N-gage 2.0 gamékról

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

sylarxxx írta:Valaki segítene?? N-gage 2.0 játékokat honnan leehet letölteni!pl. Sims 3, Guitar Hero, Age of Empires, Undercover stb.
előre is köszönöm
Igazából pont azokat sorolad fel amelyeket nem törtek fel :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: potter55 »

luciuscornelius írta:
sylarxxx írta:Valaki segítene?? N-gage 2.0 játékokat honnan leehet letölteni!pl. Sims 3, Guitar Hero, Age of Empires, Undercover stb.
előre is köszönöm
Igazából pont azokat sorolad fel amelyeket nem törtek fel :D
És majdnem mindegyiknek van symbian vagy java verziója, azok meg kb ugyanúgy néznek ki vagy teljesen úgy. :D
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Szkep
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-04-22 csüt. 19:39:15
Készüléktípus: nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: Szkep »

Egy olyan kérdésem lenne, hogy feltettem az n-gage (1.30) programot az n97-re. Ezek után amikor a 2.0-ás játékot elkezdtem volna hozzá feltenni akkor elkezdi betölteni és utána megkérdezte, hogy letörlöm vagy hagyom még az instalálás előtt. Mi lehet a gondja? :hmm2: Az játék ikon halványan megvan de ha elakarnám indítani akkor csak letörölni lehet. :confused3:
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Szkep írta:Egy olyan kérdésem lenne, hogy feltettem az n-gage (1.30) programot az n97-re. Ezek után amikor a 2.0-ás játékot elkezdtem volna hozzá feltenni akkor elkezdi betölteni és utána megkérdezte, hogy letörlöm vagy hagyom még az instalálás előtt. Mi lehet a gondja? :hmm2: Az játék ikon halványan megvan de ha elakarnám indítani akkor csak letörölni lehet. :confused3:
A rompatcherben az open4all patch-et ki kell kapcsolni és az n-gage-hez meghackelt telefon kell.
További leírás az aláírásomban.
Avatar
Szkep
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-04-22 csüt. 19:39:15
Készüléktípus: nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: Szkep »

A következő a helyzet. Sikerült felinstallálnom a Worms-öt. Amikor elindítom addig minden okés, bejön a menü majd elszeretném indítani a quick game-t akkor egy ilyen hibát ír ki: Worms World Party exite with an error. Az info terén pedig ezt adja be: Worms Word Party closed: KERN-EXEC 3. Minek köszönhető ez? Egy kis help.. :confused3: :sad:
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Szkep írta:A következő a helyzet. Sikerült felinstallálnom a Worms-öt. Amikor elindítom addig minden okés, bejön a menü majd elszeretném indítani a quick game-t akkor egy ilyen hibát ír ki: Worms World Party exite with an error. Az info terén pedig ezt adja be: Worms Word Party closed: KERN-EXEC 3. Minek köszönhető ez? Egy kis help.. :confused3: :sad:
N95-ön próbálkozol vele? Ha igen és mindent a leírásnak megfelelően csináltál, akkor egy teló újraindítás segíthet rajta.
Avatar
Szkep
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-04-22 csüt. 19:39:15
Készüléktípus: nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: Szkep »

N97-em van ami szignozótt. Feltettem a Tetriszt, de arra is ez volt a reakció. Vagyis annál még a játék menüig se jutottam el.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Szkep írta:N97-em van ami szignozótt. Feltettem a Tetriszt, de arra is ez volt a reakció. Vagyis annál még a játék menüig se jutottam el.
Szóval szignóztad az n-gage játékokat?
Akkor ez a baj, azokat hagyományos módon nem lehet szignózni, látod nem is működnek.
Anno az n-gage játékok szignózására volt egy külön program, de azzal sem értek el 100%-os hatást, ezért ajánljuk a leírásunkban a telefon megheckelését, az n-gage-hez kétségtelenül ez kell.
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”