, az első pályán van az a bizonyos templomos rész, nos az előző részben csak elmegyünk a templom mellett. Alapvetően az első rész könnyebb, viszont kevésbé élettel teli. Persze aki először játszik vele, annak nagyon is ott van a szeren. 2005-2006-ban ez fenomenális volt és még ma is élmény tolni.
Az N-gage verzióban azért jobb a grafika, kevésbé pixeles. Összességében sokkal jobban ki van dolgozva, hosszabb is egy-egy pálya és persze több is a pálya (pl.Normandiában, Tunézia is van mindkettőben és Ardennek az N-gage-esben).
Vicces vagy nem vicces, a vonatos pályán, ahol olya sokan szenvedtek, nos az első részben ez a misszió akkor is teljesítve van, ha nem rombolod le a házat és tovább suhan a vonat :D
Mivel az első jobban optimalizált, ezért gördülékenyebben fut, egyébként is 'csak' 1.5MB, de valljuk be: sikerült sok mindent így is belezsufolniuk :D

Akkor ennyi a Brother's in Arms-okról.
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”