N-gage 2.0 gamékról

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ez elég biztatóan hangzik.
A rompatchert ki kell kapcsolni.
Telót újra kell indítani.
Az Asphalt 3 esetén próbálkozni kell, sokadszorra el szokott indulni.
A többinek elvileg mennie kéne, próbálkozni kell velük is.
Még talán annyi, hogy a keretprogi mellé szoktak csomagolni pár fixet egyes játékokhoz, esetleg azokat érdemes feltelepíteni, de ezek általában nem fekete képernyőt javítanak, hanem kisebb hibákat mint pl a hang.
Avatar
zoleem3
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-10-18 vas. 17:28:15
Készüléktípus: Nokia E51 + HTC TyTn II Kaiser
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: zoleem3 »

nagyon szépen kösz a segitséget!
további szép napot. üdv zoleem3
sylarxxx
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-01-09 szomb. 12:22:22
Készüléktípus: nokia n82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: sylarxxx »

Helló! Lenne egy kérdésem:honnan tudok letölteni teljes n-gage játékokat n82-re.
Sehol sem találok.Előre is kössz.
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: sutyi »

sylarxxx írta:Helló! Lenne egy kérdésem:honnan tudok letölteni teljes n-gage játékokat n82-re.
Sehol sem találok.Előre is kössz.
Nem is fogsz itt kint, nyíltan találni, ne is keress, ugyanis tiltott az oldalon a játékok publikálása.
viszont ha figyelmesen elolvasod az ezzel foglalkozó topicokat, akkor megtalálod, akitől tudsz kérni, de csak privátban!
Kép
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Szokott még valaki n-gage játékot tologatni vagy már teljesen lecsengett ez a nóta mindenkinél?
Mivel már kb fél éve s60v3-on böjt van a jobb játékok területén, ezért szabadidőmben nosztalgiázok egy kicsit.
(Kezdtem a Sky Force mindkét részével és telepítettem a K-Rallyt is). Ami kimondottan ide vág az a One (végigvittem mindhárom fokozatban, a hard volt kb 1 óra vonat út), újból elővettem az Asphalt 3-at, a BIA-t, a Mile Hih Pinballt, mivel szeretek biliárdozni, ezért a Midnight Pool sem maradhatott ki.
Egyébként nagy rajongója vagyok a Gameloft Midnight sorozatának, anno 2005-2006-ban a symbian játékok krémjét jelentették s60v3-on és valljuk be, manapság is megállja a helyét.
Ezért is van fent a Midnight Poker 3D is, és jó néha elővenni (persze szigorúan csak szabadidőben).
Es van még fent egy régi symbian gamma, ez is meg van már 3-4 éves, nem egy nagy cég készítette, ettől függetlenül kellemes kikapcsolódást nyújt. Ha a játékmenetet nézzük, akkor hasonlít rá a Spider-Man Toxic City, egyébként meg egyedi. Nevet nem árulok el, mert elképzelhető, hogy később témát nyitok róla, esetleg le is tesztelem.
Legyen elég annyi, hogy mikor meglett 2006-ban az N93-am, akkor láttam róla képeket. Nehezen indúlt be a játék özön 9.1-re és megvallom, hogy lemondtam róla, de egy szép napon megörültem, mert letölthetővé vált...innen is...hehe :D
B92B
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 19:22:16
Készüléktípus: X6 N93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: B92B »

sylarxxx írta:Helló! Lenne egy kérdésem:honnan tudok letölteni teljes n-gage játékokat n82-re.
Sehol sem találok.Előre is kössz.
Hali! én tudok egy tuti oldalt ami tele van linkekkel, tudom hogy emiatt ki fognak rúgni az oldalról és a titkosrendőrég lenyomozza a gépem, de muszáj elmondanom:

http://www.google.hu/

Jó bogarászást !

:laza3:

:yeah:
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Van rá esély hogy még valaha gyártanak ilyen gamét, amit lehet játszani szabadidőnkben? az Asphalt sorozatok óta nagyon nagy a csend, bár igaz az NGAGE-nek már befellegzett, de hátha még lehet reménykedni
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

erre én is kíváncsi vagyok...
ja amúgy van olyan játék amiben esetleg 2-nél több játékos is tud játszani? mert arra gondoltam unalmas időszakokban rendezhetnénk egymásközt versenyeket :D
, meg kíváncsi is vagyok egy kicsit... Még nem toltam multiba, mert megcsúsztam vele kb 1 évvel. :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Nem akarok itt károgni :D , de most még jó ideig nem lesz meghatározó a Nokia a játékpiacon szerintem. Elmondhatják, hogy N8-on ez, meg az futna, de hiszem, ha látom. Szóval az n-gage-nek befellegzett, maximum csak azért nem felejtettem még el, mert nincs egy iPhone-om vagy Samu Galaxy S-em. Ha bármelyik is lenne, akkor a játékok terén bizony új dimenzióba lépnénk.
Ami mérvadó lehet a jövőben az az iPhone szoftvere, az Android és a WP7 (állítólag ez utóbbi majd jól odaszúr egyet a konkurenciának a játékiparban...meglátjuk). Nos, ezek a kilátások.
sylarxxx
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-01-09 szomb. 12:22:22
Készüléktípus: nokia n82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: sylarxxx »

Valaki segítene?? N-gage 2.0 játékokat honnan leehet letölteni!pl. Sims 3, Guitar Hero, Age of Empires, Undercover stb.
előre is köszönöm
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”