Mapsource és Ékezetes karakterek

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mapsource és Ékezetes karakterek

Hozzászólás Szerző: Damir »

deak.arpad írta:Sziasztok
Tudna nekem valaki segíteni hogy a mapsource-vel hogy kell bánni? Honnan kell letölteni hova kell feltenni.....
Én ezzel nagyon elakadtam és nem tudok gps térképeket feltenni a telómra.
Előre is köszi.
Szia!

Aláírásomban van a leírás, abban benne van minden.
nicam
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-05-27 csüt. 13:13:42
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mapsource és Ékezetes karakterek

Hozzászólás Szerző: nicam »

Sziasztok! Tegnap telepítettem a telómra a Garmint. Már csak térképet kellene felraknom hozzá. Mindent a telepítési leírás szerint csináltam, de a Mapsource telepítésénél sajnos a következő üzenetet kapom: " Erre az operációs rendszerre a program nem telepíthető, Windows XP SP3, vagy annál újabb operációs rendszert igényel" . Windows XP proffessional 2002-es az op. rendszerem. Mit csinájak? Előre is köszönöm a segítséget.
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Mapsource és Ékezetes karakterek

Hozzászólás Szerző: istnag »

nicam írta:Sziasztok! Tegnap telepítettem a telómra a Garmint. Már csak térképet kellene felraknom hozzá. Mindent a telepítési leírás szerint csináltam, de a Mapsource telepítésénél sajnos a következő üzenetet kapom: " Erre az operációs rendszerre a program nem telepíthető, Windows XP SP3, vagy annál újabb operációs rendszert igényel" . Windows XP proffessional 2002-es az op. rendszerem. Mit csinájak? Előre is köszönöm a segítséget.
Szia! Telepítsd fel a service pack 3 -t xp-re! g..gliba írd be, hogy xp sp3 és megtalálod ;)
nicam
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-05-27 csüt. 13:13:42
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mapsource és Ékezetes karakterek

Hozzászólás Szerző: nicam »

köszönöm a segítséget, megprópálom.
ricskopapa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-04 szer. 12:57:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mapsource és Ékezetes karakterek

Hozzászólás Szerző: ricskopapa »

Helló

Vista op. rendszerem van és nekem is ez a problémám, hogy nem tudom telepíteni a mapsource -t mert mindig ezt a hibaüzenetet kapom " Erre az operációs rendszerre a program nem telepíthető, Windows XP SP3, vagy annál újabb operációs rendszert igényel" :whaaa:
Ha valaki tud ebben segíteni előre is kösz!!! :weep:
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Mapsource és Ékezetes karakterek

Hozzászólás Szerző: laci64 »

ricskopapa írta:Helló

Vista op. rendszerem van és nekem is ez a problémám, hogy nem tudom telepíteni a mapsource -t mert mindig ezt a hibaüzenetet kapom " Erre az operációs rendszerre a program nem telepíthető, Windows XP SP3, vagy annál újabb operációs rendszert igényel" :whaaa:
Ha valaki tud ebben segíteni előre is kösz!!! :weep:
Térképet már telepítettél fel?
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
ricskopapa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-04 szer. 12:57:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mapsource és Ékezetes karakterek

Hozzászólás Szerző: ricskopapa »

Hali

A válasz meg is született letöltöttem a mapsource-t innen :taps1: http://www.garmin.hu/naviguide-magyarorszag-v54 amiben már benne van a Magyarország térkép MapID 709 csak fel kellett oldani a gramin keyg 15-tel és máris működik minden. :taps1:
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Mapsource és Ékezetes karakterek

Hozzászólás Szerző: moco »

Ha jól látom, ez a topik már nem az ékezetes karakterekről szól, úgyhogy be fogom zárni. Damir legalább nem 46 helyen fog megválaszolni olyan kérdéseket, amit már a saját topikjában egyszer megválaszolt. Úgyhogy a további kérdésekkel legyetek szívesek átfáradni az adott gps program topikjába. Köszönöm.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Lezárt

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”