Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.

Mi a véleményed a most megjelent NFS-ről?

Nagyon ász, beváltotta a hozzá fűzött reményeket
9
17%
Ezt elszúrták, egyelőre jobb az Asphalt sorozat
12
23%
Jelenleg nincs minőségi autós játék n-gage platformon
32
60%
 
Szavazatok száma: 53

Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

A Pocketgamer adott rá egy 6-ost:

http://www.pocketgamer.co.uk/r/N-Gage/N ... sp?c=12206

Bár szerintem még ennyit sem érdemelt volna.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Lolll, én is annyit adtam rá! Úgy tűnik hasonlóak a véleményeink, bár ők nyilván a eredeti verza felett mondtak ítéletet. Lehet, hogy a szifon üt, nekem környezetemben van kettő is, úgyh. volt szerencsém használni őket. Barátságtalan számomra a teló hangulata, persze biztos azért, mert a nokiához vagyok szokva... A szar minőségű anyagokkal, lassú procival, és szarka játékokkal :) (Nem ám, bocs, vannak nagyon jók is..)
Az a kérdés, hogy a nokia applicationst látva lerohanják e őket a fejlesztők, és versenyre kényszerítik-e a nagyokat.

Jahh, hogy témába vágjak, amúgy ahhoz képest hogy ingyen tölthetek le egy játékot, nem olyan rossz az nfs sem :) de az egyetlen n-gage játék, amiért kiadnám a 10eurot, az a worms, ha megjelent volna egyáltalán. (majd?)
hbalu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 16:19:42
Készüléktípus: iPhone 4
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: hbalu »

merkur96 írta:Érdekes, hogy az n95ösök ennyit bajlódnak a játékkal, míg az én ócska (legalábbis tudásilag) e61imre egy pillanat alatt felkapta, és felbontással se volt semmi baja. Kár, hogy ekkora csalódás a játék :(( És abból az elírásból sem lett semmi, amikor januárban Undercover helyett Undergroundot írtak ki.... Pedig reménykedtem, hogy az lesz majd az igazi debütálás. Remélem az EA tanulni fog ebből a fiaskóból, bár a negatív kritikákat leszámítva szinte tuti siker lesz a játék. Annyira vár már mindenki vmi rendes autós gamét a hülye sudoku meg tetrisz helyett, hogy még inkább megveszik ezt.

Ezt nézzétek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=R8mh2j2Gbs4

Lassan két éves lesz ez a játék, nem tudom hogy vki is játszhatott e vele, vagy kijött-e, de nekem sokkal jobban tetszik... Legalább látszik rajta, hogy él, hogy van szabadság, színek. Mi a véleményetek róla?
Ez iszonyat jónak tűnik, meg is jelent már? mert ha igen valaki dobhatna egy linket, de ha olyan idős, akkor az se biztos hogy s60v3on elfut, lehet hogy a régi ngage-re tervezték... lényeg a lényeg, nagyon jól néz ki, és angyon jó lenne játszani vele!
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Lucius, te szakértő vagy, tudsz segíteni? A videó, amit linkeltem
http://www.youtube.com/watch?v=R8mh2j2Gbs4

Pontosan mikori ez, milyen mobilra jött ki, és ha nem hát miért nem? És miért van az hogy előtte és utána is csak béna nfs-eket dobott ki az EA?

Ugyanis ez a játék már ha jól tudom 2006-ban is létezett, és hogy úgy mondjam kicsit jobban néz ki, mint a 2008-as undercover. Ha megnézitek, az egyik pálya egy az egyben az nfs3-ból van, és a grafika alig rosszabb nála! Ez az, amit elvárok a mobilomra, és úgy tűnik, hogy elvileg semmi akadálya nem lenne!

Lucius?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Az NFS Underground 2 játék 2005-ös és LG VX8000 telón ment és még szóba jöhettek ezek a típusok:LG VX8100,
Samsung SCH-a890 és
Motorola E815(BREW telók), ha szerencsénk van, akkor a GBA emulátor(vbag vagy vbagx) segítségével tudunk futtatni valalmi hasonlót, emlékszem, hogy a gba játékok között volt egy NFS.
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

luciuscornelius írta:Az NFS Underground 2 játék 2005-ös és LG VX8000 telón ment, ha szerencsénk van, akkor a GBA emulátor(vbag vagy vbagx) segítségével tudunk futtatni valalmi hasonlót, emlékszem, hogy a gba játékok között volt egy NFS.

pedig én azt hittem hogy azt symbianra fogják kidobni.

sztem kanyarodjunk vissza a témához :!:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

De ezek tök pancser telefonok! Hogy adhattak ki rájuk egy olyan pro gamet, amíg mi az elvileg császár szimbával szívunk? Amúgy gba-s nfs az kaaakkki, próbáltam de nagyon rossz. Darabos, mint a főzelék, meg ilyen téglaépületek végtelenjében kell menni a kis dobozkánkkal. értékelés: naná hogy 0%

Hát nemtom, ezek után lehet írni kéne az EA-nek, hogy mégis mi a franc van itt. Ez üzletpolitika, hogy az eddigi legjobb NFS gamét kidobják néhány szar telóra?
Amúgy tőlem kanyarodhatunk vissza Undercoverhez, csak akik most lelkesedve kipróbálják, nem árt tudni, hogy már 4 évvel ezelőtt volt ennél jobb. Ami azért vicc.
Jahh n-gage.com-ra végre kirakták a cuccot. Jó a vidi, jobb mint a játék. De ezek a koccanások! ma is toltam a játékot, de így lepattannak egymásról az autók, vagy nem tudom.
A hozzászólásokat érdemes megnézni! Sokan mondják, hogy az eddigi legrosszabb n-gage, de ugyanezt mondják asphalt 4-re is. Ennyit a racing kategóriáról.
hbalu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 16:19:42
Készüléktípus: iPhone 4
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: hbalu »

Szeritnem jobb mint az asphalt 4. szerintem n-gage-re ez a legjobb autós játék,és ezt azért mondom, mert az asphalt 3 és 4 között semmi különbség, ahogy a hd és n-gage verzióik között sem, ehhez képest az undercover nincs még symbianra, talán nem is lesz, és nem előzte meg semmi aminek a ráncfellvarrása lehetne, a javával meg össze se lehet hasonlítani.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ne aggódjatok, lesz symbianra is, ettől függetlenül én az Asphaltokat jobbnak tartom :D
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Need for Speed: Undercover N-Gage 2.0

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Az asphalt 2 tényleg jó, a 3-4 csak névrokon.
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”