Garmin Mobile XT

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: Damir »

steve6810 írta:Sziasztok.
Nem találtam a telepítési leírásban hogy miért nincs N8-on képernyő billentyűzet. Frissítve lett a teló azóta ez a szitu. Tudnátok segíteni?
Szia!

Háttérbe teszed a programot a menü gomb megnyomásával, majd visszalépsz a programba, és lesz bill. Ez a hátránya, hogy abbahagyták a program fejlesztését.
djroly
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-06-10 szer. 09:45:24
Készüléktípus: nokia 6630
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: djroly »

sziasztok nekem egy nokia c5-03 asra kellene egy gps progi igo mukodik e rajta ? vagy csak garmin ? tudna valaki segiteni hogy melyik verziot tegyem fel es romania magyarorszag terkep is legyen benne ? ami nem tul regi ....
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: laci64 »

djroly írta:sziasztok nekem egy nokia c5-03 asra kellene egy gps progi igo mukodik e rajta ? vagy csak garmin ? tudna valaki segiteni hogy melyik verziot tegyem fel es romania magyarorszag terkep is legyen benne ? ami nem tul regi ....
iGO nincs rá, Garminból az 5.00.60 (bemásolós) nekem jó volt hozzá. A legújabb Eu térkép nem rég jelen meg hozzá.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
gyulakerek
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013-02-02 szomb. 19:45:46
Készüléktípus: nokia c7
Nem: Férfi
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: gyulakerek »

Damir írta:
steve6810 írta:Sziasztok.
Nem találtam a telepítési leírásban hogy miért nincs N8-on képernyő billentyűzet. Frissítve lett a teló azóta ez a szitu. Tudnátok segíteni?
Szia!

Háttérbe teszed a programot a menü gomb megnyomásával, majd visszalépsz a programba, és lesz bill. Ez a hátránya, hogy abbahagyták a program fejlesztését.
Ez így működi, én is így használom. Sajnos elég körülményes begépelni egy címet.
Én úgy emlékszem, hogy a C7- Garminból akkor tünt el a billentyűzet amikor "ANNÁRÓL-BELLÉRE" frisítettem. Lehet hogy prób képpen vissza is tenném ANNÁT, ha valaki segítene! CFW-t már cseréltem, de ezt nem tudom hogy kell. Szerintetek az E7 valós billentyűzetével működhet?
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

gyulakerek írta:Sajnos elég körülményes begépelni egy címet.
inkább használd autós navihoz a Nokia Maps-ot (v3.09), minden másra pedig a Navitel 5.0.0.1069 -et (újabbat NE!).
firm downgradere csak elvi esély van (gyakorlatilag nem lehet), C7-en még soha senki nem csinálta sikeresen a fórumon levők közt..
These users thanked the author Doky586 for the post:
gyulakerek (2013-03-17 vas. 20:00:27)
Rating: 2.63%
gyulakerek
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013-02-02 szomb. 19:45:46
Készüléktípus: nokia c7
Nem: Férfi
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: gyulakerek »

Kösz, megfogadom, nem próbálkozom ANNÁVAL. Viszont mivel mindenkép tervezem a készülék cseréjét E7-re, izgat a dolog hogy a valós billentyűzeten hátha használható a Garmin szövegbevitel. Az a baj, hogy az én agyamban a navigáció = Garmin! Kérem ha valaki E7-en használja, írja meg!
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

gyulakerek írta:izgat a dolog hogy a valós billentyűzeten hátha használható a Garmin szövegbevitel.
próbáld ki magad. ha van OTG kábeled és egy vezetéknélküli usbs billentyűzeted.
gyulakerek írta:Az a baj, hogy az én agyamban a navigáció = Garmin!
de általában a gyerekek egy idő után felnőnek... :P
és nem a dédapáik korában használt évtizedes eszközt akarják használni, hanem valami újat, korszerűbbet.
These users thanked the author Doky586 for the post:
gyulakerek (2014-01-04 szomb. 23:10:32)
Rating: 2.63%
Aullahh
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013-03-20 szer. 14:41:45
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: Aullahh »

Sziasztok!

Nagyon jó a fórum.
Faternak van egy telefonja: Nokia C5-03. Erre szeretnék egy gps navigációs programot, mert ami alapban van rajta térképek, az szar. Nem mutat a környéken semmit, csak a főutakat, autópályákat.

Kinéztem ezt a programot. Letöltöttem a telepítős verziót, rákötöttem usbn keresztül a telefonomat a gépre, de az installer nem talál semmit. Próbáltam OVI SUITE módban elindítani, meg tárolóhelyként is de semmi. Nem tudom feltelepíteni. Valaki esetleg tudna segíteni? Fater nagyon szeretne egy ilyen programot én meg nem nagyon értek hozzá, mert androidom van (azon megoldottam).

Esetleg más programmal próbálkozzak?

Válaszokat köszi is előre.


SZERK: Ok, most felismerte. Megpróbálom megcsinálni, ami a leírásban van. Remélem összejön.

Szóval felraktam, de nem tudok bemenni a programba, hogy megnézzem azt az id-t, mert nem tudok belépni a programba. Azt akarja, hogy aktiváljam, vagy indítsam el trial-t... csak trialt nem indít, mert nem tud kapcsolódni szerverre.


SZERK2: Ok, felraktam. Márcsak a térképet kéne ráhegeszteni.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Sziasztok!N8-ra melyik verzió+térkép a legjobb :bye1:
Előre is köszi a választ :blush:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: Damir »

bobvosgy írta:Sziasztok!N8-ra melyik verzió+térkép a legjobb :bye1:
Előre is köszi a választ :blush:
Szia!

Szerintem az 5.00.60-as, térkép meg mindig a legfrissebb, Garmin térképek topicban nézd meg.
These users thanked the author Damir for the post:
bobvosgy (2013-04-22 hétf. 15:17:40)
Rating: 2.63%
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”