Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.

Mi a véleményed a most megjelent NFS-ről?

Nagyon ász, beváltotta a hozzá fűzött reményeket
9
17%
Ezt elszúrták, egyelőre jobb az Asphalt sorozat
12
23%
Jelenleg nincs minőségi autós játék n-gage platformon
32
60%
 
Szavazatok száma: 53

merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Ti már játszottatok az eredetivel? Én most húzom le a szimbiset de szerintem egy az egyben ugyanaz lesz mint az n-gage. Csak itt nem kell félórát várnom mig a keretprogi betöltődik.
hbalu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 16:19:42
Készüléktípus: iPhone 4
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: hbalu »

Na igen, az n-gage most abban jobb, mint a sima szimba, hogy van rajta hooked on, ONE, bounce, egy fél fokkal jobb BIA, resident evil, starwars, tetris, meg system rush. Ezek közül a ONE-ra meg a hooked on-ra tényleg azt mondom, hogy oké, a többi jó, amit meg nem említek meg, az meg jobban is jár így, a prince of persia például egy szégyen... Amúgy én kb egy óra alatt kivittem az undercover sybian verzióját, egy az egyben java, jobb grafikával, ettől függetlenül nekem bejön.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Itt összehasonlítják a java, symbian és n-gage verziók képeit:

http://forums.arena.n-gage.com/nokia/bo ... read.id=87

Azt gondolják néhányan, hogy a symbian verza támogatja a 3D gyorsítót :D

és végül itt a hidegzuhany...az iPhone verza:

http://kotaku.com/photogallery/nfs1111/
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Felettébb érdekes, hogy a moderátorok, jobban mondva az N-gage csapatból senki nem szól hozzá az általad belinkelt fórumban. Szerintem azért, mert mást nem tudnának mondani, minthogy bevallják, hogy semmi különbség nincs a két verzió között. De ezt meg nem mondhatják, nem ezért fizetik őket... :censored:
saintex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 16:00:28
Készüléktípus: Xperia t
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: saintex »

És akkor egy kis videó az iphone-os verzióról. Lehet zokogni.
http://www.mobilport.hu/iphone/20090522 ... iphone-ra/
DartR
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 15:38:49
Készüléktípus: N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: DartR »

kössz a videot... :D :o
Én anno azért vettem N82-t h kb ilyen játékokat játszak rajta(ami részben sikerült quake,7 Days days) és szerintem hardwere-sen simán birná de EGYSZERŰEN NEM CSINÁLNAK JÓ JÁTÉKOT RÁ :( :hmm:
egyszerűen nem lehet kihasználni egy N82-t azt vettem észre :(
asszem veszek egy Ipodtouch-ot és kijátszom magam vele... xD ja és N-gage sincs már... ez is nevetséges h a világon csak a BiNPDA-tud crack-elni holvannak az oroszok?! :D
xxxzooli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-06-28 vas. 20:31:56
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: xxxzooli »

Tudom ezzel csak másokat ismétlek, de az elvártakhoz képest a játék gage n egy fos!
java symbian gage alig apró különbséggel megegyezik.
DE amin a legjobban ledöbbentem, semmi szabadséga nincs a játéknak pedig alap lenne főleg hogy több mint 1 éves java játék sonyericssonon több élvezetet nyújt szabad ság terén, VAN BENNE SZABAD MÓD(kóborlás), a másik a hang -.- nintendóhoz hasonlítanám de, még javahoz sem mert már az is több és sokrétűbb hangot brodulál :cry2: találkoztam vagy 5 féle hangefekttel ( "zenét" leszámítva), nade ami mégbosszantóbb, hogy ezt egy félkezú 2 újjú talefon életében nem látó is kijátszik és még órák sem kellenek hozzá :sad: !

kb. 5 éve amikor az n-gage egy készülék volt és arra írt játékokkal játszottam (n-gage c, 7610, 6600) élvezettel tudtam játszani. komolyan 5 éve jobb grafika sokkal jobb hang százszor jobb játékélményt nyújtott a "gage".
(nem ide tartozik de párhuzamosan teszteltem a classic tomb raidert és az új 2.0 tomb raidert XD sokkaljobb a régi ezerszer XD de ebbe nem megyek bele)

amúgy classic asphalt urban gt (a sima szóval az első) veri szerintem ezt a SZAR 2.0 nfs t!
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Zoli: hogy miii? SE-n van kóborlás? az valami másik verza, vagy úgy általában a sima javában lehet bóklászni? mert azt hiányoltam. Egyébként sajnos igazad van, én mondjuk nem játszottam a régi n-gage-el, de videókon láttam: a régi játékok sokkal nagyobb élményt nyújtottak. Nem tudom, hogy az n-gagen kívül van-e olyan konzol a VILÁGON amelyik egyszerűen önmagát múlta óriási mértékben alul, és a mohóság és lustaság áldozata lett.
Ó, és sajnállak téged, képzelem mekkora élményt lehet ezt átélni.
xxxzooli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-06-28 vas. 20:31:56
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: xxxzooli »

merkur96 írta:Zoli: hogy miii? SE-n van kóborlás? az valami másik verza, vagy úgy általában a sima javában lehet bóklászni? mert azt hiányoltam. Egyébként sajnos igazad van, én mondjuk nem játszottam a régi n-gage-el, de videókon láttam: a régi játékok sokkal nagyobb élményt nyújtottak. Nem tudom, hogy az n-gagen kívül van-e olyan konzol a VILÁGON amelyik egyszerűen önmagát múlta óriási mértékben alul, és a mohóság és lustaság áldozata lett.
Ó, és sajnállak téged, képzelem mekkora élményt lehet ezt átélni.

Igen volt párhuzamosan se m is és azon találkoztam 4 olyan autós játékkal amiben alap a szabad kóborlás (az egyik gyári se game) szóval .......
jah és hozzátenném végignyomtam a symbian verzáját az nfs nek és nem voltam elregadtatva ... az autókat alig lehet tuningolni és nem egy szembetűnő változás a tuningolás :S (mondjuk ez alap nfs probléma ) de maga a tuningolás olyan volt mintha pc n az nfs 4 el játszanék tehát írtogagyi :D ennél már a java is többet csinált már :D arról nembeszélve hogy a pályák szinte ugyan azok :D
szégyen.....
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Nagy az észrevehetö külömbség a sis és az n-gage 2.0 Need for Speed: Undercover játék közt ?
Mármint nekem a sis van meg , viszonylag jo a grafika , az n-gage verzionak jobb a grafikai minösége ? :hmm2:
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”