Sygic Aura v11.03

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

bazy írta:
elam65
Ez szerintem teljesen normális, legalábbis erősen felhős időben. Én is offline használgatom, és tapasztalom, mennyire szeszélyes tud lenne a dolog, tiszta időben szabadban kb. 2perc, míg mondjuk a szobám ablakából 3-4 perc alatt talál jelet. Ugyan ez felhős időben a szabadban lehet vagy 10-20 perc, szobámból meg szinte reménytelen. Mondjuk hegyekben nehezebben talál jelet, főleg sűrű erdős részeknél, egy párszor tapasztaltam, igaz, azt a Navitellel túrázás közben.
Mondjuk ha tiszta időben sem talál jelet 20-30 percen keresztül, akkor már lehet, hogy a telóval van valami.
Nem tudom de nekem max 2-3 perc és mindig talált jelet szabad ég alatt. :yes:Az tény ha megy a kocsi akkor több idő kell neki(kb 5-7 perc) megtalálni a pozíciót,gondolom nem győz számolni :lol: Szakadó eső vagy borult ég (még viccnek is rossz) vagy pár fa nem okoz gondot (sport tracker-rel erdőben sétálvgatva) meg felhőszakadásban a kocsi hátsó ülésén ülve kézből is vígan dalolta merre kell menni offline módban :blush: Tehát szerintem is a teló vevőjével van probléma
These users thanked the author bobvosgy for the post:
elam65 (2013-01-11 pén. 18:48:41)
Rating: 2.63%
elam65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:53:01
Has thanked: 73 times
Been thanked: 5 times

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: elam65 »

Köszönöm a válaszotokat Urak(bazy-bobvosgy)
Kukszi testvérünk javaslatára egy hardreset helyretette a dolgokat,már egy hete kifeszített hogy nem működött!
Most megnyugodtam!
Kösz még1x!!
Gumbli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-01-14 hétf. 17:41:40
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: Gumbli »

Sziasztok. Olyan problémám volna, hogy az N8-omra feltelepítettem a sygic Aurát, de térképet nem tudok hozzá letölteni. A sygic downloaderrel ha probálkozom, a wifi kiválasztása után kidob a program. A gépes letöltő pedig, nem működik, csak azt írja hogy várakozás a sygic XML file-ra. találtam 1.9-es map downloadert gépre, azzal gondnélkül, igaz kicsit lassan, de le tudtam tölteni a keresett országokat, de a telefonon a Sygic nem talál országokat. mi lehet a probléma? Köszönöm előre is a választ!
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Gumbli írta:Sziasztok. Olyan problémám volna, hogy az N8-omra feltelepítettem a sygic Aurát, de térképet nem tudok hozzá letölteni. A sygic downloaderrel ha probálkozom, a wifi kiválasztása után kidob a program. A gépes letöltő pedig, nem működik, csak azt írja hogy várakozás a sygic XML file-ra. találtam 1.9-es map downloadert gépre, azzal gondnélkül, igaz kicsit lassan, de le tudtam tölteni a keresett országokat, de a telefonon a Sygic nem talál országokat. mi lehet a probléma? Köszönöm előre is a választ!
Nem tudom te melyiket használod én ezt viewtopic.php?f=92&t=3203&start=140 lefelé lapozva megtalálod,ez a legfrissebb.Nekem az 1.8-as downloader van (ami a csomagba is volt) és gond nélkül megy a pc-n.Ha mindent úgy csinálsz ahogy le van írva akkor mennie kell.
cdjmeizi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-12-15 csüt. 22:03:34
Készüléktípus: 808 Pureview Black
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: cdjmeizi »

Sziasztok! nekem 808-on nem indul el, not enough video memory hibával kilép indításkor, ötlet vkinek???
Alder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-04-30 szomb. 20:28:00
Készüléktípus: N8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: Alder »

sziasztok! Sygic Aura v11.2.0. NT. vagy TM. térképek léteznek N8 S^3-ra?
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Alder írta:sziasztok! Sygic Aura v11.2.0. NT. vagy TM. térképek léteznek N8 S^3-ra?
A sygic csak saját térképekkel működik, nincs választási lehetőség, mint pl az igonál.
These users thanked the author laci64 for the post:
Alder (2013-05-24 pén. 21:08:32)
Rating: 2.63%
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
lecsold
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-10-01 csüt. 19:20:44
Készüléktípus: nokia 5800 xpressmusic
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: lecsold »

Sziasztok
Érdekelne, hogy létezik e s60v5 re (Nokia5800XM) sygic aura verzió. A készülékemen simán fut a 8.24 viszont hozzá nem fellelhető friss térkép. Amit találtam az 2012.03 as, szemben az aura 2013.01 el. Friss térkép az aurához van ami persze nem kompatibilis a 8.24 el. Az új térkép megfelelő fájljainak cseréje után nem jelenik meg térkép. Kénytelen voltam visszamásolni az eredetit, amivel szuperul működik. Régóta Garmint használtam, de a sygic jobb, több információt tartalmaz (pl.sávinfó). Frissíthető térképpel tökéletes lenne. Számomra érthetetlen, hogy miért egy alacsonyabb szoft verzióra fejlesztettek tovább programot. Sajnos új androidos telefonra nincsenek meg az anyagiak, ezért a telefon csere szóba sem jöhet. Kérlek benneteket ha esetleg létezik s60v5 re sygic aura, vagy a 8.24 hez térkép frissítés írjatok. Előre is köszi

Üdv lecsold
niki22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-06-19 szer. 22:38:16
Készüléktípus: 701
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: niki22 »

Helló TOTTI 8813!

Nekem is ugyanaz a problémám, mint neked a NOKIA 701-sel. Ha lenne valami megoldásod, megköszönném.
niki22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-06-19 szer. 22:38:16
Készüléktípus: 701
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic Aura v11.03

Hozzászólás Szerző: niki22 »

Sziasztok!

A következő a problémám! Nokia 701 - az Aura ment rajta egészen tegnapig mikor is frissítettem a telefont BELLE FEATURE PACK 2 verzióra.
A frissítés után nem indult el többet a Sygic. Ellenben minden más működött.
A következő hiba üzenetet kapom:

"Not enough video memori! Close some applicatirons or restart your phone and tray again."


A telómon melyik Sygic működne?

Ha valaki járt már így, vagy van ötlete, hogy mit csináljak, akkor írja meg.

A segítségek előre is köszönöm!
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”