TomTom mobile

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
györgy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-02-28 szomb. 23:33:45
Készüléktípus: Nokia N8-00 + 8Gb Kingston
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: györgy »

Sziasztok!

Kellene nekem egy kis segítség.. van egy E51-em és arra szeretném feltenni a Tomtom-ot, külsö gps vevőhöz..
Tudna nekem vki dobni egy linket amiről le tudom tölteni a tomtomot egy Magyarország térképpel együtt. (nekem régen utca szintü volt, most is az kellene és egy telepitési utmutato is lehetőleg magyarul). Lehet nem ide kellett volna írnom, de csak ritkán jök ide és nem vágom. Előre is köszönöm!
Avatar
Reverting
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009-09-16 szer. 13:42:07
Készüléktípus: ZTE Blade
Tartózkodási hely: Bp.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: Reverting »

Hi...

E52-re szeretnem a tomtom 6.02 kiprobalni, elvileg nem mukodik belso gps-el... de talaltam videot ahol megis megoldhato...

TomTom 6.02 working with N95 8GB intg. GPS - CZ and EN step by step

http://www.youtube.com/watch?v=fk001q22Id4

Ehhez keresem a cuccokat , hatha valakinek megvan itt es van tapasztalat, es persze segitene is... sajnos a linkek majdnem mind halotak amiket talaltam itt... es a letoltesben sem talalok tomtom hoz semmit...

thx:)
ZTE Blade FLB R10 litle

Nokia E52 051.018
gtom
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 08:44:15
Készüléktípus: Samu Ativ+Nexus7+Lumia 520
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tiszafüred
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: gtom »

Reverting írta:Hi...

E52-re szeretnem a tomtom 6.02 kiprobalni, elvileg nem mukodik belso gps-el... de talaltam videot ahol megis megoldhato...

TomTom 6.02 working with N95 8GB intg. GPS - CZ and EN step by step

http://www.youtube.com/watch?v=fk001q22Id4

Ehhez keresem a cuccokat , hatha valakinek megvan itt es van tapasztalat, es persze segitene is... sajnos a linkek majdnem mind halotak amiket talaltam itt... es a letoltesben sem talalok tomtom hoz semmit...

thx:)
Nincs értelme symbire Tomit feltenni,mert csak nagyon régi,gyenge lefedettségű térképek vannak hozzá.Pda-ra,pna-ra van csak megoldás.Garmin,Ndrive,Navigon,Sygic....
Avatar
Reverting
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009-09-16 szer. 13:42:07
Készüléktípus: ZTE Blade
Tartózkodási hely: Bp.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: Reverting »

A mostani tomtom one 5eves... :) es azert a varosban (bp.) nagyot meg nem csalodtam... :) ki szeretnem probalni... tudsz valami linket is infot? innet eltunt inden:) vajon mert?
ZTE Blade FLB R10 litle

Nokia E52 051.018
gyulagy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-09-27 vas. 08:39:30
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: gyulagy »

Sziasztok !
Hiába régi a térkép, de jobb a rendszer teljesen jól működik, nekem is a régebbi van, nem találok a 6 verzióhoz linket.
Avatar
Reverting
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009-09-16 szer. 13:42:07
Készüléktípus: ZTE Blade
Tartózkodási hely: Bp.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: Reverting »

gyulagy írta:Sziasztok !
Hiába régi a térkép, de jobb a rendszer teljesen jól működik, nekem is a régebbi van, nem találok a 6 verzióhoz linket.
Szerintem is... es mar ugy megszoktam... jo lenne kiprobalni belso gps keszuleken vegre... valaki nem rakta meg? segithetne :)
ZTE Blade FLB R10 litle

Nokia E52 051.018
sanya
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-12-03 csüt. 13:48:47
Készüléktípus: 6630
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: sanya »

Sziasztok!

Segítsetek kérlek, nem találok a telefonomra "letölthető" 5.2 alkalmazást (és legalább 1 Magyarország térképet :hmm2: )
N 6630 (S60 2nd)

Avagy ha ezt a térkép miatt nem tartjátok jónak, akkor mit javasoltok? Garmin XT, nDrive nem fut el rajta...

Üdv
Sanya
neo0520
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-11-23 hétf. 23:17:37
Készüléktípus: n70
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: neo0520 »

Sziasztok!Segítsetek!N70-em van,512-es kártya van benne,melyik navis softvert érdemes rátenni,és mi a menete,sajna nem értek a simbianhoz!Előre is köszi!
mcfrann
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2009-05-15 pén. 17:25:04
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: mcfrann »

panderson írta:A navi csak divat...

hat nem ma irtak ezt, de most felkaptam ra a fejem. miert lenne csak divat? sztem piszok hasznos dolog. persze lehet mondani h regen is mindenki megtalalt mindent de hat telefon nelkul is boldogultak... a masik h szerintem az is jo h telefonokon is lehet hasznalni. en pont ezt szeretem a mai mobilokban. nem kell mindent cipelni kulon, minden megvan egyben. telefon mp3 gps hordozhato dvd... persze a filmes dolog mas kerdes, en elvezhetonek tartom ilyen kis kijelzon is... a lenyeg h sztem a gps pont nemcsak egy divatos dolog hanem rettentoen hasznos ketyere!
mcfrann
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2009-05-15 pén. 17:25:04
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: mcfrann »

neo0520 írta:Sziasztok!Segítsetek!N70-em van,512-es kártya van benne,melyik navis softvert érdemes rátenni,és mi a menete,sajna nem értek a simbianhoz!Előre is köszi!
minden programnak le van irva a telepitesi menete, ujat nem lehet irni. 512 kartya mindegyikre eleg ha magyar terkeppel hasznalod. a garmin a legjobb de a telepitese bonyolult. sygic is nagyon jo es mukodesre birni is egyszerubb...
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”